Strona główna > Oferta działek > Gąski I - kompleks działek 650m od morza > Opis i lokalizacja

Gąski I - kompleks działek 650m od morza

Zostały już tylko 4 wolne z 58 działek na tym terenie!

Wybierz inny teren
<< plan podziału

Działki uzbrojone! Dostępne media: woda, prąd i gaz.

okolica >>

Wymarzona oferta!

Teren przeznaczony do sprzedaży to 58 pięknych działek rekreacyjnych i budowlanych o powierzchniach od 700 do 1596 m2, położonych w Gąskach, gminie Mielno. Odległość działek do morza wynosi zaledwie 650 metrów, a zlokalizowana w centrum Gasek latarnia morska oddalona jest o 850m. Po drugiej stronie ulicy przy działkach znajdują się zabudowania i powstają nowe domy, również niewątpliwą zaletą działek jest bliskość instalacji wodociągowej i elektrycznej, która przebiega wzdłuż drogi dojazdowej i niewielka odległość 150m od kanalizacji. Warto wspomnieć o tym, że teren jest dobrze skomunikowany – w pobliżu znajduje się przystanek autobusowy z połączeniami z Mielnem i Koszalinem. Kwestią najbliższej przyszłości jest przekształcenie reszty działek na budowlane – w ostatnim czasie część okolicznych terenów bez przeszkód uzyskała nowy status, a w bezpośrednim sąsiedztwie oferowanych działek powstały już pierwsze domy.

Odległości

Od najbliższych zabudowań10m
Od morza (w linii prostej)650m
Od latarni i centrum Gąsek550m
Od Kołobrzegu20km
Od Mielna10km
Od Jeziora Jamno10km
Od Koszalina22km

Komunikacja

Do Mielna można dojechać busami między innymi z Koszalina i Kołobrzegu, kursują również pociągi PKP których rozkład znajdziemy na stronie kolei. Samochodem z Poznania po przejechaniu 265km, na miejscu znajdziesz się w około 4 godziny, a z Warszawy do celu dojedziesz po przejechaniu 459km, a przewidywany czas podróży wynosi 7 godzin.

zobacz na mapie Google

Opis lokalizacji

Gąski to mała, letniskowa miejscowość położona na zachodnim wybrzeżu Morza Bałtyckiego. Piękne, czyste, szerokie plaże, wspaniały nadmorski klimat oraz urok małego letniska sprawią, że się w nim zakochasz. Gąski to idealne miejsce na odpoczynek dla osób ceniących spokój i czerpiących satysfakcję z obcowania z naturą. To położone 10 km od Mielna miasteczko oferuje wypoczynek połączony z niedrogim, a zarazem bardzo smacznym zapleczem gastronomicznym.

Rozwój turystyki

Od kilkunastu ostatnich lat Gąski przeżywają gwałtowny rozwój. Powstało tu wiele nowych ośrodków, pensjonatów i kwater oferujących wysoką jakość usług w przystępnych cenach. Niemal każde gospodarstwo z dużym powodzeniem prowadzi tu działalność wczasową. Charakterystycznym dla Gąsek elementem jest latarnia, z której rozciąga się wspaniały widok na wybrzeże i okoliczne miejscowości.

Malownicza miejscowość

Malownicza, spokojna okolica/ Bliskość morza, latarni i znanego kurortu, jakim jest Mielno niewątpliwie podnoszą atrakcyjność działek. Od południowej strony rozciąga się wspaniały widok na wiatraki, po zachodniej stronie znajdują się działki w większości rekreacyjne i budowlane oraz główna droga do latarni. W bezpośrednim sąsiedztwie, na przeciwko drogi położone są domy i powstają nowe domki rekreacyjne. Niespełna 10 minut spaceru wystarczy, by znaleźć się na  piaszczystej, szerokej plaży. Tyle samo zajmie nam droga do latarni.

Położenie

Dlaczego warto inwestować w tej lokalizacji?

Gąski I - kompleks działek 650m od morza

  1. 650m w linii prostej od morza
  2. Bezpośrednie sąsiedztwo zabudowań
  3. Znaczna część działek posiada warunki zabudowy, dla następnych działek pozyskujemy kolejne decyzje
  4. Większość działek jest budowlanych w studium gminy z możliwością przekształcenia
  5. Woda, prąd i gaz w drodze
  6. Droga wewnętrzna o szerokości aż 8m, co w przyszłości ułatwi jej przekazanie na rzecz gminy
  7. Powierzchnie działek już od 700m2 do 1596m2
  8. Optymalne wymiary działek

Gąski

  1. Pełna modernizacja ul. Nadbrzeżnej w 2015 r. 
  2. Przebudowa drogi powiatowej Gąski - Paprotno
  3. Rewitalizacja sieci dróg w Gąskach za 225 tys. zł w latach 2018-2023
  4. Jedynie 9km od Mielna, 20km od Kołobrzegu i 10km od jeziora Jamno
  5. 5km od nowo wybudowanej promenady w Sarbinowie, inwestycji za ponad 20 mln zł
  6. Cylindryczna latarnia morska z 1878 r., z piętrowym domem latarników, małym budynkiem gospodarczym oraz oryginalnym ceglanym ogrodzeniem działki
  7. Trasa rowerowa Velo Baltica, odcinek Pleśna – Mielno (na rowerze można przejechać przez Mielno, Chłopy, Sarbinowo, Gąski, Ustronie Morskie i Sianożęty)     
  8. Pałac Morski – zabytkowy budynek z II poł. XIX wieku, otoczony zabytkowym parkiem (powierzchnia ok. 6,7 ha)   

Mielno i Koszalin

  1. Droga ekspresowa S6 Goleniów-Koszalin, będąca częścią powstającej drogi ekspresowej Szczecin-Gdańsk
  2. Nowoczesna promenada z Mielna do Unieścia
  3. Budowa portu jachtowego i mariny o dł. 158 m na jeziorze Jamno za 20 mln zł 
  4. Nowoczesny Aquapark w Koszalinie
  5. Budowa dróg rowerowych w gminie Mielno jako fragmentu trasy R-10 Europejskiej Federacji Cyklistów 
  6. Rokrocznie Mielno odwiedza: ponad 10 tys. turystów z zagranicy, ponad 130 tys. Polaków
  7. Budowa centrum przesiadkowego w Mielnie 2015-2021

Region

  1. W 2019 roku województwo Zachodniopomorskie odwiedziło ponad 16 mln turystów!
  2. Zakończenie budowy drogi ekspresowej S6 Sczecin – Koszalin w 2021 roku
  3. Budowa i modernizacja drogi S7 z Warszawy do Gdańska 
  4. Prężnie działające lotnisko w Gdańsku oraz Szczecinie, dodatkowo wiele małych cywilnych oraz sportowych lotnisk
  5. W latach 2014 – 2020 Kontrakt Terytorialny dla tych województw wyniósł ponad 50 mld złotych zagwarantowanych na konkretne inwestycje
  6. Dwa Parki Narodowe, w tym Słowiński Park Narodowy, który od 1977 r. znajduje się na liście światowych rezerwatów biosfery UNESCO
  7. Unikatowe ruchome wydmy sięgające 45 metrów oraz duża lesistość
  8. Kilometry wybrzeża z piaszczystymi plażami i zdrowym powietrzem
  9. Silne ośrodki akademickie jak Gdańsk, Szczecin, Koszalin

Dojazd

 • 1. Jedziemy główną drogą w Gąskach i przy sklepie skręcamy w lewo w ul. Bałtycką.

 • 2. Jedziemy prosto.

 • 3.Jedziemy po łuku w lewo.

 • 4. Następnie skręcamy w prawo.

 • 5. Jedziemy prosto.

 • 6. Skręcamy w prawo.

 • 7. Jedziemy prosto - po prawej mijamy duży dom.

 • 8. Widzimy tablicę ogłoszeniową umieszczoną na pierwszej działce, zaraz za nią mamy po lewej stronie drogę wewnętrzną.

 • 9. Po lewej, na przeciwoko zółtego domu są działki.

Witamy w Gąski I, jesteś na miejscu !

Nie odkładaj marzeń!

Odkładane nigdy się nie spełniają! Zacznij działać już dziś –my Ci w tym pomożemy! Odkąd tylko sięgasz pamięcią, chciałeś mieć swoje własne przytulne miejsce do spędzania urlopu. Jak wspaniale byłoby mieć domek letniskowy… Móc zaprosić rodzinę, przyjaciół, spędzić wspaniale czas. Myślisz – to by było coś! Następna myśl – świetnie, ale jak się do tego zabrać? Czy aby na pewno mnie na to stać? I najważniejsza kwestia – czy sam sobie ze wszystkim poradzę? Mamy dla Ciebie świetną wiadomość – z przyjemnością pomożemy w realizacji Twoich pragnień! Jak to możliwe? Zapoznaj się z naszą ofertą, a sam zobaczysz, jakie to łatwe!

Co chciałbyś mieć?

Nasze motto: zaproponuj coś, co sam chciałbyś mieć! Długo szukaliśmy optymalnego terenu, który z satysfakcją moglibyśmy zaoferować naszym klientom. Miejsca cichego, spokojnego, z dużą ilością zieleni, a co najważniejsze blisko morza. Bo cóż może być przyjemniejszego od relaksu w zaciszu drewnianej daczy, nadmorskich spacerów, przy akompaniamencie odgłosów fal, delikatnie muskających piaszczysty brzeg… Wyobraź sobie blask zachodzącego słońca, widoczna w oddali smukłą sylwetkę płynącego gdzieś w siną dal pięknego żaglowca… Te, wydawać by się mogło, odległe i niedostępne marzenia spełnią się już wkrótce! W efekcie naszych starań, wielomiesięcznych, wytrwałych poszukiwań, powstała nasza wymarzona oferta.

Co się na nią składa?

Są to pięknie położone działki w atrakcyjnej nadmorskiej miejscowości – Gąskach w gminie Mielno. Okoliczne tereny obfitują w wiele atrakcji, zarówno dla pragnących zaznać spokojnego wypoczynku, jak i amatorów aktywnych form spędzania wolnego czasu, co gwarantuje bliskość znanego kurortu jakim jest Mielno . Znajdziesz tu zarówno piękne tereny do spacerów, biegania, jak i malownicze trasy rowerowe, a to tylko ułamek fantastycznych atrakcji, jakimi dysponuje oferowana lokalizacja. Znajdziesz tu wszystko, czego dusza zapragnie!

Nie czekaj zanim któs Cię uprzedzi. Taka okazja sie nie powtórzy!

Atuty

 • 650m od morza
 • piękna i szeroka plaża
 • 10km od Mielna
 • 10km od jeziora Jamno
 • bliskość mediów
 • droga wewnętrzna o szerokości aż 8m
 • optymalne wymiary działek
 • bezpośrednie sąsiedztwo zabudowań
 • część działek budowlanych i rekreacyjnych z możliwością przekształcenia w przyszłości

Zaprojektowane z myślą o tobie.

Dołożyliśmy wszelkich starań, by oferowane przez nas działki spełniały oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Ich parametry takie jak kształt, wymiary i dostęp do drogi publicznej sprawiają, że stanowią one idealne miejsce na budowę domku letniskowego, domu, a także pensjonatu. Udało nam się osiągnąć niezwykle funkcjonalny układ przestrzenny działek, który sprzyja utworzeniu osiedlowej społeczności. Dodatkowo, szerokie drogi wewnętrzne o rozpiętości aż 8m usprawnią poruszanie się i komunikację na „mini osiedlu”. Wszystko to znacznie ułatwi odgrodzenie całego terenu i zrzeszenie mieszkańców.

Przeznaczenie

Dziesięć z oferowanych na tym terenie działek uzyskało decyzję o warunkach zabudowy (WZ) pozwalającą na budowę na każdej działce jednorodzinnego domu wolnostojącego lub domu w zabudowie bliźniaczej. Kolejne 23 działki z naszego terenu są w studium ujęte jako działki budowlane pod budowę domków letniskowych i domów jednorodzinnych. Na ten moment czekamy na przygotowanie przez gminę planu zagospodarowania przestrzennego lub będziemy także występować o wz, aby przekształcić kolejne działki pod budowę domów całorocznych lub domków letniskowych. Część działek jest jeszcze rolna, lecz dostęp do drogi publicznej, mediów, odpowiednie wymiary oraz bliskość zabudowań i bezpośrednie sąsiedztwo terenów mających już status budowlanych ułatwią gminie przekształcenie wszystkich Państwa działek na budowlane.

Zysk i bezpieczeństwo

Popularna maksyma rynkowych spekulantów mówi, że nie istnieją lepsze sposoby na zarabianie pieniędzy, niż giełda i nieruchomości. Ziemia jest najbardziej trwałym dobrem, dającym właścicielowi i jego rodzinie poczucie bezpieczeństwa oraz możliwość osiągania wysokich zysków. Dzisiaj, w czasach zmiennej koniunktury, grunty to bezpieczna, zyskowna i stabilna forma inwestowania kapitału. Posiadanie ziemi w swoich zasobach to już nie tylko moda czy prestiż, ale przede wszystkim zabezpieczenie przyszłości swojej, dzieci i całej rodziny. Rynek nieruchomości coraz częściej staje się atrakcyjną alternatywą do lokowania kapitału dla inwestorów, a grunty orne okazały się być inwestycją minionej dekady.

 

Zdrowie

Trudno wyobrazić sobie dobro cenniejsze niż zdrowie. Dlatego często wydajemy ogromne kwoty na skomplikowane zabiegi i witaminy. Często niepotrzebnie! Doskonałym lekarstwem na wiele dolegliwości jest natura i znany z uzdrowiskowych właściwości morski klimat. Dzięki dobroczynnemu działaniu nasyconego jodem powietrza i wody pełnej minerałów morskich, pobyt nad Bałtykiem będzie dla Ciebie idealną kuracją uzdrawiającą i upiększającą. Wakacje nad morzem sprawią, że wrócisz nie tylko opalony i wypoczęty, ale także odmłodzony i pełen wigoru. Stwórz własny raj na ziemi – wypoczywaj na własnej działce nad morzem!

Najważniejsze rzeczy.

 • Odległość od morza: 650m
 • Liczba wszystkich działek na tym terenie: 58
 • Powierzchnie działek od 700m2 do 1596m2
 • Dostęp do drogi publicznej: 2 pierwsze działki bezpośrednio, pozostałe działki przez drogę wewnętrzną o szerokości aż 8m
 • Wymiary działki pozwalające na dopasowanie większości projektów domów
 • Możliwość uzyskania warunków zabudowy na każdą z działek w 3 miesiące
 • W 2017 r. do działek zostanie podłączony prąd i wodociąg

Prestiż, spokój i wygoda

Każdy z nas chciałby czasem odpocząć od zgiełku, tłumu i hałasu. Często marzymy o cichym i spokojnym miejscu, w którym nic nie zakłóca naszego relaksu i harmonii. Gąski należą do niewielu takich terenów nad morzem – znikome zatłoczenie, lasy, spokojna okolica i szeroka plaża gwarantują, że znajdziesz tu swoją oazę spokoju na łonie natury. Z czym kojarzy Ci się wygodne miejsce? Zapewne pomyślałeś o swoim łóżku lub sofie przed telewizorem. Wyobraź sobie, że przenosimy je właśnie tutaj – do spokojnego i komfortowego otoczenia nadmorskiego kurortu, pełnego zieleni, drzew i wszechobecnego szumu morza… W nowej lokalizacji zamienisz ciasnotę i tłok na przestrzeń i swobodę, a tłumy obcych ludzi na miłe sąsiedztwo. Spokój i urok małej miejscowości oraz bliskość większych miast zapewnią, że w pobliżu znajdziesz wszystko, o czym marzysz. Czyż nie jest wygodnie?

Każdy z nas chciałby czasem odpocząć od zgiełku, tłumu i hałasu. Często marzymy o cichym i spokojnym miejscu, w którym nic nie zakłóca naszego relaksu i harmonii. Gąski należą do niewielu takich terenów nad morzem – znikome zatłoczenie, lasy, spokojna okolica i szeroka plaża gwarantują, że znajdziesz tu swoją oazę spokoju na łonie natury. Z czym kojarzy Ci się wygodne miejsce? Zapewne pomyślałeś o swoim łóżku lub sofie przed telewizorem. Wyobraź sobie, że przenosimy je właśnie tutaj – do spokojnego i komfortowego otoczenia nadmorskiego kurortu, pełnego zieleni, drzew i wszechobecnego szumu morza... W nowej lokalizacji zamienisz ciasnotę i tłok na przestrzeń i swobodę, a tłumy obcych ludzi na miłe sąsiedztwo. Spokój i urok małej miejscowości oraz bliskość większych miast zapewnią, że w pobliżu znajdziesz wszystko, o czym marzysz. Czyż nie jest wygodnie? Również niełatwo wyobrazić sobie lepsze miejsce na inwestycję. Oferowane przez nas działki znajdują się w zjawiskowej lokalizacji: jedynie 650 m od morza, w pobliżu pięknego lasu i zabytkowej latarni morskiej, w niezwykle urokliwej okolicy. Zakup działki w tak wyjątkowym położeniu to luksus, przynoszący zysk i unikatowe miejsce wypoczynku.

rozwiń

Nasi Partnerzy:

Działka nad Morzem | Inwestowanie w nieruchomości | Mielno Molo
informacja o cookies