Strona główna > Oferta działek > Gąski I - kompleks działek 650m od morza > Okolica

Gąski I - kompleks działek 650m od morza

Zostały już tylko 4 wolne z 58 działek na tym terenie!

Wybierz inny teren
<< opis i lokalizacja

Działki uzbrojone! Dostępne media: woda, prąd i gaz.

galeria >>

Promenadą w stronę słońca!

Pobyt nad Bałtykiem nie może obyć się bez wędrówek brzegiem morza. W okolicy oferowanych działek rekreacyjnych wspaniałą trasę wyznacza nam trzykilometrowa promenada spacerowa biegnąca pomiędzy Mielnem i Unieściem. Ze znajdujących się na niej kawiarni i restauracji roztacza się cudowny widok na morze, który nadaje aurę niezwykłości każdemu posiłkowi. Dodatkową atrakcją dla sympatyków szachów jest możliwość rozegrania partii figurami znacznej wielkości.

Aquapark w Koszalinie

W Koszalinie funkcjonuje nowoczesny park wodny. Znajdziesz w nim wiele atrakcji m.in. halę basenową ze zjeżdżalniami, sztuczną rwącą rzekę z falami, basen sportowy, kilka tarasów rekreacyjnych, jacuzzi i spa. Koszt budowy obiektu szacuje się na 73,8 mln zł, co sprawia, że jest to największa obecnie miejska inwestycja w tym kurorcie. Dzięki niej okoliczne tereny będą jeszcze bardziej atrakcyjne i pożądane, a pobyt w nich - pełen wrażeń.

Wodne szaleństwo

Nie sposób wymarzyć sobie lepszej okazji na przygodę ze sportami wodnymi od pobytu nad morzem. Szeroka plaża i dobre warunki panujące w Gąskach przyciągają pasjonatów tego typu aktywności. Również pobliskie jezioro Jamno uważane jest za mekkę sportów wodnych. Windsurfing, rowery wodne, skutery wodne czy żeglowanie z pewnością zapewnią Ci dużą dawkę rozrywki i relaksu.

Turystyka

Gąski są coraz bardziej cenionym miejscem wypoczynku dla turystów, nie tylko z Polski, lecz także tych z zagranicy, co tylko potwierdza atrakcyjność tej lokalizacji. Przez miejscowość przebiega Nadmorski Szlak o długości około 45 kilometrów. Trasa prowadzi z Pleśna do Biełkowa, przebiegając przez Gąski - latarnię, Sarbinowo, Mielno, Strzeżenice, Dobiesławiec, Mścice, Jamno, Łabusz, Osieki i Iwęcino. Szlak stanowi część szlaku międzynarodowego. Prowadzi przez wybrzeże, a podczas spaceru pozwala podziwiać zlokalizowane przy nim liczne zabytki historyczne oraz przyrodnicze.

Relaks na siodle

Każdy, kto zasmakował jazdy konnej wie, że jest to sport niezwykły. Znakomicie poprawia stan zdrowia, hartuje ducha i odpręża, a kontakt z silnymi i pięknymi zwierzętami ma zbawienny wpływ zarówno na ciało, jak i psychikę. Stadniny koni znajdziesz w pobliskich miejscowościach: Sarbinowie, Kładnie i Sianożętach. Oprócz jazdy konnej oferują naukę od postaw, jazdę na kucach dla dzieci i przejażdżki bryczką. Dzięki temu każdy może poczuć wiatr we włosach i smak galopującej przygody.

Zdrowie i uroda

Przebywanie nad morzem jest cenione z racji dobroczynnego działania zdrowotnego. Ze względu na pokłady glinki zielnej, szczególnie zbawienny wpływ nie tylko na zdrowie, ale także na urodę, ma pobyt w okolicy naszych działek. Będąc tu, warto zadbać o siebie korzystając z usług znajdującego się w Sarbinowie ośrodka „Lido Apartments & Spa”  lub odwiedzając liczne obiekty spa & wellness w Mielnie i Kołobrzegu.

Aquapark w Kołobrzegu

Jeżeli jesteś miłośnikiem pływania i wodnego szaleństwa - zachęcamy do odwiedzenia Aquaparku w Kołobrzegu. Znajduje się tu wiele atrakcji tj. kaskady, bicze wodne, dzika rzeka, parasol wodny, ścienne hydromasaże, gejzer, leżanki do hydromasażu, przeciwprądy, sauna parowa, brodzik dla dzieci, jacuzzi oraz zjeżdżalnie rurowe. Dzięki tak bogatej ofercie z pewnością i Ty znajdziesz tu coś dla siebie i będziesz się świetnie bawił.

Jezioro Jamno

Spędzając czas w gminie Mielno, nie możesz przegapić okazji spędzenia dnia nad jeziorem Jamno. Ten niezwykły zbiornik powstał z dawnej zatoki morskiej i łączy się z Bałtykiem poprzez kanał zwany Jamieńskim Nurtem, czemu zawdzięcza swój unikatowy stan hydrochemiczny. Z pewnością docenisz to miejsce ze względu na bogatą ofertę sportów wodnych. Znajdziesz tu wypożyczalnie sprzętów wodnych, takich jak rowerki wodne, łodzie wiosłowe czy motorówki, a ciekawą atrakcją dla całej rodziny będzie kurs statkiem „Mila”. Jeśli jesteś fanem wędkowania - możesz złowić tu m.in. leszcze, sandacze i węgorze europejskie.

Dla fanów tenisa

Obok wielu innych atrakcji dla fanów aktywnego wypoczynku, okolica dysponuje kortami tenisowymi. Jeden z nich możesz znaleźć na terenie pięknego parku otaczającego zabytkowy Pałac Morski w Gąskach. Gra w tenisa z przyjaciółmi zapewni Ci nie tylko rozrywkę, ale także poprawi Twoją kondycję, sylwetkę i stan zdrowia.

Sklepy

Gąski to mała i spokojna miejscowość, która nie skupia się na handlu. Mimo to, w okolicy naszych działek rekreacyjnych znajduje się kilka sklepów, w których zaopatrzysz się w niezbędne produkty, a okoliczne kramy pozwolą Ci nabyć pamiątki i piękne wyroby z bursztynu. Natomiast na większe zakupy możesz wybrać się do marketu „Sano” w Mielnie lub do Koszalina, gdzie znajduje się m.in. galeria handlowa „Emka”.

Plaża w Mielnie

Największą atrakcją Mielna jest czysta, strzeżona plaża, wokół której znajdują się restauracje, bary, smażalnie ryb oraz inne punkty gastronomiczne i handlowe. Z morza wystają drewniane falochrony, na których przesiadują mewy i rybitwy. Plaża jest drobnoziarnista, a od wysokości ul. Słonecznej do Nurtu Jamneńskiego miejscami kamienista. Jej szerokość w Mielnie waha się od 30 do 45 metrów.

Zabytki

Gdy Twoja skóra uzyska już zadowalający odcień brązu i znudzi Ci się leniuchowanie na plaży, znajdziesz nieopodal wiele miejsc, które warto odwiedzić. W Gąskach zlokalizowana jest druga pod względem wielkości w Polsce latarnia morska. Została wybudowana w roku 1878 ma wysokość 50,2m n.p.m. Na jej taras wiedzie 190 stopni, w nagrodę za ich pokonanie czeka malowniczy widok zapierający dech w piersi...

Gdy Twoja skóra uzyska już zadowalający odcień brązu i znudzi Ci się leniuchowanie na plaży, znajdziesz nieopodal wiele miejsc, które warto odwiedzić. W Gąskach zlokalizowana jest druga pod względem wielkości w Polsce latarnia morska. Została wybudowana w roku 1878 ma wysokość 50,2m n.p.m. Na jej taras wiedzie 190 stopni, w nagrodę za ich pokonanie czeka malowniczy widok zapierający dech w piersi.

Światło latarni, widoczne przy dobrej pogodzie z odległości około 20 mil morskich (ok. 36 km), dodaje bardzo oryginalnego uroku całej miejscowości. Latarnia stanowi centrum wsi, wokół którego usytuowane są punkty gastronomiczno – usługowe. Dla miłośników bursztynu liczne sklepy przygotowały bogaty wybór biżuterii i pamiątek. Wieczorami odbywają się tutaj imprezy taneczne i dyskoteki.

Zabytkowy, neoklasyczny "Pałac Morski" pochodzi z II poł. XIX wieku. Jest otoczony, również zabytkowym, parkiem o powierzchni ok. 6,7 ha porośniętym m.in. bukami, cyprysikami groszkowymi oraz klonami srebrzystymi. Oddalony o ok. 900 metrów od morza pałac pełni funkcję ośrodka rehabilitacyjno - wczasowego.

rozwiń

Mielno

Mielno i okolice należą do najatrakcyjniejszych terenów na polskim wybrzeżu pod względem walorów turystycznych i środowiska przyrodniczego. Położone jest w bezpośrednim sąsiedztwie morza i jeziora Jamno. Posiada dobre połączenia komunikacyjne, ułatwiające dojazd do miejscowości. Duże obszary leśne, atrakcyjne szlaki turystyczne oraz specyficzny mikroklimat sprawiają, że każdy, kto tam zawitał, szybko staje się stałym bywalcem tej miejscowości. 

Mielno i okolice należą do najatrakcyjniejszych terenów na polskim wybrzeżu pod względem walorów turystycznych i środowiska przyrodniczego. Położone jest w bezpośrednim sąsiedztwie morza i jeziora Jamno. Posiada dobre połączenia komunikacyjne, ułatwiające dojazd do miejscowości. Duże obszary leśne, atrakcyjne szlaki turystyczne oraz specyficzny mikroklimat sprawiają, że każdy, kto tam zawitał, szybko staje się stałym bywalcem tej miejscowości.

Mielno to miejsce, gdzie każdy może znaleźć doskonałe warunki do wypoczynku i rekreacji. Działa tutaj wiele ośrodków wypoczynkowych, również tych o bardzo wysokim standardzie. Zakwaterowanie zapewniają także liczne pensjonaty, kwatery prywatne, campingi i pola namiotowe. W ciągu ostatnich lat została silnie rozbudowana sieć punktów małej gastronomii, dlatego znajdują się tu liczne restauracje, kawiarenki, smażalnie ryb i różnorodne punkty usługowe. Wczasowicze mają też zapewnioną możliwość korzystania z wielu form rozrywki i rekreacji. Dzieci na pewno nie będą się tutaj nudzić. W okresie letnim uruchamiane są tu wesołe miasteczka, a po jeziorze Jamno kursuje statek wycieczkowy. Warto dodać, że w Mielnie – Unieściu znajdują się czynne przez cały rok obiekty sanatoryjne, w których leczy się choroby układu nerwowego, ruchowego, krążenia, nieżyty górnych dróg oddechowych, tarczycy i inne.

rozwiń

Kołobrzeg

Będąc w gminie Mielno, każdy powinien koniecznie. odwiedzić miasto Kołobrzeg. Czysta i szeroka piaszczysta plaża, przy której znajduje się wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych to tylko jeden z wielu atutów Kołobrzegu. Miejscem wartym odwiedzenia jest Latarnia morska z 1770 roku, mająca wysokość 26m i udostępniona do zwiedzania turystom. Z jej szczytu rozpościera się piękny widok na morze i port.

Będąc w gminie Mielno, każdy powinien koniecznie. odwiedzić miasto Kołobrzeg. Czysta i szeroka piaszczysta plaża, przy której znajduje się wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych to tylko jeden z wielu atutów Kołobrzegu. Miejscem wartym odwiedzenia jest Latarnia morska z 1770 roku, mająca wysokość 26m i udostępniona do zwiedzania turystom. Z jej szczytu rozpościera się piękny widok na morze i port. Port w Kołobrzegu położony jest u ujścia Parsęty. W porcie organizowane są rejsy turystyczne po morzu i wyprawy wędkarskie. Można również skorzystać z rejsu na Bornholm. Będąc w tym urokliwym mieście powinniśmy odbyć spacer po Kołobrzeskim molo, które ma długość około 200m. Kołobrzeska promenada to miejsce spacerów, przy którym ulokowanych jest wiele punktów gastronomicznych i sklepików z pamiątkami, bez których nie można opuścić tego miejsca.

rozwiń

Koszalin

Leży w województwie zachodniopomorskim i jest drugim ośrodkiem miejskim na Pomorzu Zachodnim. Znajduje się na Pobrzeżu Koszalińskim, w dorzeczu rzeki Dzierżęcinki, nad jeziorem Jamno. Miasto jest dużym ośrodkiem kulturalnym w regionie, w którym znajdują się teatry, kina, filharmonia, amfiteatr oraz muzea. Koszalin stanowi węzeł komunikacji pasażerskiej, gdzie mieści się dworzec autobusowy i kolejowy. Centrum miasta znajduje się ok. 11 km od Morza Bałtyckiego.

Leży w województwie zachodniopomorskim i jest drugim ośrodkiem miejskim na Pomorzu Zachodnim. Znajduje się na Pobrzeżu Koszalińskim, w dorzeczu rzeki Dzierżęcinki, nad jeziorem Jamno. Miasto jest dużym ośrodkiem kulturalnym w regionie, w którym znajdują się teatry, kina, filharmonia, amfiteatr oraz muzea. Koszalin stanowi węzeł komunikacji pasażerskiej, gdzie mieści się dworzec autobusowy i kolejowy. Centrum miasta znajduje się ok. 11 km od Morza Bałtyckiego. Koszalin posiada wiele interesujących atrakcji turystycznych, a oto kilka z nich:

  • Góra Chełmska - wspaniały teren wypoczynkowo - rekreacyjny dla mieszkańców miasta. Ze zbudowanej na szczycie w 1888 roku wieży o wysokości 31,5 m rozciąga się widok na panoramę Koszalina. Góra Chełmska jest też celem licznych pielgrzymek przybywających z całej Polski do stojącej na szczycie kaplicy
  • Sanktuarium Przymierza z obrazem Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej.
  • Katedra Niepokalanego Poczęcia NMP to kościół gotycki z 1333 r.
  • Młyn i kamienica młynarza z XIX wieku wznoszące się przy ul. Młyńskiej - dzisiejsza siedziba Muzeum. W zabytkowej zagrodzie rybackiej z połowy XIX wieku, w pobliżu Muzeum podziwiać można zabytki kultury jamneńskiej i pomorskiej.
rozwiń

Szukasz najlepszej działki? Bezpłatna pomoc specjalisty

Zadzwoń 500 210 600,
lub wypełnij formularz
oddzwonimy do Ciebie!

Po zapoznaniu się z obowiązkiem informacyjnym zawierającym zasady i cele przetwarzania danych przez Saveinvest sp. z o.o.
Informacja o administratorze

Najtańsze, dostępne działki na tym terenie:

Działki uzbrojone! Dostępne media: woda, prąd i gaz.

  • Wolna
  • Zarezerwowana
  • Sprzedana
Lokalizacja Powierzchnia Cena Rata Status
Gąski I - działka nr 112/12 1103 m2 --- ---
Rodzaj działki: budowlana
Gąski I - działka nr 112/14 900 m2 --- ---
Rodzaj działki: budowlana
Gąski I - działka nr 339/2 818 m2 286 750 zł 5 175 zł Zobacz
Rodzaj działki: budowlana
Gąski I - działka nr 112/17 1000 m2 --- ---
Rodzaj działki: budowlana
Gąski I - działka nr 339/3 891 m2 311 244 zł 5 624 zł Zobacz
Rodzaj działki: budowlana
Gąski I - działka nr 112/19 901 m2 --- ---
Rodzaj działki: budowlana
Gąski I - działka nr 328/4b 905 m2 294 080 zł 6 755 zł Zobacz
Rodzaj działki: budowlana 303175 zł
Gąski I - działka nr 112/20 801 m2 --- ---
Rodzaj działki: budowlana
Gąski I - działka nr 328/4c 749 m2 573 951 zł 10 440 zł Zobacz
Rodzaj działki: budowlana w studium
Gąski I - działka nr 112/9e 813 m2 --- ---
Rodzaj działki: budowlana w studium
Gąski I - działka nr 339/24 776 m2 --- ---
Rodzaj działki: budowlana w studium
Gąski I - działka nr 339/25 776 m2 --- ---
Rodzaj działki: budowlana w studium
Gąski I - działka nr 339/26 776 m2 --- ---
Rodzaj działki: budowlana w studium
Gąski I - działka nr 339/27 776 m2 --- ---
Rodzaj działki: budowlana w studium
Gąski I - działka nr 339/28 776 m2 --- ---
Rodzaj działki: budowlana w studium

Nasi Partnerzy:

Działka nad Morzem | Inwestowanie w nieruchomości | Mielno Molo
informacja o cookies