Strona główna > Oferta działek > Gąski II - kompleks działek 950m od morza, gmina Mielno > Opis i lokalizacja

Gąski II - kompleks działek 950m od morza, gmina Mielno

Zostało już tylko 6 wolnych z 46 działek na tym terenie!

Wybierz inny teren
<< plan podziału

Działki uzbrojone! Dostępne media: woda, prąd i gaz.

okolica >>

Szeroki wybór malowniczych działek

W naszej ofercie znajduje się 46 działek w studium budowlanych o powierzchni od 750 do 1508 m2 w odległości 950 m od morza (najbliższa działka). W bezpośrednim sąsiedztwie przebiegają wszystkie niezbędne media, co rozwiązuje problem uzbrojenia terenu. Na niektóre działki zostały złożone wnioski o zmianę przeznaczenia z rolnego na budowlane - w tej chwili procedura jest w toku, natomiast w ostatnim czasie część działek przylegających została przekształcona. Okolica charakteryzuje się dobrą komunikacją – nieopodal przebiega droga krajowa nr 11, łącząca Kołobrzeg z Koszalinem

Odległości

Od najbliższych zabudowań 50m
Od morza (w linii prostej) 950m
Od latarni i centrum Gąsek 850m
Od Kołobrzegu 20km
Od Mielna 10km
Od Jeziora Jamno 10km
Od Koszalina 22km

Komunikacja

Do Mielna można dojechać busami między innymi z Koszalina i Kołobrzegu, kursują również pociągi PKP których rozkład znajdziemy na stronie kolei. Samochodem z Poznania po przejechaniu 265km, na miejscu znajdziesz się w około 4 godziny, a z Warszawy do celu dojedziesz po przejechaniu 459km, a przewidywany czas podróży wynosi 7 godzin.

zobacz na mapie Google

Opis lokalizacji

Gąski to mała, letniskowa miejscowość położona na zachodnim wybrzeżu Morza Bałtyckiego. Piękne, czyste, szerokie plaże, wspaniały nadmorski klimat oraz urok małego letniska sprawią, że się w nim zakochasz. Gąski to idealne miejsce na odpoczynek dla osób ceniących spokój i czerpiących satysfakcję z obcowania z naturą. To położone 10 km od Mielna miasteczko oferuje wypoczynek połączony z niedrogim, a zarazem bardzo smacznym zapleczem gastronomicznym.

Rozwój turystyki

Od kilkunastu ostatnich lat Gąski przeżywają gwałtowny rozwój. Powstało tu wiele nowych ośrodków, pensjonatów i kwater oferujących wysoką jakość usług w przystępnych cenach. Niemal każde gospodarstwo z dużym powodzeniem prowadzi tu działalność wczasową. Charakterystycznym dla Gąsek elementem jest latarnia, z której rozciąga się wspaniały widok na wybrzeże i okoliczne miejscowości.

Malownicza miejscowość

Malownicza, spokojna okolica/ Bliskość morza, latarni i znanego kurortu, jakim jest Mielno niewątpliwie podnoszą atrakcyjność działek. Od południowej strony rozciąga się wspaniały widok na wiatraki, po zachodniej stronie znajdują się działki w większości rekreacyjne i budowlane oraz główna droga do latarni. W bezpośrednim sąsiedztwie, na przeciwko drogi położone są domy i powstają nowe domki rekreacyjne. Niespełna 10 minut spaceru wystarczy, by znaleźć się na  piaszczystej, szerokej plaży. Tyle samo zajmie nam droga do latarni.

Położenie

Dlaczego warto inwestować w tej lokalizacji?

Gąski II - kompleks działek 950m od morza

  1. 950m w linii prostej od morza
  2. Bezpośrednie sąsiedztwo zabudowań
  3. Znaczna część działek posiada warunki zabudowy, dla następnych działek pozyskujemy kolejne decyzje
  4. Większość działek jest budowlanych w studium gminy z możliwością przekształcenia
  5. Woda wzdłuż drogi dojazdowej, prąd naprzeciwko, kanalizacja 150 m od terenu
  6. Droga wewnętrzna o szerokości aż 8 m, co w przyszłości ułatwi jej przekazanie na rzecz gminy
  7. Powierzchnie działek już od 652 m2 do 1534 m2
  8. Optymalne wymiary działek

Gąski

  1. Przebudowa drogi powiatowej Gąski - Paprotno.
  2. Budowa oświetlenie od ul. Neptuna w Gąskach w kierunku Paprotna
  3. Jedynie 9km od Mielna, 20km od Kołobrzegu i 10km od jeziora Jamno
  4. 5km od nowo wybudowanej promenady w Sarbinowie, inwestycji za ponad 20 mln zł
  5. Cylindryczna latarnia morska z 1878 r., z piętrowym domem latarników, małym budynkiem gospodarczym oraz oryginalnym ceglanym ogrodzeniem działki
  6. Nadmorska trasa rowerowa - odcinek Gąski - Sarbinowo 2019
  7. Rewitalizacja sieci dróg w Gąskach za 225 tys. zł w latach 2018-2023

Mielno i Koszalin

  1. Zakończenie budowy drogi ekspresowej S6 Sczecin – Koszalin w 2019 roku
  2. Nowoczesna promenada z Mielna do Unieścia
  3. Budowa portu jachtowego i mariny o dł. 158 m na jeziorze Jamno za 20 mln zł.
  4. Nowoczesny Aquapark w Koszalinie
  5. Budowa dróg rowerowych w gminie Mielno jako fragmentu trasy R-10 Europejskiej Federacji Cyklistów 
  6. Rokrocznie Mielno odwiedza: ponad 10 tys. turystów z zagranicy, ponad 130 tys. Polaków
  7. Budowa centrum przesiadkowego w Mielnie 2015-2021
  8. Modernizacja i przebudowa dróg powiatowych i gminnych na tereni Gminy Mielno 2018-2023

Region

  1. W 2018 roku województwo Zachodniopomorskie odwiedziło 15 mln turystów!
  2. Zakończenie budowy drogi ekspresowej S6 Sczecin – Koszalin w 2019 roku
  3. Budowa i modernizacja drogi S7 z Warszawy do Gdańska – podpisane umowy na rozpoczęcie realizacji konkretnych odcinków 
  4. Prężnie działające lotnisko w Gdańsku oraz Szczecinie, dodatkowo wiele małych cywilnych oraz sportowych lotnisk
  5. W latach 2014 – 2020 Kontrakt Terytorialny dla tych województw to ponad 50 mld złotych zagwarantowanych na konkretne inwestycje
  6. Dwa Parki Narodowe, w tym Słowiński Park Narodowy, który od 1977 r. znajduje się na liście światowych rezerwatów biosfery UNESCO
  7. Unikatowe ruchome wydmy sięgające 45 metrów oraz duża lesistość
  8. Kilometry wybrzeża z piaszczystymi plażami i zdrowym powietrzem
  9. Silne ośrodki akademickie jak Gdańsk, Szczecin, Koszalin

Dojazd

 • 1. Jedziemy główną drogą w Gąskach i przy sklepie skręcamy w lewo w ul. Bałtycką.

 • 2. Jedziemy prosto.

 • 3.Jedziemy po łuku w lewo.

 • 4. Następnie skręcamy w prawo.

 • 5. Jedziemy prosto.

 • 6. Skręcamy w prawo.

 • 7. Jedziemy prosto - po prawej mijamy duży dom.

 • 8. Jedziemy dalej prosto, mijamy żółty dom.

 • 9. Jedziemy za drogą po łuku w lewo.

 • 10. Droga zakręca w prawo, a my jedziemy delikatnie w lewo.

 • 11. Jedziemy 200m prosto.

 • 11. Przed nami po prawej stronie widać baner ogłoszeniowy wraz z planem podziału całego terenu.

 • -

Witamy w Gąski II, jesteś na miejscu !

Znajdź ukojenie

Gąski posiadają fantastyczną piaszczystą plażę i niespotykanie czystą wodę. Tutaj wreszcie nawdychasz się cennego jodu, ale to nie jedyny atut zdrowotny okolicy – występuje tu, np. w pobliżu latarni morskiej, glinka zielona, stosowana w agrilloterapii. Poczuj leczniczą moc natury - glinka ma zdolności przyciągania, absorbowania i wydalania substancji toksycznych i nieprzyjaznych człowiekowi drobnoustrojów! A jeżeli nie należysz do zmotoryzowanych,  tym lepiej dla Twojego organizmu – dla miłośników dwóch kółek znajduje się tu przepiękny Pałacowy Szlak Rowerowy. 

Co świetnego w Gąskach?

Łatwiej odpowiedzieć na pytanie, co nie jest. Świetna lokalizacja – 10 km od Mielna – stolicy nadmorskiej zabawy, 23 km od Koszalina, miasta zieleni i 28 km od Kołobrzegu, uzdrowiska i letniego nadmorskiego centrum kultury. Ponadto niezaprzeczalnym atutem Gąsek jest brak zwartej oraz przemysłowej zabudowy.
Gąski położone są bezpośrednio nad morzem, z widokiem na zabytkową, XIX-wieczną latarnię (druga pod względem wysokości w Polsce!) i malowniczy zespół pałacowy. Dla fascynatów przyrody znajdzie się tu coś specjalnego - jedyny w swoim rodzaju przepiękny i majestatyczny tulipanowiec amerykański, który w 2008 roku został uznany pomnikiem przyrody!

Uruchom wyobraźnię!

Po morzu majestatycznie przemieszcza się żaglowiec, po wodzie niesie się światło latarni morskiej, w uszach słychać kojący szum fal.... Zamykasz oczy, bierzesz głęboki wdech, Twoje nozdrza łechce kojący świeży, morski zapach, policzki smaga przyjemna morska bryza... Jedyne, czego pragniesz zaznać, to odprężenie i spokój... Takie są Twoje marzenia? Z niekłamaną przyjemnością pomożemy je zrealizować! Ta sielankowa rzeczywistość jest na wyciągnięcie ręki, jeśli tylko tego zapragniesz. Już dzisiaj dołącz do 457 szczęśliwców zamieszkujących Gąski!

Nie czekaj zanim któs Cię uprzedzi. Taka okazja sie nie powtórzy!

Atuty

 • 950m od morza
 • Piękna i szeroka plaża
 • 10km od Mielna
 • 10km od jeziora Jamno
 • bliskość mediów
 • droga wewnętrzna o szerokości aż 8m
 • optymalne wymiary działek
 • Wszystkie działki w studium budowlane

Zaprojektowane z myślą o tobie.

Dołożyliśmy wszelkich starań, by oferowane przez nas działki spełniały oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Ich parametry takie jak kształt, wymiary i dostęp do drogi publicznej sprawiają, że stanowią one idealne miejsce na budowę domku letniskowego, domu, a także pensjonatu. Udało nam się osiągnąć niezwykle funkcjonalny układ przestrzenny działek, który sprzyja utworzeniu osiedlowej społeczności. Dodatkowo, szerokie drogi wewnętrzne o rozpiętości aż 8m usprawnią poruszanie się i komunikację na „mini osiedlu”. Wszystko to znacznie ułatwi odgrodzenie całego terenu i zrzeszenie mieszkańców.

Zysk i bezpieczeństwo

Popularna maksyma rynkowych spekulantów mówi, że nie istnieją lepsze sposoby na zarabianie pieniędzy, niż giełda i nieruchomości. Ziemia jest najbardziej trwałym dobrem, dającym właścicielowi i jego rodzinie poczucie bezpieczeństwa oraz możliwość osiągania wysokich zysków. Dzisiaj, w czasach zmiennej koniunktury, grunty to bezpieczna, zyskowna i stabilna forma inwestowania kapitału. Posiadanie ziemi w swoich zasobach to już nie tylko moda czy prestiż, ale przede wszystkim zabezpieczenie przyszłości swojej, dzieci i całej rodziny. Rynek nieruchomości coraz częściej staje się atrakcyjną alternatywą do lokowania kapitału dla inwestorów, a grunty orne okazały się być inwestycją minionej dekady.

 

Zdrowie

Trudno wyobrazić sobie dobro cenniejsze niż zdrowie. Dlatego często wydajemy ogromne kwoty na skomplikowane zabiegi i witaminy. Często niepotrzebnie! Doskonałym lekarstwem na wiele dolegliwości jest natura i znany z uzdrowiskowych właściwości morski klimat. Dzięki dobroczynnemu działaniu nasyconego jodem powietrza i wody pełnej minerałów morskich, pobyt nad Bałtykiem będzie dla Ciebie idealną kuracją uzdrawiającą i upiększającą. Wakacje nad morzem sprawią, że wrócisz nie tylko opalony i wypoczęty, ale także odmłodzony i pełen wigoru. Stwórz własny raj na ziemi – wypoczywaj na własnej działce nad morzem!

Prestiż, spokój i wygoda

Każdy z nas chciałby czasem odpocząć od zgiełku, tłumu i hałasu. Często marzymy o cichym i spokojnym miejscu, w którym nic nie zakłóca naszego relaksu i harmonii. Gąski należą do niewielu takich terenów nad morzem – znikome zatłoczenie, lasy, spokojna okolica i szeroka plaża gwarantują, że znajdziesz tu swoją oazę spokoju na łonie natury. Z czym kojarzy Ci się wygodne miejsce? Zapewne pomyślałeś o swoim łóżku lub sofie przed telewizorem. Wyobraź sobie, że przenosimy je właśnie tutaj – do spokojnego i komfortowego otoczenia nadmorskiego kurortu, pełnego zieleni, drzew i wszechobecnego szumu morza… W nowej lokalizacji zamienisz ciasnotę i tłok na przestrzeń i swobodę, a tłumy obcych ludzi na miłe sąsiedztwo. Spokój i urok małej miejscowości oraz bliskość większych miast zapewnią, że w pobliżu znajdziesz wszystko, o czym marzysz. Czyż nie jest wygodnie?

Każdy z nas chciałby czasem odpocząć od zgiełku, tłumu i hałasu. Często marzymy o cichym i spokojnym miejscu, w którym nic nie zakłóca naszego relaksu i harmonii. Gąski należą do niewielu takich terenów nad morzem – znikome zatłoczenie, lasy, spokojna okolica i szeroka plaża gwarantują, że znajdziesz tu swoją oazę spokoju na łonie natury. Z czym kojarzy Ci się wygodne miejsce? Zapewne pomyślałeś o swoim łóżku lub sofie przed telewizorem. Wyobraź sobie, że przenosimy je właśnie tutaj – do spokojnego i komfortowego otoczenia nadmorskiego kurortu, pełnego zieleni, drzew i wszechobecnego szumu morza... W nowej lokalizacji zamienisz ciasnotę i tłok na przestrzeń i swobodę, a tłumy obcych ludzi na miłe sąsiedztwo. Spokój i urok małej miejscowości oraz bliskość większych miast zapewnią, że w pobliżu znajdziesz wszystko, o czym marzysz. Czyż nie jest wygodnie? Również niełatwo wyobrazić sobie lepsze miejsce na inwestycję. Oferowane przez nas działki znajdują się w zjawiskowej lokalizacji: jedynie 650 m od morza, w pobliżu pięknego lasu i zabytkowej latarni morskiej, w niezwykle urokliwej okolicy. Zakup działki w tak wyjątkowym położeniu to luksus, przynoszący zysk i unikatowe miejsce wypoczynku.

rozwiń

Najważniejsze rzeczy.

 • Odległość od morza: 950m
 • Liczba wszystkich działek na tym terenie: 48
 • Wszystkie działki w studium budowlane
 • Powierzchnie działek od 652m2 do 1508m2
 • Dostęp do drogi publicznej: 7 działek bezpośrednio, pozostałe działki przez drogę wewnętrzną o szerokości aż 8m
 • Wymiary działki pozwalające na dopasowanie większości projektów domów
 • Przekształcenie na budowlane na życzenie klienta w ciągu 4 miesięcy

Nasi Partnerzy:

Działka nad Morzem | Inwestowanie w nieruchomości | Mielno Molo
informacja o cookies