Strona główna > Oferta działek > Chłopy k. Mielna - kompleks 26 działek 1500 m od morza > Opis i lokalizacja

Chłopy k. Mielna - kompleks 26 działek 1500 m od morza

Zostały już tylko 3 wolne z 26 działek na tym terenie!

Wybierz inny teren
<< plan podziału

Zostały ostatnie działki!

okolica >>

Chłopy k. Mielna

Chłopy są kameralną miejscowością, jedną z mniejszych w gminie Mielno. Zabudowa jest tutaj rozproszona, budynki są od siebie oddalone nieraz o ponad 100m. Sprawia to, że okolica jest niezwykle interesująca dla turystów szukających odpoczynku od ulicznego zgiełki oraz ludzkiego gwaru. Dzięki temu w okolicy powstało kilka nowoczesnych pensjonatów oraz powstają ciągle nowe kwatery. Dodatkowo, mieszkańcy wykorzystali rolniczy charakter miejscowości i skupili się na rozwoju agroturystyki. Teren jest otoczony dużymi obszarami zieleni oraz pól i łąk. Wszystko to powoduje, że powstaje tu coraz więcej ośrodków i budynków z przeznaczeniem dla wczasowiczów.

Odległości

Morze1,5km
Mielenko1km
Mielno4km
Jezioro Jamno5km

Komunikacja

Podróżując  samochodem najlepiej będzie kierować się na Koszalin. Z Warszawy do celu dojedziemy w niecałe 6 godzin, z Poznania przejechanie 250 km zajmie około 3,5 godziny. Do Mielna można również dojechać busami kursującymi wzdłuż wybrzeża. Możliwa jest również podróż PKP - możemy wysiąść na stacji Mielno Koszalińskie lub też w Mścicach.

zobacz na mapie Google

Pomysł na biznes

Z roku na rok przybywa turystów w Chłopach, wzrasta popyt na działki, które mogą być przeznaczone pod prowadzenie własnej działalności gospodarczej - świadczenie usług związanych z turystyką. Władze gminy i mieszkańcy przychylnie odnoszą się do każdej nowej inwestycji. Wraz z rozwojem ceny będą rosnąć, turystów będzie coraz więcej. Warto się na to przygotować i zaoferować im własne kwatery, domki lub też pokoje. Ta okolica sama ich przyciąga!

Rozwój turystyki

W ostatnich latach w miejscowości powstało wiele pięknych gospodarstw agroturystycznych i kilka nowoczesnych pensjonatów. Chłopy są idealne dla osób chcących spędzić wakacje nad Bałtykiem, lecz z dala od zgiełku i tłumów dużych kurortów jak Mielno, czy też mniejszych ale równie tłocznych np. Sarbinowo i zaludniające się Gąski. Cała miejscowość otoczona jest rozległymi terenami zielonymi. Panuje tu niczym nie zmącona cisza, piękne krajobrazy sprawiają, że miejscowość z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością wśród wczasowiczów.

Spacerem na plażę

Spokojny spacer na plażę w Chłopach zajmie nam około 20 minut, rowerem dojedziemy w 5 minut. Wygodne dojście na plażę i piękna okolica powoduje, że samochód będzie nam niepotrzebny przez cały okres wypoczynku w tym miejscu. Miejscowość Chłopy może poszczycić się szeroką i czystą plażą, która zachęca odwiedzających ją turystów do morskich i słonecznych kąpieli. Przy plaży znajduje się pas wydm otoczony sosnowym lasem, który korzystnie wpływa na mikroklimat Chłopów, a co za tym idzie zdrowie plażowiczów. Dodatkową atrakcją jest dwupoziomowe molo oraz możliwość zakupu świeżych ryb praktycznie prostu z rybackiego kutra.

Położenie

Dlaczego warto inwestować w tej lokalizacji?

Chłopy- teren

  1. Optymalne wymiary działek
  2. Bezpośrednie sąsiedztwo zabudowań
  3. Powierzchnia działek już od  706m2
  4. 20 minut spacerem na plażę
  5. W bliskim sąsiedztwie mediów
  6. Około 150 metrów od głównej drogi asfaltowej

Chłopy

  1. Rozwijają się usługi turystki: domki pod wynajem i agroturystyka 
  2. Na plaży w Chłopach jest spokojniej niż na plażach Mielna
  3. Znajduje się tutaj nowe, dwupoziomowe molo
  4. Plaża jest szeroka, zadbana i z drobnoziarnistym piaskiem
  5. Do Mielna jest ok. 10 min. samochodem
  6. Niedaleko jest również do jeziora Jamno - 5km
  7. Trasa rowerowa Velo Baltica, odcinek Pleśna – Mielno (na rowerze można przejechać przez Mielno, Chłopy, Sarbinowo, Gąski, Ustronie Morskie i Sianożęty)
  8. Przystań rybacka

Mielno i Koszalin

  1. Droga ekspresowa S6 Goleniów-Koszalin, będąca częścią powstającej drogi ekspresowej Szczecin-Gdańsk 
  2. Nowoczesna promenada z Mielna do Unieścia
  3. Budowa portu jachtowego i mariny o dł. 158 m na jeziorze Jamno za 20 mln zł.
  4. Nwoczesny Aquapark w Koszalinie
  5. Budowa dróg rowerowych w gminie Mielno jako fragmentu szlaku R-10 Europejskiej Federacji Cyklistów
  6. Zrealizowany pierścień drogowy wokół Koszalina za 12mln
  7. Mielno w ostatnich latach to gmina z jednymi z największych dochodów w Polsce
  8. Przyroda i plaże: unikatowy w skali Europy drobnoziarnisty piasek kwarcowy, plaże o szerokości do 100m, dno morze o bardzo małym spadku – 400 m od brzegu tylko 3 m głębokości, bryza morska i przenikanie aerozolu morskiego do 10 km w głąb lądu

Region

  1. W 2018 roku województwo Zachodniopomorskie odwiedziło 15 mln turystów!
  2. Droga ekspresowa S6 Goleniów-Koszalin, będąca częścią powstającej drogi ekspresowej Szczecin-Gdańsk 
  3. Budowa i modernizacja drogi S7 z Warszawy do Gdańska – podpisane umowy na rozpoczęcie realizacji konkretnych odcinków
  4. Prężnie działające lotnisko w Gdańsku oraz Szczecinie, dodatkowo wiele małych cywilnych oraz sportowych lotnisk
  5. W latach 2014 – 2020 Kontrakt Terytorialny dla tych województw to ponad 50 mld złotych zagwarantowanych na konkretne inwestycje
  6. Dwa Parki Narodowe, w tym Słowiński Park Narodowy, który od 1977 r. znajduje się na liście światowych rezerwatów biosfery UNESCO
  7. Unikatowe ruchome wydmy sięgające 45 metrów oraz duża lesistość
  8. Kilometry wybrzeża z piaszczystymi plażami i zdrowym powietrzem
  9. Silne ośrodki akademickie jak Gdańsk, Szczecin, Koszalin

Dojazd

Witamy w Chłopy k. Mielna, jesteś na miejscu !

Zdrowie

Trudno wyobrazić sobie dobro cenniejsze niż zdrowie. Dlatego często wydajemy ogromne kwoty na skomplikowane zabiegi i witaminy. Często niepotrzebnie! Doskonałym lekarstwem na wiele dolegliwości jest natura i znany z uzdrowiskowych właściwości morski klimat. Dzięki dobroczynnemu działaniu nasyconego jodem powietrza i wody pełnej minerałów morskich, pobyt nad Bałtykiem będzie dla Ciebie idealną kuracją uzdrawiającą i upiększającą. Wakacje nad morzem sprawią, że wrócisz nie tylko opalony i wypoczęty, ale także odmłodzony i pełen wigoru. Stwórz własny raj na ziemi – wypoczywaj na własnej działce nad morzem!

Zysk i bezpieczeństwo

Popularna maksyma rynkowych spekulantów mówi, że nie istnieją lepsze sposoby na zarabianie pieniędzy, niż giełda i nieruchomości. Ziemia jest najbardziej trwałym dobrem, dającym właścicielowi i jego rodzinie poczucie bezpieczeństwa oraz możliwość osiągania wysokich zysków. Dzisiaj, w czasach zmiennej koniunktury, grunty to bezpieczna, zyskowna i stabilna forma inwestowania kapitału. Posiadanie ziemi w swoich zasobach to już nie tylko moda czy prestiż, ale przede wszystkim zabezpieczenie przyszłości swojej, dzieci i całej rodziny. Rynek nieruchomości coraz częściej staje się atrakcyjną alternatywą do lokowania kapitału dla inwestorów, a grunty orne okazały się być inwestycją minionej dekady.

 

Nasi Partnerzy:

Działka nad Morzem | Inwestowanie w nieruchomości | Mielno Molo
informacja o cookies