Strona główna > Oferta działek > Chłopy k. Mielna - kompleks 26 działek 1500 m od morza > Okolica

Chłopy k. Mielna - kompleks 26 działek 1500 m od morza

Zostały już tylko 3 wolne z 26 działek na tym terenie!

Wybierz inny teren
<< opis i lokalizacja

Zostały ostatnie działki!

galeria >>

Plaża w Chłopach - z dala od tłoku

Gmina Mielno posiada w swoich graniach 25 km brzegu morskiego. Obszar ten oblewa czysta woda morska, znaczna tego część to szeroka i czysta plaża z drobnoziarnistym piaskiem. Pełno jest tutaj lasów ciągnących się wzdłuż wydm - i taki krajobraz dominuje w tej części wybrzeża. Dlatego nie ma co się dziwić zaludnionym plażom w Mielnie, Unieściu czy też Łazach. Plaża w Chłopach będąca pomiędzy bardziej popularnym Sarbinowem, a odległym o 4km Mielnem korzysta oferując plażowiczom więcej spokoju i “własnego” miejsca na piasku.

Mielno - warto odwiedzić kurort

Myślisz, ze grozi Ci nuda? Nic z tego! Kiedy tylko przyjdzie ochota na przerwę w pasywnym wypoczynku, warto odwiedzić ten znany i lubiany nadmorski kurort. Znajdziesz tu wszystkie rozrywki tak cenione przez bałtyckich wczasowiczów… Multum restauracji, przytulnych knajpek, dyskoteki do białego rana… Tylko od Ciebie zależy, kiedy skończy się impreza!

Oddaj się wodnemu szaleństwu

Żeglowanie po Bałtyku przeznaczone jest dla wytrawnych wilków morskich, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby spróbować swoich sił na pobliskim Jeziorze Jamno. Jest to miejsce wręcz stworzone do uprawiania sportów wodnych – docierają tu morskie wiatry, lecz charakterystyka zbiornika śródlądowego zapewnia bezpieczeństwo adeptom windsurfingu, kitesurfingu, czy też żeglarstwa… Pakuj sprzęt i w drogę!

Promenadą w stronę słońca!

Pobyt nad Bałtykiem nie może obyć się bez wędrówek brzegiem morza. W okolicy oferowanych działek rekreacyjnych wspaniałą trasę wyznacza nam trzykilometrowa promenada spacerowa biegnąca pomiędzy Mielnem i Unieściem. Ze znajdujących się na niej kawiarni i restauracji roztacza się cudowny widok na morze, który nadaje aurę niezwykłości każdemu posiłkowi. Dodatkową atrakcją dla sympatyków szachów jest możliwość rozegrania partii figurami znacznej wielkości.

Przyrodnicza arkadia

Zaledwie kilka kilometrów dzieli oferowane działki nad morzem od miejsca, które można nazwać zielonym rajem - ogrodu botanicznego „Hortulus” w Dobrzycy. Znajdujące się w nim ogrody tematyczne po mistrzowsku oddziałują na zmysły – oczy cieszy harmonia misternego rozmieszczenia roślin, na powonienie działa zapach kwiatów i ziół, a słuch koi cisza przeplatana delikatnym szumem drzew. To magiczne miejsce jest oazą spokoju i relaksu dla wszystkich, nie tylko entuzjastów roślin.

Wycieczka na Bornholm

Dla zmiany otoczenia warto wybrać się w rejs na Bornholm. Duńska wyspa jest oddalona od polskiego wybrzeża o niecałe 100 km. Wyspa zachwyca wspaniała przyrodą, a na północy wyspy rozciągają się rzadko spotykane klify odznaczające się błękitem Morza Bałtyckiego. Wschodnia strona to malownicze miasteczka zlokalizowane nad brzegiem morza. Znajdziemy tu również największe w Skandynawii ruiny zamku średniowiecznego Hammershus. Statek Jantar przez cały rok prowadzi pasażerską żeglugę międzynarodową pomiędzy portem Kołobrzeg i Nexo na wyspie Bornholm.

Kołobrzeg

Będąc w gminie Mielno, każdy powinien koniecznie. odwiedzić miasto Kołobrzeg. Czysta i szeroka piaszczysta plaża, przy której znajduje się wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych to tylko jeden z wielu atutów Kołobrzegu. Miejscem wartym odwiedzenia jest Latarnia morska z 1770 roku, mająca wysokość 26m i udostępniona do zwiedzania turystom. Z jej szczytu rozpościera się piękny widok na morze i port.

Będąc w gminie Mielno, każdy powinien koniecznie. odwiedzić miasto Kołobrzeg. Czysta i szeroka piaszczysta plaża, przy której znajduje się wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych to tylko jeden z wielu atutów Kołobrzegu. Miejscem wartym odwiedzenia jest Latarnia morska z 1770 roku, mająca wysokość 26m i udostępniona do zwiedzania turystom. Z jej szczytu rozpościera się piękny widok na morze i port. Port w Kołobrzegu położony jest u ujścia Parsęty. W porcie organizowane są rejsy turystyczne po morzu i wyprawy wędkarskie. Można również skorzystać z rejsu na Bornholm. Będąc w tym urokliwym mieście powinniśmy odbyć spacer po Kołobrzeskim molo, które ma długość około 200m. Kołobrzeska promenada to miejsce spacerów, przy którym ulokowanych jest wiele punktów gastronomicznych i sklepików z pamiątkami, bez których nie można opuścić tego miejsca.

rozwiń

Plaża w Mielnie

Największą atrakcją Mielna jest czysta, strzeżona plaża, wokół której znajdują się restauracje, bary, smażalnie ryb oraz inne punkty gastronomiczne i handlowe. Z morza wystają drewniane falochrony, na których przesiadują mewy i rybitwy. Plaża jest drobnoziarnista, a od wysokości ul. Słonecznej do Nurtu Jamneńskiego miejscami kamienista. Jej szerokość w Mielnie waha się od 30 do 45 metrów.

Szukasz najlepszej działki? Bezpłatna pomoc specjalisty

Zadzwoń 500 210 600,
lub wypełnij formularz
oddzwonimy do Ciebie!

Po zapoznaniu się z obowiązkiem informacyjnym zawierającym zasady i cele przetwarzania danych przez Saveinvest sp. z o.o.
Informacja o administratorze

Najtańsze, dostępne działki na tym terenie:

Zostały ostatnie działki!

  • Wolna
  • Zarezerwowana
  • Sprzedana
Lokalizacja Powierzchnia Cena Rata Status
Chłopy k. Mielna - działka nr 1 839 m2 --- ---
Rodzaj działki: rekreacyjna/rolna
Chłopy k. Mielna - działka nr 2 832 m2 --- ---
Rodzaj działki: rekreacyjna/rolna
Chłopy k. Mielna - działka nr 8 781 m2 196 968 zł 4 497 zł Zobacz
Rodzaj działki: budowlana 203060 zł
Chłopy k. Mielna - działka nr 3 773 m2 --- ---
Rodzaj działki: budowlana
Chłopy k. Mielna - działka nr 9 895 m2 208 356 zł 4 761 zł Zobacz
Rodzaj działki: budowlana 214800 zł
Chłopy k. Mielna - działka nr 4 781 m2 --- ---
Rodzaj działki: rekreacyjna/rolna
Chłopy k. Mielna - działka nr 23 770 m2 188 219 zł 4 294 zł Zobacz
Rodzaj działki: budowlana 194040 zł
Chłopy k. Mielna - działka nr 5 871 m2 --- ---
Rodzaj działki: budowlana
Chłopy k. Mielna - działka nr 6 935 m2 --- ---
Rodzaj działki: budowlana
Chłopy k. Mielna - działka nr 7 782 m2 --- ---
Rodzaj działki: rekreacyjna/rolna
Chłopy k. Mielna - działka nr 10 899 m2 --- ---
Rodzaj działki: budowlana
Chłopy k. Mielna - działka nr 11 784 m2 --- ---
Rodzaj działki: rekreacyjna/rolna
Chłopy k. Mielna - działka nr 12 791 m2 --- ---
Rodzaj działki: rekreacyjna/rolna
Chłopy k. Mielna - działka nr 13 895 m2 --- ---
Rodzaj działki: rekreacyjna/rolna
Chłopy k. Mielna - działka nr 14 900 m2 --- ---
Rodzaj działki: rekreacyjna/rolna

Nasi Partnerzy:

Działka nad Morzem | Inwestowanie w nieruchomości | Mielno Molo
informacja o cookies