Strona główna > Oferta działek > Mielenko II kompleks działek 1500m od morza > Okolica

Mielenko II kompleks działek 1500m od morza

Została już tylko 1 wolna z 45 działek na tym terenie!

Wybierz inny teren
<< opis i lokalizacja

Ostatnie wolne działki!

galeria >>

Blisko natury, z dala od zgiełku

Piękna, szeroka piaszczysta plaża, widoki zapierające dech w piersi, cudowna aleja lipowa… To tylko niektóre z naturalnych atrakcji, które spotkać można w okolicy Mielenka. Jeśli chcesz odpocząć na łonie przyrody z dala od głośnych nadmorskich kurortów, to to miejsce jest właśnie dla Ciebie. Wypoczynek w zgodzie z naturą jest najcenniejszy!

Kawałek historii w malowniczym otoczeniu

Już około 2500 lat p.n.e. znajdowała się w Mielenku pierwsza osada ludzka. Zlokalizowane jest tu również cmentarzysko, którego powstanie szacowane jest na 1700 lat p. n.e. Każdy turysta spragniony poznania historycznego rysu okolic będzie tu usatysfakcjonowany – można znaleźć takie architektoniczne perełki, jak chałupy i budynki gospodarcze o konstrukcji szachulcowej (drewniana struktura szkieletowa), których powstanie datowane jest na XIX wiek. 

Szukasz atrakcji – Mielno jest dwa kroki stąd!

Dla pragnących zaznania typowych nadmorskich atrakcji również znajdzie się tu coś ciekawego. Tylko 20 minut przyjemnego spaceru dzieli Mielenko od znanego kurortu. Wraz z sąsiednią miejscowością Unieście Mielno stanowi jeden z najciekawszych kurortów wypoczynkowo-rekreacyjnych polskiego wybrzeża.

Plaża w Mielnie

Największą atrakcją Mielna jest czysta, strzeżona plaża, wokół której znajdują się restauracje, bary, smażalnie ryb oraz inne punkty gastronomiczne i handlowe. Z morza wystają drewniane falochrony, na których przesiadują mewy i rybitwy. Plaża jest drobnoziarnista, a od wysokości ul. Słonecznej do Nurtu Jamneńskiego miejscami kamienista. Jej szerokość w Mielnie waha się od 30 do 45 metrów.

Jezioro Jamno

Spędzając czas w gminie Mielno, nie możesz przegapić okazji spędzenia dnia nad jeziorem Jamno. Ten niezwykły zbiornik powstał z dawnej zatoki morskiej i łączy się z Bałtykiem poprzez kanał zwany Jamieńskim Nurtem, czemu zawdzięcza swój unikatowy stan hydrochemiczny. Z pewnością docenisz to miejsce ze względu na bogatą ofertę sportów wodnych. Znajdziesz tu wypożyczalnie sprzętów wodnych, takich jak rowerki wodne, łodzie wiosłowe czy motorówki, a ciekawą atrakcją dla całej rodziny będzie kurs statkiem „Mila”. Jeśli jesteś fanem wędkowania - możesz złowić tu m.in. leszcze, sandacze i węgorze europejskie.

Aquapark w Koszalinie

W Koszalinie funkcjonuje nowoczesny park wodny. Znajdziesz w nim wiele atrakcji m.in. halę basenową ze zjeżdżalniami, sztuczną rwącą rzekę z falami, basen sportowy, kilka tarasów rekreacyjnych, jacuzzi i spa. Koszt budowy obiektu szacuje się na 73,8 mln zł, co sprawia, że jest to największa obecnie miejska inwestycja w tym kurorcie. Dzięki niej okoliczne tereny będą jeszcze bardziej atrakcyjne i pożądane, a pobyt w nich - pełen wrażeń.

Relaks na siodle

Każdy, kto zasmakował jazdy konnej wie, że jest to sport niezwykły. Znakomicie poprawia stan zdrowia, hartuje ducha i odpręża, a kontakt z silnymi i pięknymi zwierzętami ma zbawienny wpływ zarówno na ciało, jak i psychikę. Stadniny koni znajdziesz w pobliskich miejscowościach: Sarbinowie, Kładnie i Sianożętach. Oprócz jazdy konnej oferują naukę od postaw, jazdę na kucach dla dzieci i przejażdżki bryczką. Dzięki temu każdy może poczuć wiatr we włosach i smak galopującej przygody.

Przyrodnicza arkadia

Zaledwie kilka kilometrów dzieli oferowane działki nad morzem od miejsca, które można nazwać zielonym rajem - ogrodu botanicznego „Hortulus” w Dobrzycy. Znajdujące się w nim ogrody tematyczne po mistrzowsku oddziałują na zmysły – oczy cieszy harmonia misternego rozmieszczenia roślin, na powonienie działa zapach kwiatów i ziół, a słuch koi cisza przeplatana delikatnym szumem drzew. To magiczne miejsce jest oazą spokoju i relaksu dla wszystkich, nie tylko entuzjastów roślin.

Promenadą w stronę słońca!

Pobyt nad Bałtykiem nie może obyć się bez wędrówek brzegiem morza. W okolicy oferowanych działek rekreacyjnych wspaniałą trasę wyznacza nam trzykilometrowa promenada spacerowa biegnąca pomiędzy Mielnem i Unieściem. Ze znajdujących się na niej kawiarni i restauracji roztacza się cudowny widok na morze, który nadaje aurę niezwykłości każdemu posiłkowi. Dodatkową atrakcją dla sympatyków szachów jest możliwość rozegrania partii figurami znacznej wielkości.

Szukasz najlepszej działki? Bezpłatna pomoc specjalisty

Zadzwoń 500 210 600,
lub wypełnij formularz
oddzwonimy do Ciebie!

Po zapoznaniu się z obowiązkiem informacyjnym zawierającym zasady i cele przetwarzania danych przez Saveinvest sp. z o.o.
Informacja o administratorze

Najtańsze, dostępne działki na tym terenie:

Ostatnie wolne działki!

  • Wolna
  • Zarezerwowana
  • Sprzedana
Lokalizacja Powierzchnia Cena Rata Status
Mielenko II - działka nr 11 751 m2 --- ---
Rodzaj działki: rekreacyjna/rolna
Mielenko II - działka nr 2 976 m2 --- ---
Rodzaj działki: rekreacyjna/rolna
Mielenko II - działka nr 35 816 m2 150 389 zł 3 414 zł Zobacz
Rodzaj działki: rekreacyjna/rolna 155040 zł
Mielenko II - działka nr 3 1000 m2 --- ---
Rodzaj działki: rekreacyjna/rolna
Mielenko II - działka nr 4 1000 m2 --- ---
Rodzaj działki: rekreacyjna/rolna
Mielenko II - działka nr 12 770 m2 --- ---
Rodzaj działki: rekreacyjna/rolna
Mielenko II - działka nr 5 1000 m2 --- ---
Rodzaj działki: rekreacyjna/rolna
Mielenko II - działka nr 13 854 m2 --- ---
Rodzaj działki: rekreacyjna/rolna
Mielenko II - działka nr 14 987 m2 --- ---
Rodzaj działki: rekreacyjna/rolna
Mielenko II - działka nr 6 1094 m2 --- ---
Rodzaj działki: rekreacyjna/rolna
Mielenko II - działka nr 21 751 m2 --- ---
Rodzaj działki: rekreacyjna/rolna
Mielenko II - działka nr 15 768 m2 --- ---
Rodzaj działki: rekreacyjna/rolna
Mielenko II - działka nr 7 852 m2 --- ---
Rodzaj działki: rekreacyjna/rolna
Mielenko II - działka nr 16 792 m2 --- ---
Rodzaj działki: rekreacyjna/rolna
Mielenko II - działka nr 22 750 m2 --- ---
Rodzaj działki: rekreacyjna/rolna

Nasi Partnerzy:

Działka nad Morzem | Inwestowanie w nieruchomości | Mielno Molo
informacja o cookies