Jesteś na archiwalnej wersji serwisu.
Zapraszamy na nową stronę www.saveinvest.pl

Poradniki

Planowanie zakupu nieruchomości i jego realizacja od zawsze wiązała się z licznymi
niewiadomymi i kruczkami prawnymi.
Wychodząc naprzeciw tym pytaniom, postanowiliśmy uruchomić cykl poradników
w których opiszemy wiele aspektów związanych z nieruchomościami.

Mielno - idealny kurort na wypoczynek i inwestycje

Mielno – miejsce, które nieustannie przyciąga inwestorów zarówno swoimi obiecującymi perspektywami rozwoju, jak i walorami krajobrazowymi, zdrowotnymi czy licznymi atrakcjami. Poznaj jego uroki!

 

Różnorodne atrakcje

 

Mielno to miejsce tętniące życiem, wspaniały nadmorski kurort, który corocznie odwiedzany jest przez ponad 9 mln turystów odpoczywających nad polskim wybrzeżem. Co przesądza o popularności Mielna?

 

Mielno znane jest najbardziej ze swojej urzekającej, strzeżonej plaży, wokół której znajdziemy mnóstwo punktów gastronomiczno-handlowych, takich jak kawiarnie, restauracje czy smażalnie świeżo złowionych ryb. Znakiem rozpoznawczym Mielna jest imponująca, biegnąca wzdłuż plaży, promenada spacerowa – podkreśla Bartosz Antos z portalu www.dzialkanadmorzem.pl. Malowniczych widoków dostarczy także niewątpliwie Jezioro Jamno, które zadowoli pasjonatów bardziej aktywnych form spędzania wolnego czasu nad wodą – znajduje się tam m.in. wypożyczalnia sprzętu wodnego. Dla tych bardziej aktywnych odwiedzających proponowany jest również szereg ścieżek rowerowych, wiodących przez Mielno, które wyznaczone są m.in. szklakiem turystycznym przez piękny las iglasto-liściasty.

 

Po zdrowie nad polskie morze!

 

Piękna plaża czy malownicze ścieżki zachęcają odwiedzających do długich spacerów, które oprócz poprawy kondycji przyczynią się także do polepszenia stanu zdrowia. Mając na uwadze raport Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), który wykazał, z jak dużym zanieczyszczeniem powietrza mamy do czynienia w większych polskich miastach, nadmorska bryza przynosząca przesycone jodem powietrze to prawdziwy ratunek dla naszych dróg oddechowym przed szkodliwym działaniami, doświadczanego na co dzień, smogu.

 

Mielno – miejsce, które cały czas się rozwija

 

Z niesłabnącej popularności Mielna doskonale zdają sobie sprawę inwestorzy, którzy chętnie decydują się na przeprowadzanie swoich przedsięwzięć właśnie tu - – zapewnia Bartosz Antos z portalu www.dzialkanadmorzem.pl. Oprócz opisanych powyżej walorów, które przekładają się na zadowalający ruch turystyczny, potrafią dostrzec oni także dalsze możliwości i obiecujące perspektywy rozwoju regionu. Warto w tym miejscu przypomnieć, że od stycznia 2017 r. Mielno uzyskało status miasta, co umożliwiło m.in. staranie się o dodatkowe pieniądze i korzystanie z unijnych  programów przez lokalnych przedsiębiorców. Planowane, liczne inwestycje swoim zakresem dorównują tym przeprowadzanym m.in. w Świnoujściu czy Międzyzdrojach. Dzięki takim przedsięwzięciom zarówno Mielno, jak i sąsiadujące z nim miejscowości, staną się jeszcze bardziej prestiżowe i przyciągną tłumy turystów. Co więcej, już w kwietniu 2018 roku zostanie oddana do użytku droga ekspresowa S6 do Szczecina, natomiast w 2019 do Koszalina, dzięki czemu czas podróży na polskie wybrzeże skróci się, co istotne nawet w sezonie, o kilka godzin. Można zatem spodziewać się jeszcze większego zainteresowania odwiedzających, wzmożenia już i tak pokaźnego, “turystycznego ruchu”. 

 

Mielno to wspaniały kurort, w którym odetchniemy pełną piersią w otoczeniu przepięknej natury i odprężającego szumu morskich fal - – mówi Bartosz Antos z portalu www.dzialkanadmorzem.pl. To także miejsce, które ze względu na podejmowane tam przedsięwzięcia i działania gminne, gwarantuje bezpieczny, pewny i zyskowny sposób lokowania kapitału.

Saveinvest Sp. z o.o.

www.grunttozysk.pl

Działki nad morzem_Mielno - idealny kurort na wypoczynek i inwestycje zdjęcie1
Wartościowe informacje na Twojego maila:
Spodobał Ci się artykuł? Poleć go!

Czy wiesz, że 65% Polaków uważa, że najlepszym zabezpieczeniem na
emeryturę jest posiadanie nieruchomości? »

Szukasz najlepszej działki? Bezpłatna pomoc specjalisty

Zadzwoń 500 210 600, lub wypełnij formularz - oddzwonimy do Ciebie!

Po zapoznaniu się z obowiązkiem informacyjnym zawierającym zasady i cele przetwarzania danych przez Saveinvest sp. z o.o.
Informacja o administratorze

Nasi Partnerzy:

Działka nad Morzem | Inwestowanie w nieruchomości | Mielno Molo
informacja o cookies