Poradniki

Planowanie zakupu nieruchomości i jego realizacja od zawsze wiązała się z licznymi
niewiadomymi i kruczkami prawnymi.
Wychodząc naprzeciw tym pytaniom, postanowiliśmy uruchomić cykl poradników
w których opiszemy wiele aspektów związanych z nieruchomościami.

Oszczędzać czy inwestować, czyli jak skutecznie zabezpieczyć swoją przyszłość finansową? Część druga

W poprzedniej części artykułu wyjaśnione zostało, dlaczego tak niezwykle istotne dla procesu inwestowania jest wybór odpowiednego aktywa i strategii inwestycyjnej, która będzie dopasowana do naszych indywidualnych potrzeb i możliwości.

 

Inwestowanie dla każdego

 

By zbudować kapitał gwarantujący poczucie bezpieczeństwa wystarczy regularne oszczędzanie i inwestowanie nawet niewielkich kwot - czyli w co inwestować w 2018 roku?

Siła nabywcza Polaków z reguły nie zapewnia możliwości „wyłożenia” całości wymaganej do inwestycji kwoty. Dlatego powstaje wiele innowacyjnych programów inwestycyjnych, które udowadniają, że inwestować ze znacznym zyskiem można bez ogromnego kapitału początkowego – informuje Robert Tomaszewski z portalu www.grunttozysk.pl. Mając na uwadze, że majątek ludzki nie musi pokrywać się z wymogami rynku, powstają nowatorskie, regularne formy oszczędzania przy jednoczesnym inwestowaniu – a zatem nie musimy już wybierać, pomiędzy oszczędzaniem a inwestycją. Za przykład może posłużyć rozwiązanie inwestycyjne Grunt To Zysk zapewniające możliwość inwestowania każdemu poprzez zakup atrakcyjnego gruntu na nieoprocentowane raty. Inwestor lokuje środki w nieruchomości rolne o dużym potencjale wzrostu. Wszystkie grunty położone są w regionach atrakcyjnych turystycznie i inwestycyjnie: morze, góry, miasta, jeziora. Pierwsza wpłata już od 0 zł, a miesięczne, nieoprocentowane wpłaty wynoszą 500 zł - bez prowizji, bez banków, bez kredytu. Z wybranej działki można korzystać już od pierwszej wpłaty – inwestujemy bowiem w namacalne dobro, w konkretny kawałek ziemi, a nie przykładowo w fundusz inwestujący w nieruchomości. W okresie, kiedy działka jest „spłacana” to wykwalifikowani fachowcy zajmują się jej przekształceniem i uzbrojeniem, co jeszcze bardziej podnosi jej wartość. Bezpieczeństwo transakcji gwarantuje podpisanie aktu notarialnego, możliwość wglądu do księgi wieczystej oraz porady specjalistów na każdym etapie inwestycji. Istnieje także możliwość zawieszania składek, co jest zapisane w umowie. Grunt to zysk to świetna motywacja do regularnych wpłat, ponieważ rzeczywiście oszczędzamy i równocześnie inwestujemy, a przy tym dokładnie widzimy, na co „idą” nasze pieniądze – podkreśla Robert Tomaszewski z portalu www.grunttozysk.pl.

 

W sytuacji, gdy nie ma pewności nawet co do wysokości naszych przyszłych świadczeń emerytalnych, każdemu z nas należy się szansa, by zagwarantował sobie i swoim bliskim poczucie bezpieczeństwa finansowego. A najlepiej zadbać o bezpieczeństwo finansowe poprzez inwestycje w najpewniejszy produkt jaki jest dostępny na rynku – czyli jak pokazaliśmy w poprzedniej części artykułu w nieruchomości ziemskie!

Saveinvest Sp. z o.o.

www.grunttozysk.pl

Działki nad morzem_Oszczędzać czy inwestować, czyli jak skutecznie zabezpieczyć swoją przyszłość finansową? Część druga zdjęcie1
Wartościowe informacje na Twojego maila:
Spodobał Ci się artykuł? Poleć go!

Czy wiesz, że 65% Polaków uważa, że najlepszym zabezpieczeniem na
emeryturę jest posiadanie nieruchomości? »

Szukasz najlepszej działki? Bezpłatna pomoc specjalisty

Zadzwoń 500 210 600, lub wypełnij formularz - oddzwonimy do Ciebie!

Po zapoznaniu się z obowiązkiem informacyjnym zawierającym zasady i cele przetwarzania danych przez Saveinvest sp. z o.o.
Informacja o administratorze

Nasi Partnerzy:

Działka nad Morzem | Inwestowanie w nieruchomości | Mielno Molo
informacja o cookies