Jesteś na archiwalnej wersji serwisu.
Zapraszamy na nową stronę www.saveinvest.pl

FAQ - często zadawane pytania

Stan prawny

Wszystkie oferowana przez nas nieruchomości mają uregulowany stan prawny, dzięki czemu klient ma zapewnione pełne bezpieczenstwo transakcji, które jesteśmy w stanie zagwarantować będąc w większości właścicielem lub działającymi w imieniu właściciela sprzedawanych terenów.

Na stronie każdej działki, w zakładce „opis”, zamieszczony został numer księgi wieczystej, którym można się posłużyć w celu weryfikacji danych on-line na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości, pod tym adresem. Mając wgląd do zawartości księgi wieczystej można zyskać pewność, iż Dział IV „Hipoteka“ jest wolny od wpisów.

Proponowany przez nas kształt i forma umowy przedwstępnej (umowa cywilno – prawna) zapewnia minimum formalności przy zachowaniu bezpieczeństwa transakcji oraz wyklucza dodatkowe koszty, które powstają w wyniku podpisania umowy przedwstępnej w formie aktu notarialnego. Ostateczne przeniesienie własności zostaje oczywiście sfinalizowane w kancelarii notarialnej.

Odpowiedź była pomocna? Poleć ją! Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? skontaktuj się z nami! »
Wartościowe informacje na Twojego maila:

Szukasz najlepszej działki? Bezpłatna pomoc specjalisty

Zadzwoń 500 210 600, lub wypełnij formularz - oddzwonimy do Ciebie!

Po zapoznaniu się z obowiązkiem informacyjnym zawierającym zasady i cele przetwarzania danych przez Saveinvest sp. z o.o.
Informacja o administratorze

Nasi Partnerzy:

Działka nad Morzem | Inwestowanie w nieruchomości | Mielno Molo
informacja o cookies