Strona główna > oferta działek > Gąski I 650m od morza > działka budowlana nr 328/4b

Gąski I - działka nr 328/4b

Rata

6 755 zł

Cena

294 080 zł 303 175 zł

Powierzchnia

905 m2

Typ działki: budowlana

wolna

Alert.

Kiedy na działce będe mógł budować?

Jeżeli zależy Ci na szybkim rozpoczęciu budowy lub chcesz wziąć kredyt na kupno działki to jest to właśnie oferta dla Ciebie. Opisywana działka jest działka budowlaną na podstawie uzyskanej przez nas decyzji o warunkach zabudowy. Dzięki temu od razu po zakupie można przystąpić do projektowania i budowania swojego wymarzonego domu lub innych zabudowań, na które pozwala decyzja. Dzięki zakupie działki budowlanej zyskujesz na czasie i nie musisz się martwić całą „papierologią”, która towarzyszy procesowi przekształcania na działkę budowlaną. Niezależnie od tego czy chcesz wybudować domek letniskowy, dom, pensjonat lub inne obiekty polecimy Ci sprawdzonego architekta, który przygotuje projekt budynku i będzie pilotował uzyskanie pozwolenia na budowę, a także doradzimy rzetelnych wykonawców budujących „pod klucz”.

Szanowny Kliencie,

Szanując czas naszych Klientów i dbając o aktualność oferty w serwisie wprowadziliśmy możliwość dokonania płatnej rezerwacji działek. Dzięki temu wszystkie rezerwacje na stronie są dokonywane przez osoby rzeczywiście zainteresowane zakupem i dane są aktualne.

Możesz wybrać jeden z trzech rodzajów rezerwacji:

1. Rezerwacja na okres 7 dni z wpłatą zadatku 400 zł, niezależnie od ceny działki. Dzięki temu Klienci mogą spokojnie obejrzeć działkę i mieć pewność, że ktoś inny jej nie podkupi. W ciągu tych 7dni powinna zostać podpisana umowa przedwstępna.

2. Rezerwacja na okres 30 dni z wpłatą zadatku 1000 zł, niezależnie od ceny działki. W ciągu tych 30dni powinna zostać podpisana umowa przedwstępna.

3. Rezerwacja-umowa przedwstępna z wpłatą zadatku 3000 zł. Tutaj indywidualnie ustalamy termin zawarcia aktu notarialnego sprzedaży w zakresie od 30 do nawet 270dni od momentu rezerwacji, także jest czas na uzbieranie reszty gotówki.

Okres Rezerwacji liczony jest od dnia następującego po dniu, w którym Rezerwacja została dokonana, czyli wysłanie wypełnionego formularza i wpłatę zadatku.W przypadku rezygnacji z zakupu działki kwota rezerwacji nie jest zwracana.

Pamiętaj, rezerwacja daje Ci pewność, gwarancję i wyłączność na zakup danej działki po określonej cenie.

Zapraszamy Zespół SaveInvest

Ps. Wszystkie informacje na temat rezerwacji zawarte są w Warunkach Rezerwacji

Jesteś zainteresowany?

Zadzwoń 500 210 600
lub wypełnij formularz

Kup na raty
bez odsetek od 500 zł

Działki uzbrojone! Dostępne media: woda, prąd i gaz.

Działka rekreacyjna/rolna

Opisywana nieruchomość jest to działka rekreacyjna /rolna i nie jest obięta planem zagospodarowania przestrzennego, natomiast w przyszłości kiedy gmina będzie uchwalała kolejny plan zagospodarowania lub studium będzie można składać wnioski w celu przeształcenia działki na budowlaną. Mielno i okolice bardzo szybko się rozwijają, domy powstają jak grzyby po deszczu, a zapotrzebowanie na tereny przeznaczone pod budowę jest z roku na rok coraz większe. Gmina doskonale zdaje sobie z tego sprawę dlatego sukcesywnie zwiększając ilość terenów przeznaczonych pod budowę więc zapewne w bezpośrednim sąsiedztwie tej działki będą stały już domy lub domki rekreacyjne. Niezależnie od działań gminy będzie istniała mozliwosć wystąpienia o warunki zabudowy w celu przekształcenia działki, gdyż spełnia wszystkie kryteria wymagane do przekwalifikowania na działkę budowlaną: posiada dostęp do drogi publicznej, odpowiednie wymiary i bliskość innych zabudowań czy też terenów budowlanych...

Opisywana nieruchomość jest to działka rekreacyjna /rolna i nie jest obięta planem zagospodarowania przestrzennego, natomiast w przyszłości kiedy gmina będzie uchwalała kolejny plan zagospodarowania lub studium będzie można składać wnioski w celu przeształcenia działki na budowlaną. Mielno i okolice bardzo szybko się rozwijają, domy powstają jak grzyby po deszczu, a zapotrzebowanie na tereny przeznaczone pod budowę jest z roku na rok coraz większe. Gmina doskonale zdaje sobie z tego sprawę dlatego sukcesywnie zwiększając ilość terenów przeznaczonych pod budowę więc zapewne w bezpośrednim sąsiedztwie tej działki będą stały już domy lub domki rekreacyjne. Niezależnie od działań gminy będzie istniała mozliwosć wystąpienia o warunki zabudowy w celu przekształcenia działki, gdyż spełnia wszystkie kryteria wymagane do przekwalifikowania na działkę budowlaną: posiada dostęp do drogi publicznej, odpowiednie wymiary i bliskość innych zabudowań czy też terenów budowlanych. Na obecną chwilę działka ujęta jest w studium jako tereny rolne z dopuszczeniem zabudowy zagrodowej (R2). Dopuszcza się zagospodarowania rekreacyjno-wypoczynkowe. Przyjmuje się następujące generalne założenia i główne kierunki zmian: Obszary funkcjonalne otwarte stanowią tereny systemu przyrodniczego gminy, pełniąc jednocześnie funkcje gospodarcze, estetyczne, turystyczno – wypoczynkowe i rekreacyjne. Główne kierunki zmian i przekształceń terenów niezurbanizowanych wymagają realizacji w zagospodarowaniu przestrzennym poniższych ustaleń: - zakaz zabudowy za wyjątkiem, realizacji na obszarach R2 zabudowy dopuszczonej na podstawie przepisów odrębnych; - dopuszcza się zagospodarowania rekreacyjno-wypoczynkowe;

rozwiń

Co można postawić bez pozwolenia na budowę…

Zgodnie z literą prawa, bez pozwolenia na budowę na każdej działce można postawić: wolno stojący parterowy budynek gospodarczy, wiatę i altanę oraz przydomową oranżerię (ogrody zimowe) o powierzchni zabudowy do 35 m2. Ponadto, specjalnej zgody nie wymaga budowa: tymczasowych obiektów budowlanych niepołączonych trwale z gruntem (domek letniskowy, przyczepa holenderska) i przewidzianych do rozbiórki lub przeniesienia w inne miejsce w terminie określonym w zgłoszeniu, o którym mowa w art. 30 ust. 1 Prawa Budowlanego, ale nie później niż przed upływem 120...

Zgodnie z literą prawa, bez pozwolenia na budowę na każdej działce można postawić: wolno stojący parterowy budynek gospodarczy, wiatę i altanę oraz przydomową oranżerię (ogrody zimowe) o powierzchni zabudowy do 35 m2. Ponadto, specjalnej zgody nie wymaga budowa: tymczasowych obiektów budowlanych niepołączonych trwale z gruntem (domek letniskowy, przyczepa holenderska) i przewidzianych do rozbiórki lub przeniesienia w inne miejsce w terminie określonym w zgłoszeniu, o którym mowa w art. 30 ust. 1 Prawa Budowlanego, ale nie później niż przed upływem 120 dni od dnia rozpoczęcia budowy określonego w zgłoszeniu; Proszę mieć w pamięci, że wszystkie działki w naszej ofercie, jeśli w tej chwili jeszcze nie są budowlane, to spełniają wszelkie warunki, by zostać przekwalifikowane w niedługim czasie. Przekształcenie tych obszarów przez gminę okaże się znacznie łatwiejsze dzięki bliskości zabudowań, dostępowi do mediów, bezpośredniemu sąsiedztwu terenów posiadających już status budowlanych, drodze publicznej prowadzącej do działek i ich odpowiednim wymiarom.

rozwiń

Ile mogę zyskać?

Podstawową zaletą inwestycji w działki rekreacyjne /rolne jest jej stabilność. Z roku na rok, bez żadnych działań z naszej strony ich wartość rośnie. Dodatkowo działki nad morzem cieszą się znacznie większym zainteresowaniem i będzie ono stale wzrastać. Dla wytrawnych inwestorów, oczekujących dużych zysków, bardzo istotną kwestią jest przekwalifikowanie ziemi z rolnej na budowlaną i uzbrojenie terenu. Pamiętaj, że wszystkie nasze działki dobieramy tak, aby można było je przekształcić, maksymalizując zyski naszych klientów. Proces przekształcenia i uzbrojenia...
Podstawową zaletą inwestycji w działki rekreacyjne /rolne jest jej stabilność. Z roku na rok, bez żadnych działań z naszej strony ich wartość rośnie. Dodatkowo działki nad morzem cieszą się znacznie większym zainteresowaniem i będzie ono stale wzrastać. Dla wytrawnych inwestorów, oczekujących dużych zysków, bardzo istotną kwestią jest przekwalifikowanie ziemi z rolnej na budowlaną i uzbrojenie terenu. Pamiętaj, że wszystkie nasze działki dobieramy tak, aby można było je przekształcić, maksymalizując zyski naszych klientów. Proces przekształcenia i uzbrojenia ziemi przyniesie korzyści, które z pewnością zadowolą każdego inwestora. Dzięki tym zabiegom ziemia może zyskać na wartości nawet 300%, co przy założeniu, że potrwa to maksymalnie 3 -6 lat, da realne zyski na poziomie ok. 60% rocznie. Pamiętaj! - inwestycja w nieruchomości ziemskie to odporna na kryzysy forma lokowania kapitału. Dzięki niej zainwestowane przez Ciebie środki będą naprawdę bezpieczne.
rozwiń

Prąd, woda, kanalizacja

Prąd zostanie podłączony do każdej działki po uzyskaniu pozwolenia na budowę. Nie ponosisz żadnych opłat związanych z samym doprowadzeniem prądu, jedynie standardową kwotę zryczałtowaną za zdeklarowane użycie oraz koszt licznika. Na początku 2011 roku...

Prąd zostanie podłączony do każdej działki po uzyskaniu pozwolenia na budowę. Nie ponosisz żadnych opłat związanych z samym doprowadzeniem prądu, jedynie standardową kwotę zryczałtowaną za zdeklarowane użycie oraz koszt licznika. Na początku 2011 roku gmina zakończyła wieloletni plan inwestycyjny uzbrajania miejscowości w wodę i kanalizację, której w ogóle nie było w Gąskach. Dzięki funduszom unijnym i gotówce z budżetu – łącznie ponad 18 mln złotych mamy wreszcie wodę i kanalizację! W tej chwili jesteśmy na etapie koncepcji projektu wody i kanalizacji, która będzie realizowana dla całego terenu, dzięki temu każda z działek zostanie w pełni uzbrojona. Obecnie woda i kanalizacja biegną wzdłuż północnej granicy terenu, bezpośrednio przy działkach 112/12 i 112/17. Planowane koszty przyłączenia wod-kan zostaną podzielone na wszystkich właścicieli działek i dzięki temu zredukowane do minimum i wynoszą 8000 zł co stanowi niewspółmiernie niższą kwotę w porównaniu z zakładanym dzięki temu wzrostem wartości, więc jest to swego rodzaju inwestycja.

rozwiń

Jak szybko i tanio zainstalować wodę i kanalizację na działce?

Wielu klientów uważa, że najlepszym rozwiązaniem na dostęp do wody jest wykopanie studni. Przed podjęciem decyzji powinniśmy uwzględnić dwie kwestie: pierwsza z nich to fakt, że wykopanie studni pozwala uniknąć płacenia rachunków za wodę, które czasem bywają bardzo dotkliwe, natomiast druga wiąże się z wykorzystaniem wody do nawadniania roślin, podlewania trawnika czy napełniania stawów w czasie suszy. Biorąc to wszystko pod...

Wielu klientów uważa, że najlepszym rozwiązaniem na dostęp do wody jest wykopanie studni. Przed podjęciem decyzji powinniśmy uwzględnić dwie kwestie: pierwsza z nich to fakt, że wykopanie studni pozwala uniknąć płacenia rachunków za wodę, które czasem bywają bardzo dotkliwe, natomiast druga wiąże się z wykorzystaniem wody do nawadniania roślin, podlewania trawnika czy napełniania stawów w czasie suszy. Biorąc to wszystko pod uwagę, może okazać się, że wykopanie studni to dla nas spora oszczędność. Z kolei brak kanalizacji rozwiązuje się poprzez wybudowanie zbiornika lub przydomowej oczyszczalni ścieków, których zainstalowanie nie wymaga pozwolenia na budowę. Całość wykonuje się w ciągu jednego dnia, ceny zaczynają się już od 2500 zł, a nam błyskawicznie ułatwiają życie. Te popularne i niedrogie rozwiązania całkowicie uniezależniają właściciela działki od rosnących kosztów dostawy wody oraz odbioru ścieków.

rozwiń

Kupiłeś działkę i co dalej ? Wyznaczamy nowe standardy obsługi pozakupowej!

Zakup działki nad morzem to dopiero początek naszej współpracy. Współpraca z nami odbywa się minimalnym nakładem sił z Państwa strony – to my przygotowujemy niezbędną dokumentację, my ją dostarczamy do odpowiedniej instytucji, a Państwa rola ogranicza się do złożenia podpisu i oczekiwania na efekt naszych dalszych działań. Doradzimy w zakresie planowanej inwestycji pod domki rekreacyjne, pensjonat lub dom do zamieszkania. Działając wspólnie z pozostałymi właścicielami, skutecznie pomożemy w procesie przekwalifikowania działki, a wszystkie formalności pozostaną na naszej głowie. Pomożemy również w organizacji przedsięwzięć...
Zakup działki nad morzem to dopiero początek naszej współpracy. Współpraca z nami odbywa się minimalnym nakładem sił z Państwa strony – to my przygotowujemy niezbędną dokumentację, my ją dostarczamy do odpowiedniej instytucji, a Państwa rola ogranicza się do złożenia podpisu i oczekiwania na efekt naszych dalszych działań. Doradzimy w zakresie planowanej inwestycji pod domki rekreacyjne, pensjonat lub dom do zamieszkania. Działając wspólnie z pozostałymi właścicielami, skutecznie pomożemy w procesie przekwalifikowania działki, a wszystkie formalności pozostaną na naszej głowie. Pomożemy również w organizacji przedsięwzięć, takich jak doprowadzenie mediów, budowa drogi, ogrodzenia czy placu zabaw, polecimy sprawdzonych i rzetelnych wykonawców, żebyście Państwo mieli czas dla rodziny, a uniknęli ciągłych nerwów i permanentnych poprawek. Wspólna inicjatywa gwarantuje maksymalną redukcję kosztów oraz oszczędność cennego czasu!
rozwiń

Szukasz najlepszej działki? Bezpłatna pomoc specjalisty

Zadzwoń 500 210 600,
lub wypełnij formularz
oddzwonimy do Ciebie!

Po zapoznaniu się z obowiązkiem informacyjnym zawierającym zasady i cele przetwarzania danych przez Saveinvest sp. z o.o.
Informacja o administratorze

Inne działki które mogą Cię zainteresować:

Działki uzbrojone! Dostępne media: woda, prąd i gaz.

  • Wolna
  • Zarezerwowana
  • Sprzedana

Nasi Partnerzy:

Działka nad Morzem | Inwestowanie w nieruchomości | Mielno Molo
informacja o cookies