O firmie

Naszą misją jest spełnienie Twoich marzeń
o posiadaniu własnego kawałka Ziemi,
bezpiecznej lokacie i atrakcyjnym zysku…

Saveinvest

Zakup działki może wydawać się skomplikowany, ale wcale tak nie jest. Innowacyjność naszych działań polega na maksymalnym uproszczeniu całego procesu sprzedaży, w którym zapewnimy Ci pełne bezpieczeństwo transakcji i absolutną gwarancję stanu prawnego wymarzonej działki. Ale to nie koniec... będziesz chciał ją przekształcić na budowlaną - pomożemy Ci, będziesz potrzebował wykonawców - polecimy tych sprawdzonych,.....zdecydujesz o odsprzedaży - poszukamy klienta.

Zapewnimy Ci:

Bezpieczeństwo inwestycji.

Poszukujesz stabilnego sposobu inwestowania? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś. Nieruchomości ziemskie są jedną z najbezpieczniejszych form lokowania kapitału. Ziemi nie można ukraść ani zniszczyć, a rynek gruntów nie załamuje się pod wpływem globalnej recesji czy kryzysu. Właśnie dlatego posiadanie własnej działki to doskonałe zabezpieczenie finansowe.

Pominięcie pośredników

Naszą firmę wyróżnia innowacyjny sposób działania – nie pośredniczymy w zakupie nieruchomości, ale sprzedajemy wyłącznie własne działki. Dzięki temu omijasz pośredników, oszczędzając na ich marżach. Równocześnie zyskujesz gwarancję całkowitego bezpieczeństwa dokonywanych transakcji. Masz też pewność, że kupujesz sprawdzone działki - każda nieruchomość w naszej ofercie została dokładnie zweryfikowana pod względem prawnym.

Wysokie zyski

Ziemia jest dobrem, którego nie da się wyprodukować. Z tego faktu można wyprowadzić prosty wzór:
ograniczona podaż + wzrastający popyt = rosnąca wartość.
Dobrze znają go wytrawni inwestorzy, którzy coraz częściej inwestują w nieruchomości ziemskie. Ten sposób lokowania kapitału może przynieść Ci realne zyski sięgające ok. 60 % w skali w roku.

Najlepsze lokalizacje

Kluczem do dobrej inwestycji w nieruchomości ziemskie jest odpowiednia lokalizacja. W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie starannie wyselekcjonowane działki. Bierzemy pod uwagę jedynie atrakcyjne i dobrze rozwijające się tereny. Dzięki temu masz gwarancję, że twoja działka będzie w pełni wartościowa – idealna zarówno do wypoczynku, jak i inwestycji. A przede wszystkim – przynosząca wysokie zyski.

Niespotykany komfort i wygoda

Zależy nam na zadowoleniu i komforcie naszych klientów, dlatego stworzyliśmy intuicyjną i prostą w obsłudze stronę internetową. Dzięki niej proces zakupu działki został maksymalnie ułatwiony – niezwykle szybko wyszukasz interesujące oferty, zdobędziesz informacje na temat działki i ją zarezerwujesz. Wszystko to jest możliwe za pomocą kilku kliknięć myszką. Nie tylko unikniesz skomplikowanych procedur i operacji, ale kupisz działkę oszczędzając czas, praktycznie nie wychodząc z domu!

Obsługa pozakupowa

Współpraca z nami nie kończy się na zakupie działki. W przeciwieństwie do innych firm nie zostawimy Cię samego, mało tego – załatwimy za Ciebie formalności związane z przekształceniem działki i doprowadzeniem do niej mediów. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak zawiłe i męczące jest przekwalifikowanie działki. Samodzielne przebrnięcie przez ten proces jest nie lada wyczynem, dlatego zdecydowanie lepiej przekazać to zadanie w ręce doświadczonych specjalistów, takich jak my. Dzięki naszej pomocy unikniesz skomplikowanych procedur, długiego stania w kolejkach i wizyt w urzędach.

Jak zostaniesz obsłużony?

  • Przegląd ofert i wybór konkretnej nieruchomości ziemskiej
  • Rezerwacja działki
  • Obejrzenie nieruchomości
  • Podpisanie umowy przedwstępnej i wpłacenie zadatku
  • Podpisanie aktu notarialnego i sfinalizowanie transakcji
  • Pomoc w zakresie przekwalifikowania działki
    i doprowadzenia do niej mediów

Jeśli szukasz działki w górach z pięknym widokiem polecam Ci kontakt z firmą Saveinvest! Po otrzymaniu oferty zdecydowałem się na zakup ze względu na cenę, lokalizację oraz fakt, że Saveinvest samodzielnie przekształca grunty na budowlane, doprowadza media, buduje drogi wewnętrzne i zajmuje się wszystkimi formalnościami. Działka, którą kupiłem wzrasta przez to na wartości. Polecam krakowską firmę również z uwagi na wzorcową opiekę nad klientem – specjaliści dostosowują się czasowo, mają dużą wiedzę i bardzo rzetelnie podchodzą do procesu sprzedaży. Polecam wszystkim szukającym działek – przede wszystkim w górach – może już niedługo będziemy sąsiadami!

2019-09-30, Małgorzata Gehlen Pokaż pełną opinię w PDF:

Jestem klientem firmy Saveinvest i mogę szczerze polecić współpracę z tą firmą. Zakupiłem działkę w Mielnie w dzielnicy Unieście, w bardzo bliskiej odległości od morza i jeziora. Eksperci Saveinvest dopasowali ofertę do moich potrzeb i pomogli załatwić wszystkie formalności. Firma zajęła się wydzieleniem działki, obok której wybudowała również molo, znajdujące się w bliskiej odległości. Polecam Saveinvest!

2019-09-24, Karol Urbański Pokaż pełną opinię w PDF:

Polecam każdemu firmę Saveinvest, która zajęła się wydzieleniem mojej działki. Dzięki usługom świadczonym przez tę firmę nie musiałem załatwiać formalności ani martwić się zdobyciem wielu wymaganych zaświadczeń - pracownicy Saveinvest wszystkim się zajęli. Jestem pod wrażeniem zaangażowania, wiedzy i znajomości rynku. Wszystko to poparte orientacją wśród przepisów prawa i ponadprzeciętnym poziomem kultury osobistej.

2019-09-24, Adam i Sylwia Hanas Pokaż pełną opinię w PDF:

To był świetny wybór! Cieszę się, że postawiłem na firmę Saveinvest, która sprzedaje działki w pięknych lokalizacjach, uzbraja je, doprowadza do nich wodę, gaz i prąd oraz dba o wszystkie formalności. Bardzo dobrze oceniam kontakt ze specjalistami, którzy poświęcili czas na to, abym znalazł to czego szukam, odpowiedzieli na moje pytania i pomogli znaleźć działkę, która spełnia moje oczekiwania. Polecam ze względu na ofertę, cenę, możliwość rozłożenia płatności na raty, duży profesjonalizm i bardzo miły kontakt.

2019-09-19, Leszek Rusak Pokaż pełną opinię w PDF:

Moja współpraca z firmą Saveinvest przebiegła bardzo pomyślnie. Polecam firmę Saveinvest sp. z o.o. każdemu kto nie lubi formalności, nie ma na nie czasu lub wystarczającej wiedzy. Specjaliści firmy potrafią doradzić i odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące rynku nieruchomości. Zakup działki od Saveinvest był wobec tego szybki, sprawny a to co było dla mnie dużym zaskoczeniem to możliwość załatwienia wszystkiego przez internet i telefon. Poświęcono mi sporo czasu o dogodnych dla mnie porach, również w godzinach wieczornych a eksperci Saveinvest pracują także w soboty. Wszystkie dodatkowe informacje znajdują się także na stronie www. firmy. Cieszę się, że zaufałem firmie z Krakowa, ponieważ jej pracownicy samodzielnie przekształcają grunty, uzbrajają działki i zajmują się formalnościami takimi jak kontakt z gminą i wykonawcami. Dzięki temu działka, którą kupiłem była tańsza a już w momencie zakupu jej wartość wzrosła. Warto sprawdzić ofertę Saveinvest!

2019-09-18, Kamil Bronikowski Pokaż pełną opinię w PDF:

dzięki firmie Saveinvest sp. z o.o. udało nam się znaleźć wymarzoną działkę nad morzem! Wszyscy pracownicy służą dobrą radą, zwracają uwagę na szczegóły, dbają o interes klienta. Osobom poszukującym wymarzonej działki szczerze polecamy współpracę z właśnie tą firmą!

2019-09-17, Emilia i Justyn Bączkowscy Pokaż pełną opinię w PDF:

Podsumowując swoją współpracę z firmą Saveinvest mogę wyrazić jedynie zadowolenie z jej przebiegu. Polecam firmę osobom, które poszukują profesjonalistów, aby zajęli się za nich formalnościami, doradzili, poświęcili czas, którego poszukujący działki nie mają. Eksperci Saveinvest nie wymagają spotkań – wszystko można załatwić przez internet aż do podpisania aktu notarialnego. Kontakt telefoniczny można odbywać się nawet w godzinach wieczornych lub soboty, co jest dużym udogodnieniem dla pracujących na etacie. Wszystkie informacje z łatwością można również znaleźć na stronie internetowej i w wielu darmowych poradnikach, które opracowuje firma Saveinvest, a które są publikowane na łamach znanych portali informacyjnych. Ogromną zaletą kupienia działki od firmy Saveinvest jest fakt, że firma przekształca i uzbraja samodzielnie działki, dba o ich infrastrukturę jak np. dojazd lub oświetlenie a dodatkowo prowadzi własne inwestycje na tych terenach. Zachęcam do sprawdzenia oferty firmy Saveinvest!

2019-09-13, Monika i Sebastian Bryksy Pokaż pełną opinię w PDF:

Każdemu szukającemu działki polecam kontakt z firmą Saveinvest z Krakowa! Poszukiwałem działki w górach, z ładnym widokiem, w zacisznym miejscu, ale i w lokalizacji z perspektywami na zysk. Taką ofertę przedstawiła mi firma Saveinvest oferując działkę w Jaworku, położoną niedaleko Czarnej Góry i miejscowości turystycznych. Saveinvest samodzielnie przekształca działki, uzbraja, zajmuje się inwestycjami takimi jak drogi wewnętrzne, ogrodzenia i oświetlenie, dlatego współpraca z nią jest idealna dla wszystkich, którzy nie mają czasu lub wiedzy, aby zajmować się formalnościami. Firma jest właścicielem wszystkich działek, nie pośrednikiem, dlatego ceny zakupu są konkurencyjne na rynku. Rekomenduję Saveinvest również z uwagi na zadowolenie z kontaktu ze specjalistami firmy, którzy bardzo profesjonalnie zajmują się obsługą klienta – proces przebiega fachowo, w miłej atmosferze. Polecam!

2019-09-10, Zbigniew Łotecki Pokaż pełną opinię w PDF:

Od zawsze marzyłem o działce w górach i dzięki Saveinvest udało mi się to marzenie spełnić! Otrzymałem świetną ofertę, obejmującą zarówno lokalizację – Jaworek koło Międzygórza, cenę, oraz fachową opiekę. Saveinvest zajmuje się przekształcaniem działek, co uważam za bardzo zyskowną opcję, ponieważ wartość gruntu wzrasta wraz ze zmianą statusu działki. Moje zaufanie wzbudził fakt, że w internecie znalazłem wiele artykułów specjalistów Saveinvest, a dodatkowo poświęcili mi dużo czasu i rozwiali moje wątpliwości. Rekomenduję współpracę z Saveinvest!

2019-09-10, Krystyna Łotecka Pokaż pełną opinię w PDF:

Polecam! Mając niewiele czasu i marzenie posiadania działki w pięknej i dogodnej lokalizacji zaufałem ekspertom firmy Saveinvest i nie żałuję! Świetna cena, działki w zacisznych miejscach, możliwość rozłożenia płatności na raty, opieka nad formalnościami i fakt, że firma samodzielnie przekształca i uzbraja działki – to rzeczy, które mnie przekonały, dlatego teraz rekomenduję współpracę z Saveinvest wszystkim szukającym działki nad morzem, w górach lub okolicach Krakowa.

2019-09-09, Daniel Liczberski Pokaż pełną opinię w PDF:

Dzięki zaangażowaniu pracowników firmy Saveinvest nie musiałam martwić się wydzieleniem mojej działki. Firma zaoszczędziła mi wielu wizyt w urzędach oraz załatwiła wszelkie formalności. Podczas całego procesu miałam wiele pytań - pracownicy firmy chętnie na nie odpowiadali, a wszystko to odbywało się w miłej atmosferze. Polecam współpracę z tą firmą!

2019-09-02, Wioletta Pędzich Pokaż pełną opinię w PDF:

Bardzo dziękuję za profesjonalne podejście, a co najważniejsze skuteczność! Swoim zaangażowaniem i poświęconym czasem firma Saveinvest zdjęła ze mnie kłopot wynikający z konieczności bycia ciągle do dyspozycji i w gotowości, żeby załatwiać formalności związane z wydzieleniem działki. Doświadczenie i znajomość branży pozwoliły zamknąć sprawę znacznie szybciej niż gdybym w dalszym ciągu borykał się z tym samodzielnie. Życzę wielu klientów i dalszych sukcesów :)

2019-09-02, Robert Pędzich Pokaż pełną opinię w PDF:

Oferta Saveinvest była dla mnie najkorzystniejsza ze względu na cenę i jakość. Znalazłem działkę w dogodnej lokalizacji, cały proces zakupu udało się przeprowadzić przez internet i telefonicznie. Specjaliści firmy udzielali wszystkich informacji, mogłem liczyć na stały i sprawny kontakt. Rekomenduję współpracę z firmą Saveinvest.

2019-08-30, Piotr i Dajana Golacik Pokaż pełną opinię w PDF:

Wszystkim szukającym działki polecam firmę Saveinvest. Obsługa procesu była profesjonalna, oferta bogata a ceny konkurencyjne. Zakupiona przeze mnie działka spełnia wszystkie moje oczekiwania. Cieszę się, że proces podpisywania umowy przebiegł tak sprawnie. Firma Saveinvest jest godna polecenia.

2019-08-27, Bożena i Krzysztof Włodarczyk Pokaż pełną opinię w PDF:

Cieszę się, że wybrałem firmę Saveinvest ze względu na bardzo dobry kontakt ze specjalistami, ofertę dopasowana do moich potrzeb i działkę, która spełniła moje oczekiwania. Wszystkie formalności udało się załatwić szybko i sprawnie, a doradcy potrafili odpowiedzieć na wszystkie moje pytania. Każdemu kto marzy o własnym kawałku ziemi polecam firmę Saveinvest!

2019-08-23, Małgorzata i Łukasz Handke Pokaż pełną opinię w PDF:

Rekomenduję firmę Saveinvest, dzięki której kupiłem wymarzoną działkę. Na bardzo dobrą ocenę zasługuje fakt, że w firmie pracują specjaliści z różnych dziedzin rynku nieruchomości, którzy doradzają i przeprowadzają przez cały proces. Oprócz tego firma przekształca działki rolne w budowlane, zajmuje się formalnościami od strony prawne, a także uzbraja w media i buduje drogi wewnętrzne na oferowanych działkach. Kupiłem działkę w pięknej okolicy, a jednocześnie blisko większego miasta i atrakcji. Firmę Saveinvest polecam również ze względu na bardzo dobry kontakt z doradcami, sprawne podpisanie umowy i dobrą cenę zakupu!

2019-08-21, Krystyna Profaska Pokaż pełną opinię w PDF:

Firma Saveinvest pomogła mi znaleźć działkę, której szukałem. Pozytywnie zaskoczył mnie wybór działki z oferty firmy. Mogłem zdecydować się na lokalizację, która mi odpowiadała oraz wybrać działkę w wielkości i kształcie, odpowiadającym moim potrzebom. Koszty okazały się niższe niż w przypadku zakupu od osób prywatnych, ponieważ firma samodzielnie przekształca i uzbraja jednocześnie kilkanaście działek. Za firmą przemawiają kompetencje a w internecie można znaleźć wiele artykułów, w których wypowiadają się specjaliści Saveinvest. Obsługa jest miła i fachowa, cały proces okazał się mniej skomplikowany niż można sądzić. Polecam wszystkim współpracę z krakowską firmą Saveinvest i jej specjalistami od spraw nieruchomości!

2019-08-21, Adam Profaska Pokaż pełną opinię w PDF:

Szeroki wybór działek, kompetencje specjalistów i sprawność procesu zakupu działki i podpisania umowy sprawiły, że mogę szczerze polecić firmę Saveinvest. Kupiłem od niej działkę w dobrej cenie i dogodnej lokalizacji. Saveinvest sprzedaje działki rolne i budowlane a przekształcenie, uzbrojenie i inne inwestycje leżą po stronie firmy, dzięki czemu kupując od niej grunt nie trzeba martwić się formalnościami. Specjaliści potrafią doradzić, kontakt z nimi jest dostosowany do potrzeb. Oceniam bardzo pozytywnie całą współpracę.

2019-08-20, Joanna i Marek Nowak Pokaż pełną opinię w PDF:

Kupno działki od Saveinvest był strzałem w dziesiątkę! Otrzymałem najlepszą ofertę na rynku – tylko w Saveinvest mogłem zakupić działkę na raty bez odsetek i ukrytych kosztów. Dodatkowo firma zajmuje się samodzielnie przekształcaniem działek rolnych w budowlane oraz uzbrajaniem ich. Specjaliści do spraw sprzedaży podeszli do kontaktu bardzo profesjonalnie, odczułem, że mają duże doświadczenie. Kontakt z nimi był bardzo dogodny, pomogli mi wybrać działkę dostosowaną do moich potrzeb. Transakcja przebiegła sprawnie i pomyślnie, dlatego polecam firmę Saveinvest!

2019-08-18, Sebastian John Pokaż pełną opinię w PDF:

Z przyjemnością polecam firmę Saveinvest z Krakowa. Po rozpoczęciu współpracy mogę stwierdzić, że jest godna zaufania i polecenia. Zakup działki był najlepszym wyborem ze względu na cenę i fakt, że firma zajmuje się przekształcaniem działek, doprowadzaniem do ich mediów oraz wszystkimi formalnościami urzędowymi. Specjaliści mają duże kompetencje i wiedzę o rynku, dzięki czemu byli w stanie przedstawić mi najlepszą ofertę. Firma jest właścicielem działek, co miało wpływ na dobrą cenę i możliwość rozłożenia płatności na raty. Cały proces zakupu był sprawny, ze względu na możliwość załatwienia wszystkiego przez internet lub telefonicznie. Polecam Saveinvest wszystkim marzącym o działce w dobrej cenie i lokalizacji!

2019-08-19, Małgorzata John Pokaż pełną opinię w PDF:

Polecamy firmę Saveinvest sp. z o.o. za profesjonalną obsługę, szybki i sprawny kontakt, rzetelne informacje oraz ciekawą ofertę. Wszystkie osoby, z którymi się kontaktowaliśmy były bardzo pomocne, komunikatywne i odznaczały się wysokim profesjonalizmem oraz rzeczowym podejściem do wszelkich pytań.

2019-08-14, Renata i Ryszard Garczarek Pokaż pełną opinię w PDF:

Jestem pozytywnie i mile zaskoczony współpracą z firmą Saveinvest i rekomenduję tę firmę wszystkim poszukującym działki. Szczególnie polecam firmę tym, którzy nie mają wolnego czasu - wszystkie formalności można załatwić przez internet a sam kontakt może odbyć się telefonicznie - również w godzinach wieczornych. Doradcy mają profesjonalne podejście do klienta, doświadczenie oraz wiedzę. Wszystkie dodatkowe informacje można również znaleźć na stronie internetowej. Dużym plusem był dla mnie fakt, że firma przekształca i uzbraja działki oraz zajmuje się inwestycjami na ich terenie jak np. budowa dróg wewnętrznych. Wszystkim poszukującym działek nad morzem lub w górach polecam kontakt z Saveinvest.

2019-08-09, Renata i Wacław Pyka Pokaż pełną opinię w PDF:

Saveinvest sp. z o.o. jest solidną i wiarygodną firmą. Doświadczona kadra oraz potencjał techniczny i organizacyjny gwarantują wysoki poziom wykonania usług.

2019-07-17, Dominika i Kamil PIeloch Pokaż pełną opinię w PDF:

Jestem zadowolony z obsługi, jaka oferuje firma Saveinvest. Specjaliści bardzo sprawnie, szybko i terminowo zgromadzili wymagane dokumenty i uzyskali dla mojej działki warunki zabudowy. Nie martwiłem się w jaki sposób zdobyć dokumenty oraz dopełnić wszelkich formalności, ponieważ pracownicy Saveinvest wszystkim się zajęli. Kompetencja, rzetelność i doświadczenie - te trzy słowa najlepiej oddają jakość usług świadczonych przez firmę!

2019-07-11, Agnieszka i Sebastian Adasiak Pokaż pełną opinię w PDF:

Współpraca z firmą Saveinvest przebiegła wyjątkowo pomyślnie. Doradcy Saveinvest potrafili jasno przedstawić ofertę i rozwiać wszystkie wątpliwości. Cieszymy się, że mogliśmy współpracować ze specjalistami z firmy Saveinvest. Polecamy!

2019-06-18, Danuta i Marcin Orych Pokaż pełną opinię w PDF:

Polecam współpracę z firmą Saveinvest, która zajęła się procesem podłączenia wody do mojej działki. Nie musiałem martwić się wyborem wykonawców ani tracić czasu na zdobywanie zaświadczeń i pozwoleń. Pracownicy wykazali się sumiennością, rzetelnością i zaangażowaniem!

2019-06-17, Michał Pietrzyk Pokaż pełną opinię w PDF:

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Saveinvest sp. z o.o. W naszej opinii firma podnosi, a wręcz wyznacza standardy współpracy z klientami. Sprawy są prowadzone rzetelnie przed, w trakcie i po zakończeniu transakcji. Wszyscy pracownicy firmy cechują się pełnym profesjonalizmem, wysoką kulturą i uczciwością.

2019-06-14, Paweł Król Pokaż pełną opinię w PDF:

Serdecznie polecam firmę Saveinvest! Zostałem właścicielem działki w Mielnie, nad samym morzem. Firma Saveinvest wydzieliła działkę i wybudowała prywatne molo dla właścicieli działek na tym terenie. Kontakt z doradcami był wystarczająco częsty i szybki, nie musiałem długo czekać na odpowiedź. Polecam!

2019-05-09, Renata Szymik-Skórka Ryszard Skórka Pokaż pełną opinię w PDF:

Dzięki firmie Saveinvest udało mi się znaleźć wymarzoną działkę. Zostałem właścicielem działki w Mielnie, nad samym morzem. Znalezienie działki okazało się możliwe tylko dzięki doradcom Saveinvest, którzy dopasowali ofertę do moich potrzeb. Formalności związane z podpisaniem umowy i transakcją kupna przebiegły wyjątkowo sprawnie. Jestem również zadowolony z informacji, które mogłem znaleźć na stronie internetowej, a które pomogły mi podjąć decyzję. Moja działka została wydzielona przez firmę Saveinvest oraz uzbrojona przez nią w wodę i kanalizację. W pobliżu działki firma wybudowała nawet molo. Dzięki Saveinvest mogę osiągnąć oczekiwany zysk z inwestycji. Saveinvest to sprawdzona, godna polecenia i zaufania firma!

2019-05-08, Maciej Pertyla Pokaż pełną opinię w PDF:

Zakup działki od firmy Saveinvest był bardzo dobrym wyborem. Saveinvest to uczciwa, rzetelna firma. Specjaliści z firmy wykazali się oczekiwanymi kompetencjami i poświęcili mi sporo czasu, pomagając w wyborze działki. Zakupiłem ją w miejscowości Mielno, na mierzei - w lokalizacji zarówno do odpoczynku jak i pod inwestycję. Szybki i sprawny kontakt z firmą był możliwy, głównie dlatego, że doradcy pracują również wieczorem, co było dla mnie szczególnie wygodne. Firma samodzielnie wydzieliła działkę a także uzbroiła ją w wodę i kanalizację, dzięki czemu nie musiałem się tym zajmować. Ponadto Saveinvest wykonało molo, niedaleko mojej działki. Firma Saveinvest jest godna polecenia i zaufania! Polecam!

2019-04-26, Krzysztof Kujat Pokaż pełną opinię w PDF:

Nasz serwis internetowy www.dzialkanadmorzem.pl powstał, aby maksymalnie uprościć klientom znalezienie najlepszej dla nich działki .

Niezwykle bogata oferta, oraz możliwość skorzystania z ofert specjalnych i wielu promocji dodatkowo ułatwia podjęcie tej ważnej decyzji o zakupie swojego kawałka Ziemi.

Zapoznaj się z naszą ofertą już teraz!
Otrzymuj informacje o najnowszych ofertach, zarejestruj się lub zapisz do naszego newslettera. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego
lub kontaktu telefonicznego dostępnego w zakładce “kontakt” oraz na górze strony.

Szukasz najlepszej działki? Bezpłatna pomoc specjalisty

Zadzwoń 500 210 600, lub wypełnij formularz - oddzwonimy do Ciebie!

Po zapoznaniu się z obowiązkiem informacyjnym zawierającym zasady i cele przetwarzania danych przez Saveinvest sp. z o.o.
Informacja o administratorze

Nasi Partnerzy:

Działka nad Morzem | Inwestowanie w nieruchomości | Mielno Molo
informacja o cookies