O firmie

Naszą misją jest spełnienie Twoich marzeń
o posiadaniu własnego kawałka Ziemi,
bezpiecznej lokacie i atrakcyjnym zysku…

Saveinvest

Zakup działki może wydawać się skomplikowany, ale wcale tak nie jest. Innowacyjność naszych działań polega na maksymalnym uproszczeniu całego procesu sprzedaży, w którym zapewnimy Ci pełne bezpieczeństwo transakcji i absolutną gwarancję stanu prawnego wymarzonej działki. Ale to nie koniec... będziesz chciał ją przekształcić na budowlaną - pomożemy Ci, będziesz potrzebował wykonawców - polecimy tych sprawdzonych,.....zdecydujesz o odsprzedaży - poszukamy klienta.

Zapewnimy Ci:

Bezpieczeństwo inwestycji.

Poszukujesz stabilnego sposobu inwestowania? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś. Nieruchomości ziemskie są jedną z najbezpieczniejszych form lokowania kapitału. Ziemi nie można ukraść ani zniszczyć, a rynek gruntów nie załamuje się pod wpływem globalnej recesji czy kryzysu. Właśnie dlatego posiadanie własnej działki to doskonałe zabezpieczenie finansowe.

Pominięcie pośredników

Naszą firmę wyróżnia innowacyjny sposób działania – nie pośredniczymy w zakupie nieruchomości, ale sprzedajemy wyłącznie własne działki. Dzięki temu omijasz pośredników, oszczędzając na ich marżach. Równocześnie zyskujesz gwarancję całkowitego bezpieczeństwa dokonywanych transakcji. Masz też pewność, że kupujesz sprawdzone działki - każda nieruchomość w naszej ofercie została dokładnie zweryfikowana pod względem prawnym.

Wysokie zyski

Ziemia jest dobrem, którego nie da się wyprodukować. Z tego faktu można wyprowadzić prosty wzór:
ograniczona podaż + wzrastający popyt = rosnąca wartość.
Dobrze znają go wytrawni inwestorzy, którzy coraz częściej inwestują w nieruchomości ziemskie. Ten sposób lokowania kapitału może przynieść Ci realne zyski sięgające ok. 60 % w skali w roku.

Najlepsze lokalizacje

Kluczem do dobrej inwestycji w nieruchomości ziemskie jest odpowiednia lokalizacja. W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie starannie wyselekcjonowane działki. Bierzemy pod uwagę jedynie atrakcyjne i dobrze rozwijające się tereny. Dzięki temu masz gwarancję, że twoja działka będzie w pełni wartościowa – idealna zarówno do wypoczynku, jak i inwestycji. A przede wszystkim – przynosząca wysokie zyski.

Niespotykany komfort i wygoda

Zależy nam na zadowoleniu i komforcie naszych klientów, dlatego stworzyliśmy intuicyjną i prostą w obsłudze stronę internetową. Dzięki niej proces zakupu działki został maksymalnie ułatwiony – niezwykle szybko wyszukasz interesujące oferty, zdobędziesz informacje na temat działki i ją zarezerwujesz. Wszystko to jest możliwe za pomocą kilku kliknięć myszką. Nie tylko unikniesz skomplikowanych procedur i operacji, ale kupisz działkę oszczędzając czas, praktycznie nie wychodząc z domu!

Obsługa pozakupowa

Współpraca z nami nie kończy się na zakupie działki. W przeciwieństwie do innych firm nie zostawimy Cię samego, mało tego – załatwimy za Ciebie formalności związane z przekształceniem działki i doprowadzeniem do niej mediów. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak zawiłe i męczące jest przekwalifikowanie działki. Samodzielne przebrnięcie przez ten proces jest nie lada wyczynem, dlatego zdecydowanie lepiej przekazać to zadanie w ręce doświadczonych specjalistów, takich jak my. Dzięki naszej pomocy unikniesz skomplikowanych procedur, długiego stania w kolejkach i wizyt w urzędach.

Jak zostaniesz obsłużony?

  • Przegląd ofert i wybór konkretnej nieruchomości ziemskiej
  • Rezerwacja działki
  • Obejrzenie nieruchomości
  • Podpisanie umowy przedwstępnej i wpłacenie zadatku
  • Podpisanie aktu notarialnego i sfinalizowanie transakcji
  • Pomoc w zakresie przekwalifikowania działki
    i doprowadzenia do niej mediów

Nasz serwis internetowy www.dzialkanadmorzem.pl powstał, aby maksymalnie uprościć klientom znalezienie najlepszej dla nich działki .

Niezwykle bogata oferta, oraz możliwość skorzystania z ofert specjalnych i wielu promocji dodatkowo ułatwia podjęcie tej ważnej decyzji o zakupie swojego kawałka Ziemi.

Zapoznaj się z naszą ofertą już teraz!
Otrzymuj informacje o najnowszych ofertach, zarejestruj się lub zapisz do naszego newslettera. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego
lub kontaktu telefonicznego dostępnego w zakładce “kontakt” oraz na górze strony.

Szukasz najlepszej działki? Bezpłatna pomoc specjalisty

Zadzwoń 500 210 600, lub wypełnij formularz - oddzwonimy do Ciebie!

Nasi Partnerzy:

Działka nad Morzem | Inwestowanie w nieruchomości | Mielno Molo
informacja o cookies