O firmie

Naszą misją jest spełnienie Twoich marzeń
o posiadaniu własnego kawałka Ziemi,
bezpiecznej lokacie i atrakcyjnym zysku…

Saveinvest

Zakup działki może wydawać się skomplikowany, ale wcale tak nie jest. Innowacyjność naszych działań polega na maksymalnym uproszczeniu całego procesu sprzedaży, w którym zapewnimy Ci pełne bezpieczeństwo transakcji i absolutną gwarancję stanu prawnego wymarzonej działki. Ale to nie koniec... będziesz chciał ją przekształcić na budowlaną - pomożemy Ci, będziesz potrzebował wykonawców - polecimy tych sprawdzonych,.....zdecydujesz o odsprzedaży - poszukamy klienta.

Zapewnimy Ci:

Bezpieczeństwo inwestycji.

Poszukujesz stabilnego sposobu inwestowania? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś. Nieruchomości ziemskie są jedną z najbezpieczniejszych form lokowania kapitału. Ziemi nie można ukraść ani zniszczyć, a rynek gruntów nie załamuje się pod wpływem globalnej recesji czy kryzysu. Właśnie dlatego posiadanie własnej działki to doskonałe zabezpieczenie finansowe.

Pominięcie pośredników

Naszą firmę wyróżnia innowacyjny sposób działania – nie pośredniczymy w zakupie nieruchomości, ale sprzedajemy wyłącznie własne działki. Dzięki temu omijasz pośredników, oszczędzając na ich marżach. Równocześnie zyskujesz gwarancję całkowitego bezpieczeństwa dokonywanych transakcji. Masz też pewność, że kupujesz sprawdzone działki - każda nieruchomość w naszej ofercie została dokładnie zweryfikowana pod względem prawnym.

Wysokie zyski

Ziemia jest dobrem, którego nie da się wyprodukować. Z tego faktu można wyprowadzić prosty wzór:
ograniczona podaż + wzrastający popyt = rosnąca wartość.
Dobrze znają go wytrawni inwestorzy, którzy coraz częściej inwestują w nieruchomości ziemskie. Ten sposób lokowania kapitału może przynieść Ci realne zyski sięgające ok. 60 % w skali w roku.

Najlepsze lokalizacje

Kluczem do dobrej inwestycji w nieruchomości ziemskie jest odpowiednia lokalizacja. W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie starannie wyselekcjonowane działki. Bierzemy pod uwagę jedynie atrakcyjne i dobrze rozwijające się tereny. Dzięki temu masz gwarancję, że twoja działka będzie w pełni wartościowa – idealna zarówno do wypoczynku, jak i inwestycji. A przede wszystkim – przynosząca wysokie zyski.

Niespotykany komfort i wygoda

Zależy nam na zadowoleniu i komforcie naszych klientów, dlatego stworzyliśmy intuicyjną i prostą w obsłudze stronę internetową. Dzięki niej proces zakupu działki został maksymalnie ułatwiony – niezwykle szybko wyszukasz interesujące oferty, zdobędziesz informacje na temat działki i ją zarezerwujesz. Wszystko to jest możliwe za pomocą kilku kliknięć myszką. Nie tylko unikniesz skomplikowanych procedur i operacji, ale kupisz działkę oszczędzając czas, praktycznie nie wychodząc z domu!

Obsługa pozakupowa

Współpraca z nami nie kończy się na zakupie działki. W przeciwieństwie do innych firm nie zostawimy Cię samego, mało tego – załatwimy za Ciebie formalności związane z przekształceniem działki i doprowadzeniem do niej mediów. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak zawiłe i męczące jest przekwalifikowanie działki. Samodzielne przebrnięcie przez ten proces jest nie lada wyczynem, dlatego zdecydowanie lepiej przekazać to zadanie w ręce doświadczonych specjalistów, takich jak my. Dzięki naszej pomocy unikniesz skomplikowanych procedur, długiego stania w kolejkach i wizyt w urzędach.

Jak zostaniesz obsłużony?

  • Przegląd ofert i wybór konkretnej nieruchomości ziemskiej
  • Rezerwacja działki
  • Obejrzenie nieruchomości
  • Podpisanie umowy przedwstępnej i wpłacenie zadatku
  • Podpisanie aktu notarialnego i sfinalizowanie transakcji
  • Pomoc w zakresie przekwalifikowania działki
    i doprowadzenia do niej mediów

Jeśli szukasz działki nad morzem, polecam kontakt z firmą Saveinvest! Po otrzymaniu oferty od Saveinvest byłem pewien, że to właśnie działka na Unieściu w najspokojniejszej dzielnicy Mielna będzie strzałem w dziesiątkę. Firma Saveinvest ogrodziła teren, doprowadza do niego również media. Moja działka leży w odległości 2 minut do plaży, tuż przy jeziorze i niedaleko lasu. Pracownicy Saveinvest odpowiedzieli na wszystkie moje pytania, zajęli się formalnościami, a podpisanie umowy przebiegło sprawnie i pomyślnie. Ze względu na wiele plusów i brak minusów we współpracy polecam firmę Saveinvest wszystkim szukającym!

2020-03-06, Monika i Marek Kierstan Pokaż pełną opinię w PDF:

Saveinvest to rzetelna firma ze świetną ofertą! Kupiłem od tej firmy działkę budowlaną nad morzem, w bliskiej odległości do plaży. Długo szukałem idealnej lokalizacji – w pięknych okolicznościach przyrody, ale blisko do miasta, atrakcji i punktów usługowych. Dopiero Saveinvest przedstawiło mi ofertę, która spełniła moje oczekiwania a nawet je przebiła! Doceniam szczególnie fakt, że firma zajmuje się wszystkimi formalnościami, samodzielnie wydziela działki i zajmuje się założeniem księgi wieczystej, oszczędzając klientom sporo czasu. Specjaliści Saveinvest to prawdziwi profesjonaliści – posiadają dużą wiedzę i poświęcają wiele czasu na dopasowanie oferty do nabywcy. Jestem zadowolony ze swojej działki jak i ze współpracy z Saveinvest!

2020-03-06, Adam Szot Pokaż pełną opinię w PDF:

Kupiłem działkę w Mielnie, między morzem a jeziorem Jamno z oferty Saveinvest i jestem zadowolony ze swojej decyzji! Polecam firmę Saveinvest, która sprzedaje działki rolne i budowlane. Wszystkie tereny, na których firma posiada grunty charakteryzują się wyjątkowym pięknem, bliskością natury (morza) oraz przyziemnymi cenami. W Mielnie – w dzielnicy Unieście udało mi się zakupić działkę budowlaną, położoną 2 minuty od morza. Wielkim plusem był dla mnie fakt, że Saveinvest zajmuje się wszystkimi formalnościami, łącznie z doprowadzeniem do działki mediów. Eksperci firmy dysponują ogromną wiedzą o rynku nieruchomości i potrafią wytłumaczyć każdą zawiłość, a dodatkowo pracują w godzinach wieczornych. Ze względu na świetny kontakt ze specjalistami, minimum formalności oraz ofertę działek położonych w najpiękniejszych miejscach na wybrzeżu – polecam wszystkim firmę Saveinvest!

2020-03-05, Monika Bayer Pokaż pełną opinię w PDF:

Saveinvest z Krakowa to firma warta polecenia. Znalazłem w internecie ofertę działek nad morzem i byłem zaskoczony zarówno wyjątkową lokalizacją jak i ceną. Zdecydowałem się na kupno działki w Mielnie w dzielnicy Unieście położonej między morzem a jeziorem. Z mojej działki spaceruję teraz 2 minuty do plaży. Saveinvest zajmuje się nie tylko sprzedażą działek, ale i uzbrajaniem ich oraz wszelkimi formalnościami. Specjaliści z firmy publikują wiele branżowych artykułów i udzielają komentarzy na wszystkie ważne tematy dotyczące rynku nieruchomości. Pracują też w bardzo dogodnych godzinach i potrafią wyjaśnić wszystkie wątpliwości. Moja działka została ogrodzona przez firmę Saveinvest, która zajmuje się również budową prywatnej mariny i molo dla właścicieli wszystkich działek na tym terenie. Polecam Saveinvest ze względu na miłą, rzetelną obsługę oraz ofertę niesamowitych działek!

2020-02-18, Monika i Sylwester Zieniuk Pokaż pełną opinię w PDF:

Kupiłam piękną działkę w Jaworku od firmy Saveinvest i jestem zadowolona ze swojej decyzji! Wybrałam lokalizację ze względu na wyjątkowe widoki wprost na góry, oraz bliskość górskich atrakcji i większego miasta. Firma Saveinvest przedstawiła mi dobrą ofertę, przystępną cenę oraz fachową pomoc. Zdecydowałam się na zakup, ponieważ firma zajmuje się wszystkimi formalnościami, wydzielaniem działek oraz ich przekształceniem. Polecam ze względu na dobrą ofertę, udogodnienia w postaci zajęcia się formalnościami oraz przemiłą współpracę.

2020-01-31, Barbara Januszczak Pokaż pełną opinię w PDF:

Kupiłem działkę w górach, w malowniczej miejscowości Jaworek! Szukającym działek polecam Saveinvest, firmę od której otrzymałem świetną ofertę i w efekcie kupiłem swoją działkę. Piękne lokalizacje, przystępne ceny i udogodnienia w postaci załatwiania formalności przez pracowników firmy – to najlepiej opisuje Saveinvest. Firma zajmuje się również wydzielaniem i przekształcaniem gruntów. Działki można kupić na raty bez odsetek, sprawdzania zdolności kredytowej i pośrednictwa banków. Bardzo dobrze oceniam kontakt z firmą, jej pracownicy mają dużą wiedzę i profesjonalnie podchodzą do klientów. Pracują w dogodnych godzinach – również wieczornych, a prawie cały proces, aż do podpisania aktu notarialnego może odbywać się online lub przez telefon. Polecam firmę wszystkim, którzy szukają działki w Kotlinie Kłodzkiej, brakuje im czasu, lub nie chcą tracić go na formalności!

2020-01-31, Dominik Koszykowski Pokaż pełną opinię w PDF:

Z pełnym przekonaniem polecam firmę Saveinvest sprzedającą działki. Zostałem właścicielem działki w górskiej miejscowości Jaworek. Oferta firmy była najlepszą propozycją: dobra cena, przepiękna lokalizacja, optymalna powierzchnia gruntu i fachowe doradztwo – to otrzymałem w pakiecie z moim nowym kawałkiem ziemi. Ponadto firma zaproponowała mi rozłożenie płatności na raty bez odsetek i banków, zajęła się wszystkimi formalnościami a pracownicy kontaktowali się ze mną w dogodnych, wieczornych godzinach. Polecam także z uwagi na fakt, że Saveinvest samodzielnie przekształca grunty, oszczędzając kupującym czasu i niechybnych problemów z załatwieniami. Działki w górach tylko od Saveinvest!

2020-01-31, Michał Januszczak Pokaż pełną opinię w PDF:

Wybrałem działkę z oferty Saveinvest i cieszę się ze swojej decyzji! Polecam Saveinvest, firmę od której zakupiłem działkę w wyjątkowej lokalizacji – w górach, w miejscowości Jaworek w Kotlinie Kłodzkiej niedaleko Czarnej Góry. Już niedługo z mojego wymarzonego domku będę patrzył na góry i morze zieleni. Szczególnie doceniam fakt, że za spełnienie tego marzenia nie zapłaciłem wygórowanej ceny. Dodatkowo, Saveinvest przekształciło moją działkę na budowlaną. Firma zajmuje się także wszelkimi formalnościami, co daje mi poczucie oszczędności czasu nie tylko na ich załatwianie, ale także na „dokształcanie” się z wiedzy o nieruchomościach gruntowych. Polecam z uwagi na świetny kontakt ze specjalistami i możliwość załatwienia wszystkiego przez telefon lub internet!

2020-01-31, Tomasz Januszczak Pokaż pełną opinię w PDF:

Początkowo miałem dość sceptyczne nastawienie do możliwości podłączenia wody do mojej działki, wiedziałem, że wiąże się to z dużymi kosztami i szeregiem formalności do załatwienia. Okazało się, że firma Saveinvest ma wypracowane procedury, sprawdzonych wykonawców, a przede wszystkim zajmuje się całym procesem. Nie musiałem się o nic martwić, a teraz na działce mogę się wybudować!

2020-01-31, Tomasz Kurek Pokaż pełną opinię w PDF:

Jeśli chcesz kupić działkę, kontakt z firmą Saveinvest może okazać się strzałem w dziesiątkę. Polecam tę firmę ze względu na bogatą ofertę, minimum formalności oraz możliwość rozłożenia płatności na raty. Zostałem właścicielem działki oferowanej przez Saveinvest i jestem bardzo zadowolony. Rzetelna obsługa, piękne lokalizacje gruntów oraz dobre ceny. Za firmą przemawia też fakt, że samodzielnie przekształca i uzbraja działki oraz inwestuje w obiekty wspólne dla właścicieli. Polecam Saveinvest i najlepszą ofertę na rynku!

2019-12-30, Agnieszka Zimkowska Pokaż pełną opinię w PDF:

Saveinvest to firma, do której szybko się przekonałem! Po długich poszukiwaniach odpowiedniej działki, mogę stwierdzić, że nie tylko najlepszą ale i jedyną tak dogodną ofertę posiada Saveinvest. Działki, które sprzedaje firma leżą w wyjątkowych, unikatowych miejscach – blisko morza, lub gór, w zaciszu, ale blisko atrakcji lub większych miast. Powierzchnie działek mają duży zakres – od małych pod budowę domu, po duże, idealne dla inwestycji. Ceny są przystępne, a na uwagę zasługuje fakt, że Saveinvest sprzedaje działki na raty, bez odsetek, sprawdzania zdolności kredytowej i pośrednictwa banków. To co wyróżnia firmę na rynku to fakt, że zajmuje się wszystkimi formalnościami, od przekształcania, uzbrojenie w media przez kontakt z urzędami i gminami, po inwestycje na sprzedawanych gruntach: utwardzane drogi wewnętrzne, ogrodzenia a nawet budowę molo dla właścicieli działek. Cieszę się, że trafiłem na specjalistów firmy Saveinvest, ponieważ poświęcili mi dużo czasu i pomogli wybrać działkę dostosowaną do moich potrzeb. Opinie o ich profesjonalizmie nie są ani trochę przesadzone! Polecam!

2019-12-13, Arkadiusz Skalski Pokaż pełną opinię w PDF:

Stałem się właścicielem pięknej działki, którą kupiłem od Saveinvest i spełniłem swoje marzenie! Firma Saveinvest posiada bardzo dobrą ofertę – poprzez ceny, lokalizacje jak i powierzchnie gruntów potencjalny nabywca ma dużą możliwość wyboru. Firma samodzielnie przekształciła moją działkę. Saveinvest zajmuje się wszystkimi formalnościami. Jestem zadowolony także z kontaktu z doradcami – pracują w dogodnych godzinach, są profesjonalni a ich pomoc okazała się niezbędna. Polecam!

2019-12-11, Beata Tabernacka

Zdecydowanie polecamy kontakt z firmą Saveinvest wszystkim szukającym dziełek. Przekonała nas oferta – od lokalizacji po cenę oraz ogromny zakres działań, których podejmuje się firma na swoich terenach. Saveinvest wydziela działki, przekształca je, uzbraja w media, buduje na nich także inwestycje – od rowerowni, przez place zabaw po molo dostępne dla właścicieli działek. Na uwagę zasługuje także fakt, że firma daje możliwość rozłożenia płatności na raty bez odsetek. Znakomity kontakt z doradcami to kolejny plus współpracy z Saveinvest. Rekomendujemy współpracę!

2019-12-04, Dariusz Mikosz Pokaż pełną opinię w PDF:

Saveinvest to firma warta polecenia. Ofertę znalazłem w internecie i gruntownie sprawdziłem opinię na temat firmy. Zaskoczyły mnie liczne publikacje na branżowych portalach oraz bardzo pozytywne opinie. Wcześniej znajdowałem oferty wyłącznie indywidualnych właścicieli. Plusem kupna działki od firmy był fakt, że ma swojej ofercie wiele działek, w różnych lokalizacjach, powierzchniach i cenach, dzięki czemu mogłem dostosować wybór działki do swoich potrzeb. Zdecydowałem się na działkę w Jaworku, w górach, niedaleko Czarnej Góry. Mój wybór był podyktowany nie tylko przepięknym widokiem, ale również faktem, że Saveinvest samodzielnie przekształciło moją działkę i doprowadziło do niej prąd. Wiem również, że firma zajmuje się wieloma inwestycjami na sprzedawanych terenach, takimi jak budowa dróg wewnętrznych czy miejsc wspólnych jak place zabaw dla dzieci. Polecam Saveinvest także z uwagi na miłą, fachową obsługę w dogodnych, wieczornych godzinach i minimum formalności!

2019-11-25, Piotr Ganczarek Pokaż pełną opinię w PDF:

Jako klient firmy Saveinvest mogę śmiało polecić ekspertów i ofertę działek. Kupiłem działkę w Mielnie, na mierzei między morzem a jeziorem. Została ona wydzielona, przekształcona na budowlaną i uzbrojona w wodę i kanalizację bezpośrednio przez Saveinvest. Dodatkowo niedaleko mojej działki firma wybudowała prywatne molo. Kontakt z doradcami oceniam jako bardzo dobry i rekomenduję firmę Saveinvest!

2019-11-22, Mateusz Szeląg Pokaż pełną opinię w PDF:

Szukając działki w górach warto zapoznać się z ofertą firmy Saveinvest. Do kupna mojej działki przekonało mnie kilka czynników, przede wszystkim lokalizacja. Moja działka znajduje się w pięknej, górskiej miejscowości Jaworek, niedaleko Międzygórza i Czarnej Góry. Cena działki nie była wygórowana, otrzymałem też możliwość rozłożenia płatności na raty. Oferta Saveinvest wyróżnia się na rynku, ponieważ firma samodzielnie wydziela oraz przekształca działki a także zajmuje się wszelkimi formalnościami. Zakup gruntu od Saveinvest może okazać się zyskowną inwestycją. Polecam firmę ze względu na wzorcowy kontakt z klientem w dogodnych godzinach, minimum formalności i duże kompetencje pracowników.

2019-11-18, Sebastian Czorna Pokaż pełną opinię w PDF:

Jeśli chcesz kupić działkę, kontakt z firmą Saveinvest może okazać się strzałem w dziesiątkę. Polecam tę firmę ze względu na bogatą ofertę, minimum formalności oraz możliwość rozłożenia płatności na raty. Zostałem właścicielem działki oferowanej przez Saveinvest i jestem bardzo zadowolony. Rzetelna obsługa, piękne lokalizacje gruntów oraz dobre ceny. Za firmą przemawia też fakt, że samodzielnie przekształca i uzbraja działki oraz inwestuje w obiekty wspólne dla właścicieli. Polecam Saveinvest i najlepszą ofertę na rynku!

2019-11-15, Andrzej Garbowski Pokaż pełną opinię w PDF:

Kupiłem piękną działkę w Jaworku od firmy Saveinvest i jestem zadowolony ze swojej decyzji! Wybrałem lokalizację ze względu na wyjątkowe widoki wprost na góry, oraz bliskość górskich atrakcji i większego miasta. Firma Saveinvest przedstawiła mi dobrą ofertę, przystępną cenę oraz fachową pomoc. Zdecydowałem się na zakup, ponieważ firma zajmuje się wszystkimi formalnościami, wydzielaniem działek oraz ich przekształcaniem. Polecam ze względu na ofertę, udogodnienia w postaci zajęcia się formalnościami oraz przemiłą współpracę.

2019-11-15, Arkadiusz Paćkowski Pokaż pełną opinię w PDF:

Kupiłem działkę w Jaworku, niedaleko Międzygórza i Czarnej Góry od firmy Saveinvest. I był to świetny wybór! Zdecydowałem się na zakup działki ze względu na przepiękną lokalizację – otoczenie przyrody, wyjątkowe widoki i czyste powietrze, ale w niedużej odległości od większego miasta i górskich atrakcji. Kolejnym powodem zakupu była możliwość wyboru wielkości działki oraz jej cena. W wyborze pomogli mi uczynni i kompetentni doradcy Saveinvest. Firma doprowadziła również do mojej działki prąd, co uważam za ogromny plus tego zakupu. Polecam działki oferowane przez Saveinvest ze względu na lokalizację, cenę i bardzo profesjonalną obsługę!

2019-11-13, Piotr Galan Pokaż pełną opinię w PDF:

Współpraca z firmą Saveinvest przebiegła pomyślnie! Saveinvest z Krakowa to firma, którą rekomenduję wszystkim nielubiącym lub niemającym czasu na formalności związanie z nabyciem działki. Pracownicy firmy zajmują się wszystkimi formalnościami od wydzielenia, przekształcenia i uzbrojenia gruntu aż po inwestycje na terenie, na którym znajduje się grunt. Zakup mojej działki był bardzo sprawny i bezproblemowy a cały proces aż po podpisanie aktu notarialnego odbywał się przez telefon i internet. Specjaliści Saveinvest pracują również w godzinach wieczornych, co było dla mnie bardzo wygodne. Oferta firmy jest bogata zarówno pod względem miejscowości, w których można nabyć działki jak i również ich kształtu lub powierzchni. Warto zaufać firmie Saveinvest ze względu na wiedzę, zaangażowanie i wyjątkowe podejście do sprzedaży gruntów. Ja stałem się właścicielem pięknej działki w wyjątkowym miejscu. Zachęcam do kontaktu!

2019-11-11, Krzysztof Mikosz Pokaż pełną opinię w PDF:

Dzięki firmie Saveinvest sp. z o.o. do naszej działki niskimi kosztami została podłączona woda. Bezpośredni kontakt z osobami odpowiedzialnymi za realizację robót nigdy nie był w najmniejszym stopniu - i to bez względu na porę dnia - utrudniony, co wynikało z profesjonalizmu, rzetelności oraz szczególnej staranności, którą wykazali się pracownicy i właściciel firmy Saveinvest.

2019-11-04, Urszula Styczyńska Pokaż pełną opinię w PDF:

Serdecznie polecam wszystkim firmę Saveinvest! Kupiliśmy działkę, która nie była uzbrojona, natomiast dzięki fachowej obsłudze pracowników pracowników firmy została do niej podłączona woda. Dzięki temu moja działka znacznie zyskała na wartości. Najważniejsze jest to, że nie trzeba się martwić wyborem wykonawców i uzyskaniem wymaganych pozwoleń - wszystkim zajęli się specjaliści z Saveinvest.

2019-11-04, Łukasz Stycznyński Pokaż pełną opinię w PDF:

Wybrałam ofertę Saveinvest i polecam ją wszystkim poszukującym działki! Krakowska firma zajmuje się sprzedażą działek rolnych i budowlanych w pięknych lokalizacjach i przystępnych cenach. Specjaliści firmy są znanymi ekspertami rynku nieruchomości. Dodatkowo Saveinvest samodzielnie przekształca i uzbraja grunty, zajmuje się również wszystkimi formalnościami. Polecam za podejście do klienta, które gwarantuje udaną współpracę!

2019-10-30, Łukasz Kuciński Pokaż pełną opinię w PDF:

Zakup działki od Saveinvest uważam za świetny wybór! Jak przed każdą decyzją i tym razem sprawdziłem wszystkie informacje o firmie – za Saveinvest przemawiają liczne artykuły eksperckie dostępne na najbardziej znanych portalach informacyjnych i branżowych. Na stronie internetowej firmy oraz w mediach społecznościowych na profilu „Działka nad morzem” także można znaleźć dużo opinii o firmie – teraz mogę się pod nimi podpisać! Saveinvest ma najlepszą ofertę działek nad morzem i w górach – w Kotlinie Kłodzkiej. Firma oferuje możliwość zakupu działek na raty, oferta jest bardzo duża i można wybierać w działkach o różnej wielkości, statusie i cenie. Dodatkowo Saveinvest samodzielnie przekształca grunty, uzbraja działki i zajmuje się wszystkimi formalnościami. Kolejny, ogromny plus firmy stanowią jej doradcy, którzy zawsze chętnie pomagają swoim klientom nie tylko przy wyborze działki ale i przy przeprowadzeniu ich przez cały proces. Pracują w dogodnych godzinach, również wieczornych oraz w soboty. Rekomenduję firmę Saveinvest wszystkim szukającym działki!

2019-10-18, Robert Świerkowski Pokaż pełną opinię w PDF:

Kupiłem działkę od Saveinvest i spełniłem swoje marzenie o posiadaniu działki w pięknej nadmorskiej miejscowości! Saveinvest przedstawiła mi bardzo bogatą ofertę i niewygórowane ceny. W dodatku firma samodzielnie przekształciła moją działkę i doprowadziła do niej media, a cena wciąż była konkurencyjna, ponieważ był to proces jednoczesny dla kilkunastu działek. Dzięki temu wartość mojej działki wzrosła! Świetna oferta oraz profesjonalni doradcy. Polecam!

2019-10-18, Piotr Świerkowski Pokaż pełną opinię w PDF:

Szczerze rekomenduję wszystkim firmę Saveinvest – lidera opieki nad klientem na rynku nieruchomości! Moje zaufanie wzbudziła przede wszystkim wiedza ekspertów pracujących w firmie, liczne publikacje na portalach internetowych i fachowa obsługa mojej transakcji. W jej trakcie mogłem liczyć na to, że uzyskam odpowiedzi na wszystkie pytania, a przede wszystkim nie muszę zajmować się żadnymi formalnościami. Saveinvest samodzielnie przekształca działki w budowlane, doprowadza do nich media, buduje ogrodzenia i zajmuje się doprowadzeniem dróg dojazdowych. Firma jest właścicielem wszystkich działek, nie pośrednikiem, dzięki czemu również cena jest jedną z najlepszych na rynku. Byłem pozytywnie zaskoczony tym, że firma zaproponowała mi rozłożenie płatności za działkę na raty, bez odsetek co stanowi wyjątkową rzadkość na rynku nieruchomości. Polecam Saveinvest wszystkim którzy: mają niewiele czasu, nie mają dużej wiedzy o formalnościach, nie chcą lub nie mogą kupić działki za gotówkę, i przede wszystkim – marzą o działce w pięknej lokalizacji i dobrej cenie.

2019-10-18, Adrian Łacina Pokaż pełną opinię w PDF:

Polecam wszystkim współpracę z Saveinvest, krakowską firmą, zajmującą się sprzedażą działek budowlanych i rolnych. Firma zasługuje na świetną ocenę ze względu na obsługę całego procesu sprzedaży – od momentu pierwszego kontaktu w celu przedstawienia oferty, przez wytłumaczenie wszystkich aspektów dotyczących poruszania się na rynku nieruchomości po samą sprzedaż działki. Na uwagę zasługuje fakt, że Saveinvest przekształca, uzbraja i zajmuje się wszystkimi formalnościami związanymi z działką. Kupiłem działkę w pięknej i spokojnej okolicy, ale z idealnym dojazdem do większego miasta i atrakcji turystycznych. Dostałem ofertę z dobrą ceną i możliwością wyboru wielkości i kształtu działki. Cieszę się, że mogłem liczyć na pomoc ekspertów, pracujących w godzinach późno popołudniowych, którzy poświęcili mi dużo czasu, aby udzielić odpowiedzi na wszystkie pytania i rozwiać wątpliwości. To nie był mój ostatni zakup od firmy Saveinvest!

2019-10-12, Bartosz Cal Pokaż pełną opinię w PDF:

Kupiłem działkę od Saveinvest i jestem bardzo zadowolony! Do firmy przekonała mnie bogata oferta – firma posiada działki koło Krakowa, w Kotlinie Kłodzkiej oraz nad morzem. Mogłem wybrać spośród działek różnej wielkości, położonych w bardzo atrakcyjnych miejscach – zarówno w zacisznych lokalizacjach, idealnych pod budowę domu, jak i na terenach atrakcyjnych turystycznie, świetnych pod biznes. Ceny działek nie są wygórowane, z uwagi na fakt, że Saveinvest samodzielnie przekształca grunty rolne w budowlane i uzbraja jednoczenie większe tereny, które następnie zostają wydzielane. Firma zasługuje na rekomendację również z uwagi na profesjonalne a zarazem sympatyczne podejście do klienta, dla którego specjaliści Saveinvest zawsze mają czas. Wszystkie formalności można załatwić przez internet oraz telefonicznie. Moja działka w pełni zaspokoiła moje potrzeby, mam również poczucie, że wybrałem najlepszą z oferty. Saveinvest to firma godna polecenia!

2019-10-25, Ewa i Łukasz Barzyk Pokaż pełną opinię w PDF:

W końcu znalazłem działkę, jakiej szukałem! Duże i pozytywne zaskoczenie – takie są moje odczucia po zakupie działki od firmy Saveinvest. Profesjonalna obsługa, świetna cena i poczucia pełnego zaopiekowania się moją transakcją to tylko niektóre z cech pakietu, jaki otrzymałem wraz z działką. Mogłem dokonać wyboru nie tylko lokalizacji działki, ale i jej statusu, kształtu i wielkości. Koszty okazały się niższe niż w przypadku zakupu od osoby prywatnej, gdyż Saveinvest samodzielnie przekształca i uzbraja kilkanaście działek jednocześnie. Wszystkich informacji udzielono mi telefonicznie, dzięki czemu zaoszczędziłem czas. Opiekunowie znaleźli dla mnie czas w godzinach, w których byłem dostępny, a zaufanie do nich wzbudziły we mnie liczne artykuły ich autorstwa dostępne na znanych portalach internetowych z branży informacyjnej oraz rynku nieruchomości. Sam proces zakupu okazał się szybki i mniej skomplikowany niż sądziłem. Polecam firmę Saveinvest osobom, które poszukują fachowców i nie mają czasu na to, aby samodzielnie zajmować się wszystkimi formalnościami związanymi z zakupem gruntu.

2019-10-11, Bartosz Hadrych Pokaż pełną opinię w PDF:

Polecam wszystkim mającym niewiele czasu i poszukującym działki w pięknej i dogodnej lokalizacji. Przekonała mnie bogata oferta działek, dzięki czemu zostałem szczęśliwym posiadaczem działki, z której spaceruję kilka minut do morza. Możliwość rozłożenia płatności na raty bez odsetek, uzbrojenie w media, drogi dojazdowe i inne inwestycje oraz ogromna wiedza pracowników – to wszystko co można kupić od Saveinvest wraz z działką. Szczerze polecam również ze względu na miłą i fachową obsługę!

2019-10-10, Tomasz Szuścik Pokaż pełną opinię w PDF:

Nasz serwis internetowy www.dzialkanadmorzem.pl powstał, aby maksymalnie uprościć klientom znalezienie najlepszej dla nich działki .

Niezwykle bogata oferta, oraz możliwość skorzystania z ofert specjalnych i wielu promocji dodatkowo ułatwia podjęcie tej ważnej decyzji o zakupie swojego kawałka Ziemi.

Zapoznaj się z naszą ofertą już teraz!
Otrzymuj informacje o najnowszych ofertach, zarejestruj się lub zapisz do naszego newslettera. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego
lub kontaktu telefonicznego dostępnego w zakładce “kontakt” oraz na górze strony.

Szukasz najlepszej działki? Bezpłatna pomoc specjalisty

Zadzwoń 500 210 600, lub wypełnij formularz - oddzwonimy do Ciebie!

Po zapoznaniu się z obowiązkiem informacyjnym zawierającym zasady i cele przetwarzania danych przez Saveinvest sp. z o.o.
Informacja o administratorze

Nasi Partnerzy:

Działka nad Morzem | Inwestowanie w nieruchomości | Mielno Molo
informacja o cookies