Jesteś na archiwalnej wersji serwisu.
Zapraszamy na nową stronę www.saveinvest.pl

O firmie

Naszą misją jest spełnienie Twoich marzeń
o posiadaniu własnego kawałka Ziemi,
bezpiecznej lokacie i atrakcyjnym zysku…

Saveinvest

Zakup działki może wydawać się skomplikowany, ale wcale tak nie jest. Innowacyjność naszych działań polega na maksymalnym uproszczeniu całego procesu sprzedaży, w którym zapewnimy Ci pełne bezpieczeństwo transakcji i absolutną gwarancję stanu prawnego wymarzonej działki. Ale to nie koniec... będziesz chciał ją przekształcić na budowlaną - pomożemy Ci, będziesz potrzebował wykonawców - polecimy tych sprawdzonych,.....zdecydujesz o odsprzedaży - poszukamy klienta.

Zapewnimy Ci:

Bezpieczeństwo inwestycji.

Poszukujesz stabilnego sposobu inwestowania? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś. Nieruchomości ziemskie są jedną z najbezpieczniejszych form lokowania kapitału. Ziemi nie można ukraść ani zniszczyć, a rynek gruntów nie załamuje się pod wpływem globalnej recesji czy kryzysu. Właśnie dlatego posiadanie własnej działki to doskonałe zabezpieczenie finansowe.

Pominięcie pośredników

Naszą firmę wyróżnia innowacyjny sposób działania – nie pośredniczymy w zakupie nieruchomości, ale sprzedajemy wyłącznie własne działki. Dzięki temu omijasz pośredników, oszczędzając na ich marżach. Równocześnie zyskujesz gwarancję całkowitego bezpieczeństwa dokonywanych transakcji. Masz też pewność, że kupujesz sprawdzone działki - każda nieruchomość w naszej ofercie została dokładnie zweryfikowana pod względem prawnym.

Wysokie zyski

Ziemia jest dobrem, którego nie da się wyprodukować. Z tego faktu można wyprowadzić prosty wzór:
ograniczona podaż + wzrastający popyt = rosnąca wartość.
Dobrze znają go wytrawni inwestorzy, którzy coraz częściej inwestują w nieruchomości ziemskie. Ten sposób lokowania kapitału może przynieść Ci realne zyski sięgające ok. 60 % w skali w roku.

Najlepsze lokalizacje

Kluczem do dobrej inwestycji w nieruchomości ziemskie jest odpowiednia lokalizacja. W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie starannie wyselekcjonowane działki. Bierzemy pod uwagę jedynie atrakcyjne i dobrze rozwijające się tereny. Dzięki temu masz gwarancję, że twoja działka będzie w pełni wartościowa – idealna zarówno do wypoczynku, jak i inwestycji. A przede wszystkim – przynosząca wysokie zyski.

Niespotykany komfort i wygoda

Zależy nam na zadowoleniu i komforcie naszych klientów, dlatego stworzyliśmy intuicyjną i prostą w obsłudze stronę internetową. Dzięki niej proces zakupu działki został maksymalnie ułatwiony – niezwykle szybko wyszukasz interesujące oferty, zdobędziesz informacje na temat działki i ją zarezerwujesz. Wszystko to jest możliwe za pomocą kilku kliknięć myszką. Nie tylko unikniesz skomplikowanych procedur i operacji, ale kupisz działkę oszczędzając czas, praktycznie nie wychodząc z domu!

Obsługa pozakupowa

Współpraca z nami nie kończy się na zakupie działki. W przeciwieństwie do innych firm nie zostawimy Cię samego, mało tego – załatwimy za Ciebie formalności związane z przekształceniem działki i doprowadzeniem do niej mediów. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak zawiłe i męczące jest przekwalifikowanie działki. Samodzielne przebrnięcie przez ten proces jest nie lada wyczynem, dlatego zdecydowanie lepiej przekazać to zadanie w ręce doświadczonych specjalistów, takich jak my. Dzięki naszej pomocy unikniesz skomplikowanych procedur, długiego stania w kolejkach i wizyt w urzędach.

Jak zostaniesz obsłużony?

  • Przegląd ofert i wybór konkretnej nieruchomości ziemskiej
  • Rezerwacja działki
  • Obejrzenie nieruchomości
  • Podpisanie umowy przedwstępnej i wpłacenie zadatku
  • Podpisanie aktu notarialnego i sfinalizowanie transakcji
  • Pomoc w zakresie przekwalifikowania działki
    i doprowadzenia do niej mediów

Dziękuję Saveinvest sp. z o.o. za przedstawienie najlepszej oferty na rynku nieruchomości gruntowych nad morzem. Dzięki tej firmie znalazłem wymarzoną działkę i spełniłem swoje marzenie o kawałku ziemi nad morzem. Saveinvest samodzielnie doprowadza media do działek, na sprzedawanych terenach. Kontakt jest miły, rzeczowy i profesjonalny, dzięki czemu współpracę mogę ocenić bardzo pozytywnie!

2021-12-29, Ewelina i Tomasz Mruk Pokaż pełną opinię w PDF:

Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu firmy Saveinvest sp. z o.o. z Krakowa – zakupiłam działkę z jej oferty i uważam, że była to świetna decyzja. Dzięki wiedzy pracowników Saveinvest oraz doskonale przygotowanym procedurom proces zakupu działki był o wiele mniej stresujący i czasochłonny niż można zakładać – szybko, sprawnie i profesjonalnie!

2021-12-28, Taido Furniture Sp. z o.o. Pokaż pełną opinię w PDF:

Zostałem właścicielem działki w województwie Zachodniopomorskim, blisko morza i miejscowości turystycznych, a sprzedawcą była firma Saveinvest sp. z o.o. Polecam tę firmę, bo współpraca z nią przebiega bardzo sprawnie, kontakt jest na wysokim poziomie zarówno profesjonalizmu i wiedzy jak i kultury pracowników i podejścia do klienta.

2021-12-28, Andrzej Ciepał Pokaż pełną opinię w PDF:

Jesteśmy klientami firmy Saveinvest z Krakowa i pragniemy zarekomendować ofertę tej firmy. Lokalizacje i ceny działek, a przede wszystkim kompleksowa opieka nad klientem i możliwości, które daje firma przekonały nas do zakupu. Działki nad morzem i w górach, które w ofercie posiada Saveinvest znajdują się w bardzo dobrych lokalizacjach – zarówno pod budowę jednorodzinną jak i pod prowadzenie biznesu. Ponadto firma przekształca działki, inwestuje w tereny wspólne dla właścicieli i oferuje zakup na raty bez banków, sprawdzania zdolności kredytowe, itd., co stanowi o jej znacznej przewadze na rynku.

2021-11-25, Anna i Jarosław Kozłowscy Pokaż pełną opinię w PDF:

Zakup działki od Saveinvest sp. z o.o. był bardzo dobrą decyzją. Zostałem właścicielem działki nad morzem, niedaleko Bałtyku i turystycznych miejsc rozrywki, a jednocześnie moja działka leży w zielonym i spokojnym miejscu. Saveinvest wydzieliło grunt, który zakupiłem, zajmuje się także jego przekształceniem. Na Pomorzu Zachodnim firma posiada wiele działek w pięknych i dogodnych lokalizacjach, jak np. Jarosławiec, Radawka koło Dziwnowa, Mielno Unieście lub Gąski.

2021-11-18, Arkadiusz Konieczny Pokaż pełną opinię w PDF:

Rekomenduję firmę Saveinvest sp. z o.o. z Krakowa, jako właściciel działki z jej oferty. Zakupiłem działkę w dogodnej lokalizacji, prostą zadbaną i świetnie skomunikowaną z ważnymi dla mnie miejscami i ośrodkami. Cena działki była korzystna, tym bardziej, że zawsze spodziewałem się najniższych cen od sprzedawców prywatnych. Tymczasem oferta Saveinvest była najlepsza na rynku, ponieważ firma samodzielnie wydziela i przekształca grunty, a także doprowadza do nich media. Z Saveinvest od początku do samego końca procesu zakupowego miałem bardzo dobry kontakt – uprzejmi, profesjonalni i sympatyczni pracownicy firmy pomogli mi na każdym etapie naszej współpracy, która – co dla mnie ważne – przebiegła dokładnie tak jak mi obiecano.

2021-11-18, Marta Żerda Pokaż pełną opinię w PDF:

Nasze poszukiwania działki nad morzem trwały stanowczo zbyt długo i zakończyły się dopiero, gdy zapoznaliśmy się z ofertą działek od Saveinvest! Przepiękne lokalizacje, w których swoje działki posiada firma z Krakowa zachęciły nas do pochylenia się nad ich ofertą. Możliwości wyboru spośród wielu wspaniale zlokalizowanych terenów, optymalne ceny i w końcu szereg możliwości, które istnieją dla klientów Saveinvest przekonały nas do zakupu. Firma samodzielnie wydzieliła nasz grunt, ponadto Saveinvest zajmuje się przekształcaniem działek na budowalne i doprowadzaniem do nich mediów. Działki od tej firmy można kupić w ofercie ratalnej, bez odsetek. Kolejnym plusem jest możliwość kontaktu zdalnego, bez konieczności pojawiania się w siedzibie firmy. Jako zadowoleni klienci serdecznie polecamy Saveinvest!

2021-11-18, Mateusz Żerda Pokaż pełną opinię w PDF:

Szukając działki, nie sądziliśmy, że możemy liczyć na coś więcej niż przedstawienie oferty gruntu w określonych lokalizacjach. Tymczasem firma Saveinvest sp. z o.o. z Krakowa poza tym, że posiada działki na sprzedaż, oferuje również szereg możliwości dla potencjalnych klientów, jak np. wydzielenie gruntu, przekształcenie czy doprowadzenie mediów. Zakup gruntu rolnego, który następnie firma przekształca na budowlany to zysk dla klienta. Warto zauważyć także, że firma zdejmuje z klienta ciężar załatwiania wielu formalności, które są nie tylko czasochłonne ale i wymagają sporej wiedzy. Polecamy firmę Saveinvest – kontakt jest bardzo uprzejmy, a jednocześnie eksperci w przystępny sposób potrafią przedstawić całą ofertę i proces zakupu.

2021-11-18, Izabela Stachowska Pokaż pełną opinię w PDF:

Firma Saveinvest sp. z o.o. to sprawdzony, uczciwy i bardzo kompetentny kontrahent na rynku nieruchomości gruntowych. Zakupiłam działkę nad morzem z oferty Saveinvest. Poza ceną i lokalizacją doceniam możliwości jakie daje okolica. Spełniłam swoje marzenie o własnym kawałku ziemi nad morzem! Zespół Saveinvest pomógł mi zarówno wybrać odpowiednią dla mnie działkę oraz przejść przez cały proces. Przy zakupie nie napotkałam na żadne problemy, a specjaliści Saveinvest służyli pomocą na każdym etapie. Kontakt odbywał się zdalnie i o porach, które były dla mnie odpowiednie. Saveinvest ma wyjątkową ofertę, nie tylko ze względu na lokalizacje swoich gruntów, ale również dlatego, że firma wydziela, przekształca i uzbraja grunty. Współpracuje również ze sprawdzonymi wykonawcami, a to co odróżnia ją od większości sprzedawców to oferta ratalna. Dziękuję Saveinvest za współpracę, życzę firmie sukcesów a wszystkim zainteresowanym polecam ofertę Saveinvest sp. z o.o.!

2021-10-28, Marek Butrymowicz Pokaż pełną opinię w PDF:

Rekomenduję wszystkim firmę Saveinvest sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Od firmy zakupiłam działkę w województwie zachodniopomorskim, nad samym morzem. Oferta Saveinvest jest zdecydowanie jedną z najbardziej atrakcyjnych na rynku, z uwagi na fakt, że firma poza sprzedażą działek zajmuje się wieloma formalnościami, związanymi z wydzieleniem, przekształceniem lub uzbrojeniem gruntów. Serdecznie dziękuję pracownikom za sprawny, szybki i bezproblemowy proces zakupu!

2021-10-22, Natalia Gaweł Pokaż pełną opinię w PDF:

Jestem zadowolonym z zakupu działki klientem firmy Saveinvest sp. z o.o. z Krakowa. Moja działka znajduje się nad morzem, w województwie zachodniopomorskim i spełnia wszystkie moje oczekiwania, dotyczące położenia, wielkości, ceny i odległości do plaży, morza i miejsc turystycznych. Polecam firmę Saveinvest!

2021-10-22, Mikołaj Gaweł Pokaż pełną opinię w PDF:

Po długich poszukiwaniach działki nad morzem, zdecydowałam się na kontakt z krakowską firmą Saveinvest sp. z o.o. Dopiero wtedy udało mi się znaleźć dokładnie to, czego szukałam! Zakupiłam działkę nad morzem, niedaleko plaży, lasu, w bliskiej odległości od atrakcji tego regionu, a jednocześnie w cichej okolicy. Moja działka ma optymalną wielkość, jest nasłoneczniona i zadbana. Firma Saveinvest ma w ofercie działki różnej wielkości, odpowiednie zarówno dla rodzin z dziećmi jak osób, które poszukują gruntu pod nadmorski biznes. Na uwagę zasługuje fakt, że firma Saveinvest ma bardzo dobrze wypracowane procesy sprzedażowe, dzięki którym po stronie klienta jest bardzo mało formalności. Jestem zadowolona zarówno z działki, którą zakupiłam jak i z kontaktu z pracownikami firmy! Polecam!

2021-10-21, Piotr Skuratowski Pokaż pełną opinię w PDF:

Zostałem właścicielem działki z oferty krakowskiej firmy Saveinvest sp. z o.o. i jestem bardzo zadowolony z zakupu. Dziękuję firmie za pomoc w wyborze działki, a także za bezproblemowy proces zakupu i miły kontakt. Życzę pracownikom Saveinvest wielu kolejnych i równie udanych transakcji!

2021-10-19, Sebastian Pydzik Pokaż pełną opinię w PDF:

Cieszę się, że znalazłam ofertę działek od Saveinvest sp. z o.o.! Dzięki temu zostałam właścicielką wymarzonej i długo poszukiwanej działki. Muszę stwierdzić, że oferta działek ale także usług firmy Saveinvest stanowi wyjątek na rynku nieruchomości – firma nie tylko sprzedaje grunty, ale także wydziela, je, przekształca i uzbraja. Saveinvest oferuje też sprzedaż ratalną, dla osób, które nie dysponują lub nie chcą płacić całej kwoty jednorazowo. Polecam tę firmę przede wszystkim osobom, które cenią swój czas i nie chcą zajmować się skomplikowanymi procesami, związanymi z zakupem działki lub jej przekształceniem.

2021-10-19, Katarzyna Pydzik Pokaż pełną opinię w PDF:

Jako klient firmy Saveinvest mogę z czystym sumieniem polecić jej specjalistów. Dokonałem zakupu działki nad morzem, w miejscowości Mielno. Działka znajduje się pomiędzy morzem a jeziorem, co przekonało mnie do kupna. Działka była już wydzielona przez Saveinvest, które dodatkowo doprowadziło do niej wodę i kanalizację. Firma wykonała także prywatne molo dla właścicieli działek na tym terenie. Jestem pozytywnie zaskoczony, nie mam żadnych zastrzeżeń do przebiegu transakcji i doceniam zaangażowanie i wiedzę specjalistów. Rekomenduję firmę Saveinvest wszystkim poszukującym działki!

2021-10-01, Mateusz Szeląg Pokaż pełną opinię w PDF:

Od firmy Saveinvest sp. z o.o. zakupiłem działkę w Mielnie, bardzo blisko plaży, morza i jeziora Jamno. Oferta, którą otrzymałem była korzystna, a proces obsługi i zakupu profesjonalny, sprawny i bezproblemowy. Firma Saveinvest zajmuje się wieloma formalnościami, którymi dzięki temu nie musi zajmować się nabywca. Dziękuję całemu zespołowi Saveinvest, a wszystkim szukającym działek, zwłaszcza nad morzem, polecam krakowską firmę!

2021-10-05, Piotr Sterczak Pokaż pełną opinię w PDF:

Znakomita obsługa klienta, wysoki poziom wiedzy i doświadczenia, oraz najlepsza oferta działek – te kwestie najlepiej opisują firmę Saveinvest sp. z o.o. z Krakowa! Jako jej klient mogę powiedzieć, że wybrałem najlepszą opcję, kontaktując się z tą firmą. Zostałem nabywcą działki, położonej w pięknej lokalizacji, z której rozpościera się malowniczy widok i gdzie można w pełni obcować z naturą. Jednocześnie z mojej działki jest blisko do miejsc, w których można skorzystać z okolicznych atrakcji, oraz sklepów, restauracji, itd. Zespół Saveinvest to osoby bardzo doświadczone, pomocne i traktujące klienta z należytą starannością. W trakcie naszej współpracy poświęcono mi odpowiednią ilość czasu, przedstawiono wszystkie opcje, a następnie bezproblemowo przeprowadzono przez cały proces, łącznie z podpisaniem aktu notarialnego. Polecam serdecznie Saveinvest!

2019-09-29, Maria Krużyńska Pokaż pełną opinię w PDF:

Firma Saveinvest sp. z o.o. była sprzedawcą działki, której właścicielami zostaliśmy w ostatnim czasie. Oferta tej firmy jest bogata, dzięki czemu mogliśmy wybrać działkę odpowiadającą nam zarówno pod względem lokalizacji, ceny, powierzchni i ukształtowania terenu. Kontakt z Saveinvest oceniamy bardzo pozytywnie – na każdym etapie procesu byliśmy informowani na bieżąco o sytuacji, a pracownicy firmy zdjęli z nas ciężar wielu formalności. Pracownicy Saveinvest to osoby z dużą wiedzą i nastawione na pomoc klientowi. Dziękujemy firmie Saveinvest sp. z o.o. z Krakowa za udaną transakcję, brak problemów i terminowość. Życzymy jej wielu kolejnych udanych transakcji!

2021-09-27, Dorota i Daniel Dombek Pokaż pełną opinię w PDF:

Firma Saveinvest sp. z o.o. w sposób wzorowy prowadzi współpracę z klientami na rynku nieruchomości. Jako nabywca działki z oferty tej firmy mogę zaświadczyć, że stosunek do klienta oraz opieka nad nim są na najwyższym poziomie. Zdecydowałem się na działkę z oferty Saveinvest ze względu na lokalizację, cenę oraz fakt, że firma zajmuje się inwestycjami na terenach, które sprzedaje, a kliencie nie muszą martwić się o wiele kwestii, które występują przy zakupie gruntu od osoby prywatnej. Poza samą działką mogłem liczyć na duże wsparcie całego zespołu Saveinvest od momentu przedstawienia oferty do podpisania aktu notarialnego. Firma wypracowała procesy sprzedażowe w taki sposób, że zakup przebiega w profesjonalny i szybki sposób. Rekomenduję współpracę z firmą Saveinvest sp. z o.o. wszystkim poszukującym działek w górach oraz nad morzem!

2021-09-22, Mirosław Rożnowski Pokaż pełną opinię w PDF:

Zostałem właścicielem działki w wyjątkowym miejscu – na mierzei między morzem i Jeziorem Jamno w Mielnie. Do plaży i morza dzieli mnie 2 minuty spaceru, a sprzedawcą działki położonej w tak niezwykłym miejscu była firma Saveinvest sp. z o.o. z Krakowa. Jestem bardzo zadowolony i dziękuję Saveinvest za przedstawienie mi korzystnej i w pełni zadowalającej oferty działek tuż przy morzu, w pięknym miejscu. Dodatkowo firma prowadzi inwestycje na sprzedawanych terenach – przekształca samodzielnie działki na budowlane, utwardza drogi wewnętrzne, lub buduje prywatne molo dla właścicieli. Po stronie klienta leży bardzo niewiele formalności. Zespół Saveinvest pomógł mi na każdym etapie zakupu, a to za co jestem szczególnie wdzięczny to podzielenie się swoją ekspercką wiedzą w zakresie rynku nieruchomości. Saveinvest to sprawdzona i godna zaufania firma, dlatego polecam serdecznie kontakt z nią!

2021-09-17, Maciej Łączkowski Pokaż pełną opinię w PDF:

To była znakomita decyzja! Stawiając na firmę Saveinvest otrzymałem świetną ofertę, fachową obsługę i brak formalności. Saveinvest sp. z o.o. z Krakowa samodzielnie przekształca działki z rolnych na budowlane, a kupując grunt przed jego przekształceniem można spodziewać się sporego wzrostu jego wartości a więc i realnego zysku. Wszystkie formalności związane z przekształceniem leżą po stronie Saveinvest, dzięki czemu osoby, którym brakuje czasu lub wiedzy nie muszą się o nic martwić! Saveinvest to bardzo profesjonalny zespół specjalistów, a oferty tej firmy nie warto przegapić!

2021-09-03, Błażej Andrzejewski Pokaż pełną opinię w PDF:

Jako wieloletni inwestor, który kupił (oraz co bardziej istotne - sprzedał) wiele działek z pomocą firmy Saveinvest, z czystym sercem mogę polecić zespół i firmę potencjalnym inwestorom.

2021-09-02, Bartosz Wogórka Pokaż pełną opinię w PDF:

Nasze poszukiwania wymarzonej działki nad morzem skończyły się, gdy tylko poznaliśmy ofertę Saveinvest sp. z o.o. Firma posiada działki w przepięknych nadmorskich lokalizacjach (których pełnego piękna nie oddadzą żadne zdjęcia), a oferta cenowa nie jest wygórowana. Jesteśmy zadowolonymi klientami i cieszymy się, że trafiliśmy na Saveinvest i jej specjalistów, którzy poprowadzili nas przez proces zakupu w bezproblemowy i sprawny sposób!

2021-08-23, Daniel Potejko Pokaż pełną opinię w PDF:

Polecamy firmę Saveinvest sp. z o.o. wszystkim szukającym działek nad morzem lub w górach. My znaleźliśmy wymarzony grunt właśnie dzięki tej firmie. Proces sprzedaży, oferta, podejście do klienta – we wszystkich tych obszarach Saveinvest zasługuje na najwyższą ocenę. Dziękujemy firmie i polecamy jej usługi!

2021-08-23, Elżbieta Potejko Pokaż pełną opinię w PDF:

Warto zainteresować się ofertą działek nad morzem od Saveinvest sp. z o.o.! W naszym przypadku zakończyło to długie poszukiwania wymarzonego kawałka ziemi. Zdecydowaliśmy się na działkę z oferty tej firmy ze względu na jej położenie i optymalną cenę. Nasza działka leży w pięknym miejscu, blisko morza, plaży i miejsc atrakcyjnych turystycznie. Dzięki temu możemy szybko dostać się na plażę, ale także do punktów usługowych, gastronomicznych i innych. Saveinvest to firma godna zaufania, terminowo wywiązuje się z ustaleń, jej pracownicy odznaczają się dużą wiedzą, profesjonalizmem i wysoką kulturą osobistą. Polecamy tę firmę i jej ofertę!

2021-08-16, Ewa i Tomasz Rzepeccy Pokaż pełną opinię w PDF:

Jako klient firmy Saveinvest polecam wszystkim jej ofertę! Nabyłem działkę w województwie zachodniopomorskim, w miejscowości Radawka, na osiedlu działek, w którym całą infrastrukturą zajmuje się firma Saveinvest. Na moim osiedlu powstanie m.in. podgrzewany basen dla mieszkańców, oraz wiele wspólnych miejsc i obiektów. Wybrałem ofertę od Saveinvest, ponieważ posiada działki w przepięknych nadmorskich lokalizacjach, w dogodnych cenach i powierzchniach, a ponadto firma zajmuje się wszystkimi formalnościami, dzięki czemu o nic nie trzeba się martwić! Polecam firmę również z uwagi na obsługę – specjaliści Saveinvest to prawdziwi eksperci na rynku nieruchomości – są autorami wielu publikacji na portalach branżowych, a kontakt z nimi oceniam bardzo pozytywnie. Dzięki Saveinvest sp. z o.o. z Krakowa ulokowałem korzystnie swój kapitał!

2021-08-10, Robert Świerkowski Pokaż pełną opinię w PDF:

Polecamy wszystkim krakowską firmę Saveinvest sp. z o.o. z Krakowa oraz jej ofertę. Zakupiliśmy działkę we wspaniałej lokalizacji i pięknym miejscu za korzystną cenę. Firma samodzielnie wydzieliła oraz przekształciła grunt, a jej specjaliści zajmują się także uzbrajaniem działek. Po zakupie działki okazało się, że nasze plany uległy zmianie i musimy zrezygnować z budowy domu – i tutaj firma stanęła na wysokości zadania, przejmując poszukiwanie nabywcy, który odkupi od nas grunt. Udało się, a na odsprzedaży nie straciliśmy żadnych pieniędzy. Dodatkowo cały proces odbył się zdalnie! Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i możliwości, jakie daje Saveinvest sp. z o.o.! Wszystkim polecamy tę firmę!

2021-08-06, Bożena Wardęga Pokaż pełną opinię w PDF:

Zostałam właścicielką działki z oferty Saveinvest, krakowskiej firmy, oferującej grunty nad morzem i w górach, w bardzo malowniczych, spokojnych miejscach, jednocześnie dobrze skomunikowanych i w bliskiej odległości od atrakcji. Firma Saveinvest ma jedną z najlepszych ofert na rynku, ponieważ samodzielnie wydziela, przekształca i uzbraja sprzedawane grunty. Ponadto firma oferuje sprzedaż ratalną bez odsetek, banków i sprawdzania zdolności kredytowej. Już po zakupie okazało się, że będę zmuszona sprzedać działkę z powodów prywatnych. Saveinvest pomogło mi znaleźć nowego nabywcę, bez żadnej utraty środków, w dodatku nie musiałam pojawiać się fizycznie, cały proces przebiegał zdalnie. Dziękuję Saveinvest!

2021-08-06, Paweł Wardęga Pokaż pełną opinię w PDF:

Zakupiłem działkę nad samym morzem, tuż przy plaży, w klimatycznej dzielnicy Mielna – na Unieściu. Firma Saveinvest sp. z o.o. wydzieliła sprzedawany przez siebie teren i prowadzi na nim inwestycje. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy – przedstawiono mi bogatą ofertę działek w województwie zachodniopomorskim i dostosowano ją do moich potrzeb. Wybrałem działkę na osiedlu Mielno Marina, ze względu na piękno tej lokalizacji – pomiędzy Bałtykiem a jeziorem Jamno, a także opłacalność inwestycji. Saveinvest samodzielnie zajmuje się procesem przekształcania działek, oferując klientowi działki w trakcie przekształcania – następnie po zmianie planu zagospodarowania, klient jest właścicielem działki budowlanej, której wartość rośnie. Warto zainteresować się ofertą działek nad morzem od Saveinvest, znajdują się w niej propozycje zarówno dla osób szukających gruntu pod budowę domu, jak i dla tych, którzy szukają miejsca na intratny biznes. Polecam!

2021-08-05, Teresa Krakowiak-Dziuba Pokaż pełną opinię w PDF:

Polecam Saveinvest sp. z o.o. osobom, które są zainteresowane działkami nad polskim morzem. Krakowska firma Saveinvest ma w swojej ofercie wiele działek, położonych w wyjątkowo atrakcyjnych turystycznie lokalizacjach – blisko plaży, morza i miejsc rozrywki, ale w ustronnych i cichych miejscach. Ja wybrałem działkę na mierzei, w Mielnie Unieście. Z mojej działki roztacza się niesamowity widok na morze z jednej, a jezioro z drugiej strony. Saveinvest prowadzi obecnie inwestycje na terenie, na którym leży moja działka, m.in. ma tutaj powstać prywatne molo dla właścicieli działek. Saveinvest polecam nie tylko z uwagi na ofertę, ale także podejście i opiekę nad klientem – pracownicy firmy są osobami z bardzo dużą wiedzą i doświadczeniem, dzięki czemu proces zakupu nie jest uciążliwy ani skomplikowany dla klienta. Ponadto zawsze mogłem liczyć na kontakt o dogodnej godzinie i w formie, która mi odpowiadała. Dziękuję Saveinvest za współpracę!

2021-08-05, Robert Dziuba Pokaż pełną opinię w PDF:

Nasz serwis internetowy www.dzialkanadmorzem.pl powstał, aby maksymalnie uprościć klientom znalezienie najlepszej dla nich działki .

Niezwykle bogata oferta, oraz możliwość skorzystania z ofert specjalnych i wielu promocji dodatkowo ułatwia podjęcie tej ważnej decyzji o zakupie swojego kawałka Ziemi.

Zapoznaj się z naszą ofertą już teraz!
Otrzymuj informacje o najnowszych ofertach, zarejestruj się lub zapisz do naszego newslettera. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego
lub kontaktu telefonicznego dostępnego w zakładce “kontakt” oraz na górze strony.

Szukasz najlepszej działki? Bezpłatna pomoc specjalisty

Zadzwoń 500 210 600, lub wypełnij formularz - oddzwonimy do Ciebie!

Po zapoznaniu się z obowiązkiem informacyjnym zawierającym zasady i cele przetwarzania danych przez Saveinvest sp. z o.o.
Informacja o administratorze

Nasi Partnerzy:

Działka nad Morzem | Inwestowanie w nieruchomości | Mielno Molo
informacja o cookies