O firmie

Naszą misją jest spełnienie Twoich marzeń
o posiadaniu własnego kawałka Ziemi,
bezpiecznej lokacie i atrakcyjnym zysku…

Saveinvest

Zakup działki może wydawać się skomplikowany, ale wcale tak nie jest. Innowacyjność naszych działań polega na maksymalnym uproszczeniu całego procesu sprzedaży, w którym zapewnimy Ci pełne bezpieczeństwo transakcji i absolutną gwarancję stanu prawnego wymarzonej działki. Ale to nie koniec... będziesz chciał ją przekształcić na budowlaną - pomożemy Ci, będziesz potrzebował wykonawców - polecimy tych sprawdzonych,.....zdecydujesz o odsprzedaży - poszukamy klienta.

Zapewnimy Ci:

Bezpieczeństwo inwestycji.

Poszukujesz stabilnego sposobu inwestowania? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś. Nieruchomości ziemskie są jedną z najbezpieczniejszych form lokowania kapitału. Ziemi nie można ukraść ani zniszczyć, a rynek gruntów nie załamuje się pod wpływem globalnej recesji czy kryzysu. Właśnie dlatego posiadanie własnej działki to doskonałe zabezpieczenie finansowe.

Pominięcie pośredników

Naszą firmę wyróżnia innowacyjny sposób działania – nie pośredniczymy w zakupie nieruchomości, ale sprzedajemy wyłącznie własne działki. Dzięki temu omijasz pośredników, oszczędzając na ich marżach. Równocześnie zyskujesz gwarancję całkowitego bezpieczeństwa dokonywanych transakcji. Masz też pewność, że kupujesz sprawdzone działki - każda nieruchomość w naszej ofercie została dokładnie zweryfikowana pod względem prawnym.

Wysokie zyski

Ziemia jest dobrem, którego nie da się wyprodukować. Z tego faktu można wyprowadzić prosty wzór:
ograniczona podaż + wzrastający popyt = rosnąca wartość.
Dobrze znają go wytrawni inwestorzy, którzy coraz częściej inwestują w nieruchomości ziemskie. Ten sposób lokowania kapitału może przynieść Ci realne zyski sięgające ok. 60 % w skali w roku.

Najlepsze lokalizacje

Kluczem do dobrej inwestycji w nieruchomości ziemskie jest odpowiednia lokalizacja. W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie starannie wyselekcjonowane działki. Bierzemy pod uwagę jedynie atrakcyjne i dobrze rozwijające się tereny. Dzięki temu masz gwarancję, że twoja działka będzie w pełni wartościowa – idealna zarówno do wypoczynku, jak i inwestycji. A przede wszystkim – przynosząca wysokie zyski.

Niespotykany komfort i wygoda

Zależy nam na zadowoleniu i komforcie naszych klientów, dlatego stworzyliśmy intuicyjną i prostą w obsłudze stronę internetową. Dzięki niej proces zakupu działki został maksymalnie ułatwiony – niezwykle szybko wyszukasz interesujące oferty, zdobędziesz informacje na temat działki i ją zarezerwujesz. Wszystko to jest możliwe za pomocą kilku kliknięć myszką. Nie tylko unikniesz skomplikowanych procedur i operacji, ale kupisz działkę oszczędzając czas, praktycznie nie wychodząc z domu!

Obsługa pozakupowa

Współpraca z nami nie kończy się na zakupie działki. W przeciwieństwie do innych firm nie zostawimy Cię samego, mało tego – załatwimy za Ciebie formalności związane z przekształceniem działki i doprowadzeniem do niej mediów. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak zawiłe i męczące jest przekwalifikowanie działki. Samodzielne przebrnięcie przez ten proces jest nie lada wyczynem, dlatego zdecydowanie lepiej przekazać to zadanie w ręce doświadczonych specjalistów, takich jak my. Dzięki naszej pomocy unikniesz skomplikowanych procedur, długiego stania w kolejkach i wizyt w urzędach.

Jak zostaniesz obsłużony?

  • Przegląd ofert i wybór konkretnej nieruchomości ziemskiej
  • Rezerwacja działki
  • Obejrzenie nieruchomości
  • Podpisanie umowy przedwstępnej i wpłacenie zadatku
  • Podpisanie aktu notarialnego i sfinalizowanie transakcji
  • Pomoc w zakresie przekwalifikowania działki
    i doprowadzenia do niej mediów

Kupiłem działkę w Jaworku, niedaleko Czarnej Góry, w przepięknej, górskiej lokalizacji. Firma Saveinvest, która była sprzedawcą działki wywiązała się wzorowo ze swoich zobowiązań! Wszystkie formalności leżały po stronie sprzedającego, co było dla mnie ogromnym ułatwieniem. Doceniam też dogodny kontakt telefoniczny ze specjalistami Saveinvest i możliwość załatwienia wszystkiego przez internet. Cena, lokalizacja, powierzchnia i zajęcie się formalnościami przez firmę z Krakowa to atuty, dla których warto wybrać działkę od Saveinvest. Polecam!

2020-10-02, Krzysztof Kołodziej Pokaż pełną opinię w PDF:

Rekomenduję działki od firmy Saveinvest sp. z o.o.! Zakupiłem działkę w pięknie położonej lokalizacji, z optymalną powierzchnią i dostosowaną ceną. Firmie zawdzięczam brak martwienia się o różne formalności, które leżą po stronie specjalistów Saveinvest. Krakowska firma samodzielnie wydziela działki, a jej specjaliści mają ogromną wiedzę i praktykę na rynku nieruchomości, co można łatwo sprawdzić przeglądając publikacje w branżowych serwisach. Polecam gorąco!

2020-09-29, Katarzyna Ptak Pokaż pełną opinię w PDF:

Najlepsza oferta działek na rynku – tylko od Saveinvest! Specjaliści krakowskiej firmy przedstawili mi bardzo interesującą i dostosowaną do mnie ofertę, a dzięki ich zaangażowaniu cały proces zakupu przebiegł sprawnie i bezproblemowo. Saveinvest samodzielnie wydziela działki, a pracownicy firmy zajmują się wszystkimi formalnościami. Kontakt z tą firmą rekomendują przede wszystkim osobom, które nie chcą tracić czasu na wiele godzin edukowania się w kwestiach nieruchomości i z nim związanych wymogów. Wzorowy kontakt i obsługa klienta a także świetna oferta to najlepsze rekomendacje dla firmy Saveinvest!

2020-09-29, Jolanta Sikora Pokaż pełną opinię w PDF:

Jeśli szukasz działki, a twoim marzeniem jest własny kawałek ziemi w górach - polecam firmę Saveinvest sp. z o.o. z Krakowa. Zakup działki w Jaworku, niedaleko Międzygórza i Czarnej Góry od firmy Saveinvest był dobrą decyzją ze względu na cenę, lokalizację działki o raz szereg fachowych usług, które świadczą specjaliści tej firmy. Saveinvest samodzielnie przekształca działki, dlatego warto zastanowić się nad zakupem gruntu przed lub w trakcie przekształcania, ponieważ może to przynieść prawdziwe zyski. Do Saveinvest przekonało mnie dużo pochlebnych - i jak się okazuje prawdziwych - opinii, a także pokaźna ilość publikacji jej specjalistów na branżowych portalach. Ich wiedza ma przełożenie na relacje z klientem - poprowadzili mnie bezproblemowo przez cały proces zakupu. Warto współpracować z firmą Saveinvest!

2020-09-28, Renata i Krzysztof Gromala Pokaż pełną opinię w PDF:

Saveinvest jest firmą godną polecenia szczególnie z uwagi na szeroką ofertę działek w nadmorskich lokalizacjach. Moje oczekiwania zostały spełnione - firma zaproponowała mi piękną działkę, niedaleko plaży i morza, ale oprócz samej działki przekonał mnie brak formalności przy całym szerokim zakresie działań, jakie prowadzi firma, czyli samodzielnym wydzieleniu, przekształceniu oraz doprowadzeniu mediów do działek. Każdy kontakt z przedstawicielem Saveinvest spełniał najwyższe wymagania obsługi klienta! Najpiękniejsze działki nad morzem tylko od Saveinvest!

2020-09-28, Anita i Marcin Cebularz Pokaż pełną opinię w PDF:

Jestem zadowolony z usług firmy Saveinvest sp. z o.o., która uzyskała warunki zabudowy dla mojej działki. Firma Firma wykazała się profesjonalizmem a wysiłek, fachowość oraz doświadczenie i potencjał pracowników zasługują na uznanie. Cała procedura uzyskiwania warunków zabudowy była dla mnie bezobsługowa. Polecam innym inwestorom współpracę z tą firmą!

2020-09-16, Jerzy Bosowski Pokaż pełną opinię w PDF:

Pracownicy firmy Saveinvest Sp. z o.o. to prawdziwi profesjonaliści. Bardzo sprawnie i szybko uzyskali warunki zabudowy dla mojej działki. Zgromadzili wszystkie niezbędne dokumenty, wystosowali wniosek do odpowiednich instytucji. Jest to doświadczona firma, która szybko wykonuje zadania i jest w stałym kontakcie z klientem.

2019-08-27, Paweł Kubów Pokaż pełną opinię w PDF:

Szukając działki w górach warto zapoznać się z ofertą firmy Saveinvest. Do kupna działki przekonało mnie kilka czynników, przede wszystkim lokalizacja. Moja działka znajduje się w pięknej, górskiej miejscowości Jaworek, niedaleko Międzygórza i Czarnej Góry. Cena działki nie była wygórowana, otrzymałem też możliwość rozłożenia płatności na raty. Oferta Saveinvest wyróżnia się na rynku, ponieważ firma samodzielnie wydziela oraz przekształca działki a także zajmuje się wszelkimi formalnościami. Zakup gruntu od Saveinvest może okazać się zyskowną inwestycją. Polecam firmę ze względu na wzorcowy kontakt z klientem w dogodnych godzinach, minimum formalności i duże kompetencje pracowników.

2020-08-12, Krzysztof Owczarczyk Pokaż pełną opinię w PDF:

Zostałem właścicielem działki w unikatowej lokalizacji w górach – w Jaworku, niedaleko Czarnej Góry. Sprzedawcą działki była firma Saveinvest z Krakowa, która pomogła mi wybrać najlepsze miejsce za niewygórowaną cenę. Firma doprowadziła prąd do mojej działki, zajęła się także wszystkimi formalnościami. Specjaliści Saveinvest kontaktowali się w idealnych dla mnie godzinach popołudniowych i zawsze oferowali pomoc i fachowe doradztwo. Transakcja przebiegła bez najmniejszych problemów, a ja mogę cieszyć się wyjątkowym widokiem, krystalicznie czystą wodą i powietrzem na mojej działce. Polecam firmę wszystkim szukającym czegoś wyjątkowego w dobrej cenie!

2020-08-11, Przemysław Matysik Pokaż pełną opinię w PDF:

Szukając działki w górach warto zapoznać się z ofertą firmy Saveinvest. Do kupna mojej działki przekonało mnie kilka czynników, przede wszystkim lokalizacja. Moja działka znajduje się w pięknej, górskiej miejscowości Jaworek, niedaleko Międzygórza i Czarnej Góry. Cena działki nie była wygórowana, otrzymałem też możliwość rozłożenia płatności na raty. Oferta Saveinvest wyróżnia się na rynku, ponieważ firma samodzielnie wydziela oraz przekształca działki a także zajmuje się wszelkimi formalnościami. Zakup gruntu od Saveinvest może okazać się zyskowną inwestycją. Polecam firmę ze względu na wzorcowy kontakt z klientem w dogodnych godzinach, minimum formalności i duże kompetencje pracowników.

2020-08-04, Juliusz Machowski Pokaż pełną opinię w PDF:

Od zawsze marzyłam o działce w górach i dzięki Saveinvest udało mi się to marzenie spełnić! Otrzymałem świetną ofertę, obejmującą zarówno lokalizację – Jaworek koło Międzygórza, cenę, oraz fachową opiekę. Saveinvest zajmuje się przekształcaniem działek, co uważam za bardzo zyskowną opcję, ponieważ wartość gruntu wzrasta wraz ze zmianą statusu działki. Moje zaufanie wzbudził fakt, że w internecie znalazłem wiele artykułów specjalistów Saveinvest, a dodatkowo poświęcili mi dużo czasu i rozwiali moje wątpliwości. Rekomenduję współpracę z Saveinvest!

2019-07-29, Ewelina Sidor Pokaż pełną opinię w PDF:

Zostałem właścicielem działki w unikatowej lokalizacji w górach – w Jaworku, niedaleko Czarnej Góry. Sprzedawcą działki była firma Saveinvest z Krakowa, która pomogła mi wybrać najlepsze miejsce za niewygórowaną cenę. Firma doprowadziła prąd do mojej działki, zajęła się także wszystkimi formalnościami. Specjaliści Saveinvest kontaktowali się w idealnych dla mnie godzinach popołudniowych i zawsze oferowali pomoc i fachowe doradztwo. Transakcja przebiegła bez najmniejszych problemów, a ja mogę cieszyć się wyjątkowym widokiem, krystalicznie czystą wodą i powietrzem na mojej działce. Polecam firmę wszystkim szukającym czegoś wyjątkowego w dobrej cenie!

2020-07-29, Piotr Sidor Pokaż pełną opinię w PDF:

Kupiłem piękną działkę w Jaworku od firmy Saveinvest i jestem zadowolony ze swojej decyzji! Wybrałem lokalizację ze względu na wyjątkowe widoki wprost na góry, oraz bliskość górskich atrakcji i większego miasta. Firma Saveinvest przedstawiła mi dobrą ofertę, przystępną cenę oraz fachową pomoc. Zdecydowałem się na zakup, ponieważ firma zajmuje się wszystkimi formalnościami, wydzielaniem działek oraz ich przekształcaniem. Polecam ze względu na ofertę, udogodnienia w postaci zajęcia się formalnościami oraz przemiłą współpracę.

2020-07-17, Grzegorz Babczyszyn Pokaż pełną opinię w PDF:

Moja współpraca z firmą Saveinvest przebiegła bardzo pomyślnie. Polecam firmę Saveinvest sp. z o.o. każdemu kto nie lubi formalności, nie ma na nie czasu lub wystarczającej wiedzy. Specjaliści firmy potrafią doradzić i odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące rynku nieruchomości. Zakup działki od Saveinvest był wobec tego szybki, sprawny a to co było dla mnie dużym zaskoczeniem to możliwość załatwienia wszystkiego przez internet i telefon. Poświęcono mi sporo czasu o dogodnych dla mnie porach, również w godzinach wieczornych a eksperci Saveinvest pracują także w soboty. Wszystkie dodatkowe informacje znajdują się także na stronie www. firmy. Cieszę się, że zaufałem firmie z Krakowa, ponieważ jej pracownicy samodzielnie przekształcają grunty, uzbrajają działki i zajmują się formalnościami takimi jak kontakt z gminą i wykonawcami. Dzięki temu działka, którą kupiłem była tańsza a już w momencie zakupu jej wartość wzrosła. Warto sprawdzić ofertę Saveinvest!

2020-07-14, Marceli Studniarek Pokaż pełną opinię w PDF:

Jeśli tak jak my długo szukasz swojej wymarzonej działki nad morzem lub w górach, rekomendujemy kontakt z firmą Saveinvest sp. z o.o. Bardzo bogata oferta działek w różnych lokalizacjach, przystępne ceny i brak zbędnych formalności – to wszystko przekonało nas do zakupu działki od Saveinvest. Firma samodzielnie zajmuje się wydzieleniem oraz przekształceniem gruntów. Kontakt z firmą oceniamy bardzo dobrze – pracownicy firmy są niezwykle kompetentni oraz odznaczają się wysoką kulturą osobistą. Kontakt z nimi był możliwy w bardzo dogodnych godzinach. Saveinvest ma najlepszą ofertę na rynku!

2020-07-06, Szymon Kurzawiński Pokaż pełną opinię w PDF:

Polecamy wszystkim zainteresowanym kupnem działki kontakt z firmą Saveinvest. Pośród wielu ofert na rynku, nas przekonał fakt, że Saveinvest wydziela działki, zajmując się samodzielnie podziałem geodezyjnym, doprowadza prąd i wodę do działek, buduje drogi dojazdowe, ogrodzenia i zajmuje się wszelkimi formalnościami – to ogromne ułatwienie dla wszystkich, którym brakuje czasu lub wiedzy. Nasza działka spełniła nasze oczekiwania i jesteśmy bardzo zadowolonymi klientami!

2020-07-06, Kupno działki nad morzem od firmy Saveinvest uważam za doskonałą przeprowadzoną inwestycję. Jeżeli Pokaż pełną opinię w PDF:

Kupno działki nad morzem od firmy Saveinvest uważam za doskonale przeprowadzoną inwestycję. Jeżeli ktoś zastanawia się nad kontaktem z firmą, zachęcam do wyszukania informacji w internecie, gdzie znajduje się dużo artykułów branżowych na temat nieruchomości, gdzie pracownicy Saveinvest występują w roli specjalistów. Oferta firmy to przede wszystkim działki nad morzem, blisko plaży, miejscowościach turystycznych, w pięknych, zielonych miejscach. Ceny są przystępne, część oferty jest dostępna w sprzedaży ratalnej bez odsetek i pośrednictwa banku. Saveinvest samodzielnie wydziela działki i zakłada księgę wieczystą, a po stronie klienta formalności są ograniczone do minimum. Ponadto firma na swoich terenach zajmuje się także doprowadzaniem mediów do działek. Polecam Saveinvest Sp. z o.o. – współpraca z jej specjalistami była okazją, aby zobaczyć czym jest pełen profesjonalizm!

2020-07-03, Katarzyna Staniec-Jaklińska Pokaż pełną opinię w PDF:

Współpraca z firmą Saveinvest zaowocowała kupnem przepięknej działki! Krakowską firmę Saveinvest rekomenduję tym wszystkim, którzy poszukują działki w górach lub nad morzem. Wybór tej firmy okaże się strzałem w dziesiątkę jeśli poszukujący mają mało czasu, nie lubią formalności lub mają małą wiedzę na temat nieruchomości. Doświadczenie ekspertów (poświadczone licznymi artykułami na branżowych portalach) zaoszczędzi nabywcy sporo czasu. Tym bardziej, że Saveinvest wydziela grunty, przekształca je, doprowadza do nich wodę i inne media. Polecam firmę również z uwagi na fakt, że cały proces może odbyć się telefonicznie i przez internet, choć oczywiście jest to wybór kupującego. Działki z oferty Saveinvest można również zakupić na nieoprocentowane raty, bez banków i sprawdzania zdolności kredytowej. Sama oferta działek jest zdecydowania warta uwagi – przepiękne działki widokowe można wybierać spośród działek rolnych lub w trakcie przekształcania przez firmę – wtedy ceny są znacznie niższe, oraz działek budowlanych. Reasumując – to wszystko co ma w ofercie Saveinvest to coś więcej niż sama działka, to przede wszystkim możliwość wyboru spośród dużej i atrakcyjnej oferty, oszczędność czasu nabywcy, oraz wiedza, którą ciężko nadrobić w tym krótkim czasie. Polecam!

2020-07-02, Michał Pastor Pokaż pełną opinię w PDF:

Kupiłem działkę od firmy Saveinvest i zaoszczędziłem dużo czasu i niepotrzebnych problemów! Zwróciłem uwagę na ofertę Saveinvest ze względu na lokalizacje – działki, które sprzedaje firma leżą w pięknych, malowniczych lokalizacjach, w bliskości do atrakcji turystycznych i natury – blisko morza lub gór. Ceny działek nie są wygórowane, zwłaszcza, że firma samodzielnie przekształca grunty, uzbraja je, oraz zajmuje się wszelkimi formalnościami. Stanowiło to dla mnie ważny atut, ponieważ zaoszczędziłem swój czas, a sprawami formalnymi zajęli się specjaliści. Rekomenduję współpracę z Saveinvest również z uwagi na wysokie standardy obsługi klienta – pracownicy dostosowali się do moich potrzeb, zawsze mogłem liczyć na szybką odpowiedź oraz fachową poradę. Miłe i uprzejme podejście, sprawność działania oraz wiedza przekonały mnie do zakupu. Zostałem właścicielem pięknej działki, a wszystkim, którzy wciąż poszukują swojej polecam kontakt z krakowską firmą Saveinvest.

2020-06-26, Arkadiusz Zawisza Pokaż pełną opinię w PDF:

Jeśli kupować działki, to tylko od Saveinvest! Przystępne ceny, piękne lokalizacje, profesjonalna obsługa – to rzeczy, które przekonały mnie do kupna działki. Dodatkowo, firma samodzielnie wydziela, przekształca i uzbraja grunty, a działki można nabyć na raty bez odsetek. Duża liczba publikacji dla portali z branży nieruchomości świadczy o ogromnej wiedzy i doświadczeniu pracowników Saveinvest. Polecam szukającym działki, zwłaszcza nad morzem i w górach!

2020-06-24, Alicja Bernaś Pokaż pełną opinię w PDF:

Saveinvest sp. z o.o. to jedna z najlepszych – a pod wieloma względami najlepsza firma z branży nieruchomości na rynku. Jako nowy właściciel działki w malowniczej miejscowości Jaworek (Kotlina Kłodzka) mogę zapewnić wszystkich poszukujących działki w górach, że warto skontaktować się z krakowską firmą Saveinvest. Otrzymałem dobrą ofertę zarówno pod względem ceny, lokalizacji jak i dodatkowych benefitów – firma zajmuje się wszystkimi formalnościami, wydziela i przekształca grunty. Pracownicy Saveinvest to profesjonalni specjaliści z dużą kulturą osobistą, a dzięki ich pomocy proces zakupu jest wyjątkowo sprawny i bezpieczny. Polecam Saveinvest ze względu na najlepszą ofertę na rynku, możliwość rozłożenia płatności na raty, fachową obsługę i dodatkowe usługi w postaci zajęcia się wszystkimi formalnościami.

2020-06-18, Jakub Sobczyk Pokaż pełną opinię w PDF:

Oferta Saveinvest jest z pewnością warta uwagi! Zapoznając się z propozycją krakowskiej firmy Saveinvest sp. z o.o. najbardziej zaskoczyła mnie bogata oferta działek oraz ich ceny, które są konkurencyjne na rynku. Zakupiłem działkę w Jaworku, niedaleko Międzygórza oraz Czarnej Góry – znanego ośrodka narciarskiego. Z działki rozciąga się piękny widok na góry, oddycham tu czystym powietrzem, wśród pięknej zieleni. Wybrałem ofertę Saveinvest również dlatego, że firma samodzielnie wydziela działki, oraz przekształca je na budowlane, zajmując się wszystkimi formalnościami. Kontakt z pracownikami firmy oceniam jako wzorcowy – miły kontakt, o dogodnych porach, wysoko wykwalifikowani i pomocni specjaliści. A gdyby ktoś jeszcze miał wątpliwości – odsyłam do licznych publikacji na branżowych portalach. Polecam Saveinvest wszystkim, którzy szukają działek w pięknych lokalizacjach, przystępnych cenach a przede wszystkim rekomenduję firmę tym, którzy cenią swój czas!

2020-06-15, Daria Krzyżaniak i Tomasz Jonklowski Pokaż pełną opinię w PDF:

Jako nowy właściciel pięknej działki w równie pięknej miejscowości Jaworek polecam wszystkim Saveinvest – firmę z branży nieruchomości. Zapoznałem się ze wszystkimi informacjami o firmie i to skłoniło mnie do kontaktu – specjaliści Saveinvest są autorami licznych poradników branżowych, wypowiadają się również w wielu artykułach na znanych portalach informacyjnych. Firma ponadto jest polecana, ponieważ zajmuje się wieloma formalnościami i czynnościami związanymi z gruntami m.in. wydziela je i przekształca. Otrzymałem znakomitą ofertę zarówno pod względem ceny jak i lokalizacji działki. Piękne widoki, bliskość atrakcji górskich i większego miasta, a jednocześnie zaciszna lokalizacja przekonały mnie do zakupu. Z firmą miałem bardzo miły kontakt, zostałem fachowo obsłużony, rozmowy toczyły się o dogodnych, również wieczornych porach a cały proces zakupu przebiegł wyjątkowo sprawnie. Jeśli szukasz działki w Kotlinie Kłodzkiej rekomenduję kontakt z firmą Saveinvest sp. z o.o.!

2020-06-10, Wojciech Chmielewski Pokaż pełną opinię w PDF:

Po długich poszukiwaniach kupiłem działkę w górach od firmy Saveinvest. Firma z Krakowa ma w swojej ofercie działki nad morzem i w górach, w pięknych lokalizacjach i przystępnych cenach. Zostałem właścicielem działki w Jaworku, w Kotlinie Kłodzkiej, blisko gór i atrakcji turystycznych. Otrzymałem możliwość rozłożenia swojej płatności na dogodne raty, bez sprawdzania zdolności kredytowej i bez odsetek. Bardzo pozytywnie oceniam kontakt ze specjalistami Saveinvest oraz fakt, że firma samodzielnie wydzieliła i przekształciła moją działkę. Na plus również bardzo sprawny proces zakupu, który może odbyć się telefonicznie lub online. Szczerze mogę polecić kontakt z firmą Saveinvest sp. z o.o. wszystkim poszukującym działki.

2020-05-22, Anita i Dariusz Kozieł Pokaż pełną opinię w PDF:

Polecam zapoznanie się z ofertę działek firmy Saveinvest. Grunty, które sprzedaje firma znajdują się w pięknych lokalizacjach, mają przystępne ceny, a dzięki temu, że Saveinvest inwestuje w te tereny, ich wartość rośnie. Zostałem właścicielem pięknej działki, a firma samodzielnie ją wydzieliła i założyła księgę wieczystą. Przekonałam mnie bogata oferta, ceny i dodatkowe usługi związane z formalnościami. Polecam!

2020-04-24, Aurelia i Krzysztof Grabowicz Pokaż pełną opinię w PDF:

Nabyłem działkę w górach od firmy Saveinvest i uważam to za znakomity wybór! Zostałem właścicielem działki widokowej położonej w przepięknej lokalizacji w Jaworku, koło Czarnej Góry. Przekonało mnie położenie – niedaleko turystycznych, górskich atrakcji i większego miasta, a jednocześnie w cichym miejscu, pośród prawdziwej natury. Działka miała korzystną cenę, a ze strony Saveinvest mogłem liczyć na fachową pomoc, rozjaśnienie wszelkich kwestii, które były dla mnie niejasne oraz bardzo miły kontakt ze specjalistami. Ogromny plus to fakt, że firma zajmuje się formalnościami, wydzielaniem i przekształcaniem działek. Rekomenduję Saveinvest, bo dzięki tej firmie mogę cieszyć się wymarzonym kawałkiem ziemi.

2020-04-07, Tomasz Kukulski Pokaż pełną opinię w PDF:

Jeśli szukasz działki nad morzem, polecam kontakt z firmą Saveinvest! Po otrzymaniu oferty od Saveinvest byłem pewien, że to właśnie działka na Unieściu w najspokojniejszej dzielnicy Mielna będzie strzałem w dziesiątkę. Firma Saveinvest ogrodziła teren, doprowadza do niego również media. Moja działka leży w odległości 2 minut do plaży, tuż przy jeziorze i niedaleko lasu. Pracownicy Saveinvest odpowiedzieli na wszystkie moje pytania, zajęli się formalnościami, a podpisanie umowy przebiegło sprawnie i pomyślnie. Ze względu na wiele plusów i brak minusów we współpracy polecam firmę Saveinvest wszystkim szukającym!

2020-03-06, Monika i Marek Kierstan Pokaż pełną opinię w PDF:

Saveinvest to rzetelna firma ze świetną ofertą! Kupiłem od tej firmy działkę budowlaną nad morzem, w bliskiej odległości do plaży. Długo szukałem idealnej lokalizacji – w pięknych okolicznościach przyrody, ale blisko do miasta, atrakcji i punktów usługowych. Dopiero Saveinvest przedstawiło mi ofertę, która spełniła moje oczekiwania a nawet je przebiła! Doceniam szczególnie fakt, że firma zajmuje się wszystkimi formalnościami, samodzielnie wydziela działki i zajmuje się założeniem księgi wieczystej, oszczędzając klientom sporo czasu. Specjaliści Saveinvest to prawdziwi profesjonaliści – posiadają dużą wiedzę i poświęcają wiele czasu na dopasowanie oferty do nabywcy. Jestem zadowolony ze swojej działki jak i ze współpracy z Saveinvest!

2020-03-06, Adam Szot Pokaż pełną opinię w PDF:

Kupiłem działkę w Mielnie, między morzem a jeziorem Jamno z oferty Saveinvest i jestem zadowolony ze swojej decyzji! Polecam firmę Saveinvest, która sprzedaje działki rolne i budowlane. Wszystkie tereny, na których firma posiada grunty charakteryzują się wyjątkowym pięknem, bliskością natury (morza) oraz przyziemnymi cenami. W Mielnie – w dzielnicy Unieście udało mi się zakupić działkę budowlaną, położoną 2 minuty od morza. Wielkim plusem był dla mnie fakt, że Saveinvest zajmuje się wszystkimi formalnościami, łącznie z doprowadzeniem do działki mediów. Eksperci firmy dysponują ogromną wiedzą o rynku nieruchomości i potrafią wytłumaczyć każdą zawiłość, a dodatkowo pracują w godzinach wieczornych. Ze względu na świetny kontakt ze specjalistami, minimum formalności oraz ofertę działek położonych w najpiękniejszych miejscach na wybrzeżu – polecam wszystkim firmę Saveinvest!

2020-03-05, Monika Bayer Pokaż pełną opinię w PDF:

Saveinvest z Krakowa to firma warta polecenia. Znalazłem w internecie ofertę działek nad morzem i byłem zaskoczony zarówno wyjątkową lokalizacją jak i ceną. Zdecydowałem się na kupno działki w Mielnie w dzielnicy Unieście położonej między morzem a jeziorem. Z mojej działki spaceruję teraz 2 minuty do plaży. Saveinvest zajmuje się nie tylko sprzedażą działek, ale i uzbrajaniem ich oraz wszelkimi formalnościami. Specjaliści z firmy publikują wiele branżowych artykułów i udzielają komentarzy na wszystkie ważne tematy dotyczące rynku nieruchomości. Pracują też w bardzo dogodnych godzinach i potrafią wyjaśnić wszystkie wątpliwości. Moja działka została ogrodzona przez firmę Saveinvest, która zajmuje się również budową prywatnej mariny i molo dla właścicieli wszystkich działek na tym terenie. Polecam Saveinvest ze względu na miłą, rzetelną obsługę oraz ofertę niesamowitych działek!

2020-02-18, Monika i Sylwester Zieniuk Pokaż pełną opinię w PDF:

Nasz serwis internetowy www.dzialkanadmorzem.pl powstał, aby maksymalnie uprościć klientom znalezienie najlepszej dla nich działki .

Niezwykle bogata oferta, oraz możliwość skorzystania z ofert specjalnych i wielu promocji dodatkowo ułatwia podjęcie tej ważnej decyzji o zakupie swojego kawałka Ziemi.

Zapoznaj się z naszą ofertą już teraz!
Otrzymuj informacje o najnowszych ofertach, zarejestruj się lub zapisz do naszego newslettera. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego
lub kontaktu telefonicznego dostępnego w zakładce “kontakt” oraz na górze strony.

Szukasz najlepszej działki? Bezpłatna pomoc specjalisty

Zadzwoń 500 210 600, lub wypełnij formularz - oddzwonimy do Ciebie!

Po zapoznaniu się z obowiązkiem informacyjnym zawierającym zasady i cele przetwarzania danych przez Saveinvest sp. z o.o.
Informacja o administratorze

Nasi Partnerzy:

Działka nad Morzem | Inwestowanie w nieruchomości | Mielno Molo
informacja o cookies