Referencje

Szukasz najlepszej działki? Bezpłatna pomoc specjalisty

Zadzwoń 500 210 600,
lub wypełnij formularz
oddzwonimy do Ciebie!

Po zapoznaniu się z obowiązkiem informacyjnym zawierającym zasady i cele przetwarzania danych przez Saveinvest sp. z o.o.
Informacja o administratorze

Jeśli szukasz działki w górach z pięknym widokiem polecam Ci kontakt z firmą Saveinvest! Po otrzymaniu oferty zdecydowałem się na zakup ze względu na cenę, lokalizację oraz fakt, że Saveinvest samodzielnie przekształca grunty na budowlane, doprowadza media, buduje drogi wewnętrzne i zajmuje się wszystkimi formalnościami. Działka, którą kupiłem wzrasta przez to na wartości. Polecam krakowską firmę również z uwagi na wzorcową opiekę nad klientem – specjaliści dostosowują się czasowo, mają dużą wiedzę i bardzo rzetelnie podchodzą do procesu sprzedaży. Polecam wszystkim szukającym działek – przede wszystkim w górach – może już niedługo będziemy sąsiadami!

2019-09-30, Małgorzata Gehlen Pokaż pełną opinię w PDF:

Jestem klientem firmy Saveinvest i mogę szczerze polecić współpracę z tą firmą. Zakupiłem działkę w Mielnie w dzielnicy Unieście, w bardzo bliskiej odległości od morza i jeziora. Eksperci Saveinvest dopasowali ofertę do moich potrzeb i pomogli załatwić wszystkie formalności. Firma zajęła się wydzieleniem działki, obok której wybudowała również molo, znajdujące się w bliskiej odległości. Polecam Saveinvest!

2019-09-24, Karol Urbański Pokaż pełną opinię w PDF:

Polecam każdemu firmę Saveinvest, która zajęła się wydzieleniem mojej działki. Dzięki usługom świadczonym przez tę firmę nie musiałem załatwiać formalności ani martwić się zdobyciem wielu wymaganych zaświadczeń - pracownicy Saveinvest wszystkim się zajęli. Jestem pod wrażeniem zaangażowania, wiedzy i znajomości rynku. Wszystko to poparte orientacją wśród przepisów prawa i ponadprzeciętnym poziomem kultury osobistej.

2019-09-24, Adam i Sylwia Hanas Pokaż pełną opinię w PDF:

To był świetny wybór! Cieszę się, że postawiłem na firmę Saveinvest, która sprzedaje działki w pięknych lokalizacjach, uzbraja je, doprowadza do nich wodę, gaz i prąd oraz dba o wszystkie formalności. Bardzo dobrze oceniam kontakt ze specjalistami, którzy poświęcili czas na to, abym znalazł to czego szukam, odpowiedzieli na moje pytania i pomogli znaleźć działkę, która spełnia moje oczekiwania. Polecam ze względu na ofertę, cenę, możliwość rozłożenia płatności na raty, duży profesjonalizm i bardzo miły kontakt.

2019-09-19, Leszek Rusak Pokaż pełną opinię w PDF:

Moja współpraca z firmą Saveinvest przebiegła bardzo pomyślnie. Polecam firmę Saveinvest sp. z o.o. każdemu kto nie lubi formalności, nie ma na nie czasu lub wystarczającej wiedzy. Specjaliści firmy potrafią doradzić i odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące rynku nieruchomości. Zakup działki od Saveinvest był wobec tego szybki, sprawny a to co było dla mnie dużym zaskoczeniem to możliwość załatwienia wszystkiego przez internet i telefon. Poświęcono mi sporo czasu o dogodnych dla mnie porach, również w godzinach wieczornych a eksperci Saveinvest pracują także w soboty. Wszystkie dodatkowe informacje znajdują się także na stronie www. firmy. Cieszę się, że zaufałem firmie z Krakowa, ponieważ jej pracownicy samodzielnie przekształcają grunty, uzbrajają działki i zajmują się formalnościami takimi jak kontakt z gminą i wykonawcami. Dzięki temu działka, którą kupiłem była tańsza a już w momencie zakupu jej wartość wzrosła. Warto sprawdzić ofertę Saveinvest!

2019-09-18, Kamil Bronikowski Pokaż pełną opinię w PDF:

dzięki firmie Saveinvest sp. z o.o. udało nam się znaleźć wymarzoną działkę nad morzem! Wszyscy pracownicy służą dobrą radą, zwracają uwagę na szczegóły, dbają o interes klienta. Osobom poszukującym wymarzonej działki szczerze polecamy współpracę z właśnie tą firmą!

2019-09-17, Emilia i Justyn Bączkowscy Pokaż pełną opinię w PDF:

Podsumowując swoją współpracę z firmą Saveinvest mogę wyrazić jedynie zadowolenie z jej przebiegu. Polecam firmę osobom, które poszukują profesjonalistów, aby zajęli się za nich formalnościami, doradzili, poświęcili czas, którego poszukujący działki nie mają. Eksperci Saveinvest nie wymagają spotkań – wszystko można załatwić przez internet aż do podpisania aktu notarialnego. Kontakt telefoniczny można odbywać się nawet w godzinach wieczornych lub soboty, co jest dużym udogodnieniem dla pracujących na etacie. Wszystkie informacje z łatwością można również znaleźć na stronie internetowej i w wielu darmowych poradnikach, które opracowuje firma Saveinvest, a które są publikowane na łamach znanych portali informacyjnych. Ogromną zaletą kupienia działki od firmy Saveinvest jest fakt, że firma przekształca i uzbraja samodzielnie działki, dba o ich infrastrukturę jak np. dojazd lub oświetlenie a dodatkowo prowadzi własne inwestycje na tych terenach. Zachęcam do sprawdzenia oferty firmy Saveinvest!

2019-09-13, Monika i Sebastian Bryksy Pokaż pełną opinię w PDF:

Każdemu szukającemu działki polecam kontakt z firmą Saveinvest z Krakowa! Poszukiwałem działki w górach, z ładnym widokiem, w zacisznym miejscu, ale i w lokalizacji z perspektywami na zysk. Taką ofertę przedstawiła mi firma Saveinvest oferując działkę w Jaworku, położoną niedaleko Czarnej Góry i miejscowości turystycznych. Saveinvest samodzielnie przekształca działki, uzbraja, zajmuje się inwestycjami takimi jak drogi wewnętrzne, ogrodzenia i oświetlenie, dlatego współpraca z nią jest idealna dla wszystkich, którzy nie mają czasu lub wiedzy, aby zajmować się formalnościami. Firma jest właścicielem wszystkich działek, nie pośrednikiem, dlatego ceny zakupu są konkurencyjne na rynku. Rekomenduję Saveinvest również z uwagi na zadowolenie z kontaktu ze specjalistami firmy, którzy bardzo profesjonalnie zajmują się obsługą klienta – proces przebiega fachowo, w miłej atmosferze. Polecam!

2019-09-10, Zbigniew Łotecki Pokaż pełną opinię w PDF:

Od zawsze marzyłem o działce w górach i dzięki Saveinvest udało mi się to marzenie spełnić! Otrzymałem świetną ofertę, obejmującą zarówno lokalizację – Jaworek koło Międzygórza, cenę, oraz fachową opiekę. Saveinvest zajmuje się przekształcaniem działek, co uważam za bardzo zyskowną opcję, ponieważ wartość gruntu wzrasta wraz ze zmianą statusu działki. Moje zaufanie wzbudził fakt, że w internecie znalazłem wiele artykułów specjalistów Saveinvest, a dodatkowo poświęcili mi dużo czasu i rozwiali moje wątpliwości. Rekomenduję współpracę z Saveinvest!

2019-09-10, Krystyna Łotecka Pokaż pełną opinię w PDF:

Polecam! Mając niewiele czasu i marzenie posiadania działki w pięknej i dogodnej lokalizacji zaufałem ekspertom firmy Saveinvest i nie żałuję! Świetna cena, działki w zacisznych miejscach, możliwość rozłożenia płatności na raty, opieka nad formalnościami i fakt, że firma samodzielnie przekształca i uzbraja działki – to rzeczy, które mnie przekonały, dlatego teraz rekomenduję współpracę z Saveinvest wszystkim szukającym działki nad morzem, w górach lub okolicach Krakowa.

2019-09-09, Daniel Liczberski Pokaż pełną opinię w PDF:

Dzięki zaangażowaniu pracowników firmy Saveinvest nie musiałam martwić się wydzieleniem mojej działki. Firma zaoszczędziła mi wielu wizyt w urzędach oraz załatwiła wszelkie formalności. Podczas całego procesu miałam wiele pytań - pracownicy firmy chętnie na nie odpowiadali, a wszystko to odbywało się w miłej atmosferze. Polecam współpracę z tą firmą!

2019-09-02, Wioletta Pędzich Pokaż pełną opinię w PDF:

Bardzo dziękuję za profesjonalne podejście, a co najważniejsze skuteczność! Swoim zaangażowaniem i poświęconym czasem firma Saveinvest zdjęła ze mnie kłopot wynikający z konieczności bycia ciągle do dyspozycji i w gotowości, żeby załatwiać formalności związane z wydzieleniem działki. Doświadczenie i znajomość branży pozwoliły zamknąć sprawę znacznie szybciej niż gdybym w dalszym ciągu borykał się z tym samodzielnie. Życzę wielu klientów i dalszych sukcesów :)

2019-09-02, Robert Pędzich Pokaż pełną opinię w PDF:

Oferta Saveinvest była dla mnie najkorzystniejsza ze względu na cenę i jakość. Znalazłem działkę w dogodnej lokalizacji, cały proces zakupu udało się przeprowadzić przez internet i telefonicznie. Specjaliści firmy udzielali wszystkich informacji, mogłem liczyć na stały i sprawny kontakt. Rekomenduję współpracę z firmą Saveinvest.

2019-08-30, Piotr i Dajana Golacik Pokaż pełną opinię w PDF:

Wszystkim szukającym działki polecam firmę Saveinvest. Obsługa procesu była profesjonalna, oferta bogata a ceny konkurencyjne. Zakupiona przeze mnie działka spełnia wszystkie moje oczekiwania. Cieszę się, że proces podpisywania umowy przebiegł tak sprawnie. Firma Saveinvest jest godna polecenia.

2019-08-27, Bożena i Krzysztof Włodarczyk Pokaż pełną opinię w PDF:

Cieszę się, że wybrałem firmę Saveinvest ze względu na bardzo dobry kontakt ze specjalistami, ofertę dopasowana do moich potrzeb i działkę, która spełniła moje oczekiwania. Wszystkie formalności udało się załatwić szybko i sprawnie, a doradcy potrafili odpowiedzieć na wszystkie moje pytania. Każdemu kto marzy o własnym kawałku ziemi polecam firmę Saveinvest!

2019-08-23, Małgorzata i Łukasz Handke Pokaż pełną opinię w PDF:

Rekomenduję firmę Saveinvest, dzięki której kupiłem wymarzoną działkę. Na bardzo dobrą ocenę zasługuje fakt, że w firmie pracują specjaliści z różnych dziedzin rynku nieruchomości, którzy doradzają i przeprowadzają przez cały proces. Oprócz tego firma przekształca działki rolne w budowlane, zajmuje się formalnościami od strony prawne, a także uzbraja w media i buduje drogi wewnętrzne na oferowanych działkach. Kupiłem działkę w pięknej okolicy, a jednocześnie blisko większego miasta i atrakcji. Firmę Saveinvest polecam również ze względu na bardzo dobry kontakt z doradcami, sprawne podpisanie umowy i dobrą cenę zakupu!

2019-08-21, Krystyna Profaska Pokaż pełną opinię w PDF:

Firma Saveinvest pomogła mi znaleźć działkę, której szukałem. Pozytywnie zaskoczył mnie wybór działki z oferty firmy. Mogłem zdecydować się na lokalizację, która mi odpowiadała oraz wybrać działkę w wielkości i kształcie, odpowiadającym moim potrzebom. Koszty okazały się niższe niż w przypadku zakupu od osób prywatnych, ponieważ firma samodzielnie przekształca i uzbraja jednocześnie kilkanaście działek. Za firmą przemawiają kompetencje a w internecie można znaleźć wiele artykułów, w których wypowiadają się specjaliści Saveinvest. Obsługa jest miła i fachowa, cały proces okazał się mniej skomplikowany niż można sądzić. Polecam wszystkim współpracę z krakowską firmą Saveinvest i jej specjalistami od spraw nieruchomości!

2019-08-21, Adam Profaska Pokaż pełną opinię w PDF:

Szeroki wybór działek, kompetencje specjalistów i sprawność procesu zakupu działki i podpisania umowy sprawiły, że mogę szczerze polecić firmę Saveinvest. Kupiłem od niej działkę w dobrej cenie i dogodnej lokalizacji. Saveinvest sprzedaje działki rolne i budowlane a przekształcenie, uzbrojenie i inne inwestycje leżą po stronie firmy, dzięki czemu kupując od niej grunt nie trzeba martwić się formalnościami. Specjaliści potrafią doradzić, kontakt z nimi jest dostosowany do potrzeb. Oceniam bardzo pozytywnie całą współpracę.

2019-08-20, Joanna i Marek Nowak Pokaż pełną opinię w PDF:

Kupno działki od Saveinvest był strzałem w dziesiątkę! Otrzymałem najlepszą ofertę na rynku – tylko w Saveinvest mogłem zakupić działkę na raty bez odsetek i ukrytych kosztów. Dodatkowo firma zajmuje się samodzielnie przekształcaniem działek rolnych w budowlane oraz uzbrajaniem ich. Specjaliści do spraw sprzedaży podeszli do kontaktu bardzo profesjonalnie, odczułem, że mają duże doświadczenie. Kontakt z nimi był bardzo dogodny, pomogli mi wybrać działkę dostosowaną do moich potrzeb. Transakcja przebiegła sprawnie i pomyślnie, dlatego polecam firmę Saveinvest!

2019-08-18, Sebastian John Pokaż pełną opinię w PDF:

Z przyjemnością polecam firmę Saveinvest z Krakowa. Po rozpoczęciu współpracy mogę stwierdzić, że jest godna zaufania i polecenia. Zakup działki był najlepszym wyborem ze względu na cenę i fakt, że firma zajmuje się przekształcaniem działek, doprowadzaniem do ich mediów oraz wszystkimi formalnościami urzędowymi. Specjaliści mają duże kompetencje i wiedzę o rynku, dzięki czemu byli w stanie przedstawić mi najlepszą ofertę. Firma jest właścicielem działek, co miało wpływ na dobrą cenę i możliwość rozłożenia płatności na raty. Cały proces zakupu był sprawny, ze względu na możliwość załatwienia wszystkiego przez internet lub telefonicznie. Polecam Saveinvest wszystkim marzącym o działce w dobrej cenie i lokalizacji!

2019-08-19, Małgorzata John Pokaż pełną opinię w PDF:

Polecamy firmę Saveinvest sp. z o.o. za profesjonalną obsługę, szybki i sprawny kontakt, rzetelne informacje oraz ciekawą ofertę. Wszystkie osoby, z którymi się kontaktowaliśmy były bardzo pomocne, komunikatywne i odznaczały się wysokim profesjonalizmem oraz rzeczowym podejściem do wszelkich pytań.

2019-08-14, Renata i Ryszard Garczarek Pokaż pełną opinię w PDF:

Jestem pozytywnie i mile zaskoczony współpracą z firmą Saveinvest i rekomenduję tę firmę wszystkim poszukującym działki. Szczególnie polecam firmę tym, którzy nie mają wolnego czasu - wszystkie formalności można załatwić przez internet a sam kontakt może odbyć się telefonicznie - również w godzinach wieczornych. Doradcy mają profesjonalne podejście do klienta, doświadczenie oraz wiedzę. Wszystkie dodatkowe informacje można również znaleźć na stronie internetowej. Dużym plusem był dla mnie fakt, że firma przekształca i uzbraja działki oraz zajmuje się inwestycjami na ich terenie jak np. budowa dróg wewnętrznych. Wszystkim poszukującym działek nad morzem lub w górach polecam kontakt z Saveinvest.

2019-08-09, Renata i Wacław Pyka Pokaż pełną opinię w PDF:

Saveinvest sp. z o.o. jest solidną i wiarygodną firmą. Doświadczona kadra oraz potencjał techniczny i organizacyjny gwarantują wysoki poziom wykonania usług.

2019-07-17, Dominika i Kamil PIeloch Pokaż pełną opinię w PDF:

Jestem zadowolony z obsługi, jaka oferuje firma Saveinvest. Specjaliści bardzo sprawnie, szybko i terminowo zgromadzili wymagane dokumenty i uzyskali dla mojej działki warunki zabudowy. Nie martwiłem się w jaki sposób zdobyć dokumenty oraz dopełnić wszelkich formalności, ponieważ pracownicy Saveinvest wszystkim się zajęli. Kompetencja, rzetelność i doświadczenie - te trzy słowa najlepiej oddają jakość usług świadczonych przez firmę!

2019-07-11, Agnieszka i Sebastian Adasiak Pokaż pełną opinię w PDF:

Współpraca z firmą Saveinvest przebiegła wyjątkowo pomyślnie. Doradcy Saveinvest potrafili jasno przedstawić ofertę i rozwiać wszystkie wątpliwości. Cieszymy się, że mogliśmy współpracować ze specjalistami z firmy Saveinvest. Polecamy!

2019-06-18, Danuta i Marcin Orych Pokaż pełną opinię w PDF:

Polecam współpracę z firmą Saveinvest, która zajęła się procesem podłączenia wody do mojej działki. Nie musiałem martwić się wyborem wykonawców ani tracić czasu na zdobywanie zaświadczeń i pozwoleń. Pracownicy wykazali się sumiennością, rzetelnością i zaangażowaniem!

2019-06-17, Michał Pietrzyk Pokaż pełną opinię w PDF:

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Saveinvest sp. z o.o. W naszej opinii firma podnosi, a wręcz wyznacza standardy współpracy z klientami. Sprawy są prowadzone rzetelnie przed, w trakcie i po zakończeniu transakcji. Wszyscy pracownicy firmy cechują się pełnym profesjonalizmem, wysoką kulturą i uczciwością.

2019-06-14, Paweł Król Pokaż pełną opinię w PDF:

Serdecznie polecam firmę Saveinvest! Zostałem właścicielem działki w Mielnie, nad samym morzem. Firma Saveinvest wydzieliła działkę i wybudowała prywatne molo dla właścicieli działek na tym terenie. Kontakt z doradcami był wystarczająco częsty i szybki, nie musiałem długo czekać na odpowiedź. Polecam!

2019-05-09, Renata Szymik-Skórka Ryszard Skórka Pokaż pełną opinię w PDF:

Dzięki firmie Saveinvest udało mi się znaleźć wymarzoną działkę. Zostałem właścicielem działki w Mielnie, nad samym morzem. Znalezienie działki okazało się możliwe tylko dzięki doradcom Saveinvest, którzy dopasowali ofertę do moich potrzeb. Formalności związane z podpisaniem umowy i transakcją kupna przebiegły wyjątkowo sprawnie. Jestem również zadowolony z informacji, które mogłem znaleźć na stronie internetowej, a które pomogły mi podjąć decyzję. Moja działka została wydzielona przez firmę Saveinvest oraz uzbrojona przez nią w wodę i kanalizację. W pobliżu działki firma wybudowała nawet molo. Dzięki Saveinvest mogę osiągnąć oczekiwany zysk z inwestycji. Saveinvest to sprawdzona, godna polecenia i zaufania firma!

2019-05-08, Maciej Pertyla Pokaż pełną opinię w PDF:

Zakup działki od firmy Saveinvest był bardzo dobrym wyborem. Saveinvest to uczciwa, rzetelna firma. Specjaliści z firmy wykazali się oczekiwanymi kompetencjami i poświęcili mi sporo czasu, pomagając w wyborze działki. Zakupiłem ją w miejscowości Mielno, na mierzei - w lokalizacji zarówno do odpoczynku jak i pod inwestycję. Szybki i sprawny kontakt z firmą był możliwy, głównie dlatego, że doradcy pracują również wieczorem, co było dla mnie szczególnie wygodne. Firma samodzielnie wydzieliła działkę a także uzbroiła ją w wodę i kanalizację, dzięki czemu nie musiałem się tym zajmować. Ponadto Saveinvest wykonało molo, niedaleko mojej działki. Firma Saveinvest jest godna polecenia i zaufania! Polecam!

2019-04-26, Krzysztof Kujat Pokaż pełną opinię w PDF:

Polecam wszystkim firmę Saveinvest, ze względu na świetną ofertę, profesjonalną obsługę i dobre ceny. Dzięki Saveinvest kupiłem działkę, która spełnia wszystkie moje oczekiwania. jestem zadowolony z kontaktu z doradcą oraz podpisania umowy. Firma Saveinvest jest godna polecenia.

2019-04-12, Sebastian Serba Pokaż pełną opinię w PDF:

Firma Saveinvest przedstawiła mi najlepszą ofertę na rynku nieruchomości, a współpraca z jej specjalistami przebiegła pomyślnie. Działka, którą wybrałem znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji, uzyskałem również zadowalającą cenę nieruchomości. Kontakt był sprawny i wystarczająco częsty. Dodatkowo wszystkie informacje znajdują się na stronie internetowej. Rekomenduję współpracę z firmą Saveinvest.

2019-04-12, Marcin Król Pokaż pełną opinię w PDF:

Firma Saveinvest sprzedała nam gospodarstwo w powiecie kłodzkim. Zakup nieruchomości był bardzo dobrym wyborem. Współpraca z Saveinvest przebiegła pomyślnie. Firma jest godna polecenia. Bardzo dobry kontakt. Polecamy.

2019-04-01, Maja i Tomasz Żukowscy Pokaż pełną opinię w PDF:

Firma godna polecenia, komfortowy kontakt telefoniczny oraz mailowy. Wyczerpujące informacje dotyczące zakupu nieruchomości, miła obsługa. Wszystko na czas. Na dzień dzisiejszy nie mam żadnych zastrzeżeń. Oby nasza współpraca owocowała kolejnym projektem. Życzę nam wszystkim powodzenia.

2019-02-22, Katarzyna Kołodziej-Puścian Pokaż pełną opinię w PDF:

Polecam firmę Saveinvest dla wszystkich, którzy nie mają czasu ani chęci do załatwiania spraw formalnych. Polecam Pana Bartosza Antosa jako doradcę, który jest kompetentny, profesjonalny i zawsze dostępny.

2018-05-21, Wioletta Kotkiewicz Pokaż pełną opinię w PDF:

Kupiłem od firmy Saveinvest dwie działki nad morzem pod inwestycje. Przed zakupem miałem spore obawy, bo działki były jeszcze niewydzielone i rolne, a ja mieszkam za granicą więc nie mam możliwości zajmować się sprawami urzędowymi. Moje obawy były niepotrzebne bo Firma Saveinvest wszystkim się zajęła! Jedną z działek właśnie odsprzedałem ze sporym zyskiem i znów nie musiałem nic robić bo firma Saveinvest zaledwie w dwa miesiące znalazła Klienta. Bardzo dziękuję firmie Saveinvest za tak profesjonalną obsługę i pomoc. Na pewno kupię jeszcze u nich kolejne działki. Rekomenduję współpracę z firmą Saveinvest każdemu komu zależy na bezpieczeństwie, wygodzie i profesjonalniej obsłudze.

2018-10-20, Rafał Kłopotek-Główczewski Pokaż pełną opinię w PDF:

Cała przyjemność robić interesy z tą firmą. Na wszystkie pytania otrzymaliśmy odpowiedzi wyczerpujące i niemal natychmiastowo. Polecam.

2017-09-15, Sławomir Grędecki Pokaż pełną opinię w PDF:

Dzięki współpracy z firmą Saveinvest zakupiliśmy działkę w miejscowości Mielenko. Transakcja przebiegła bardzo sprawnie i szybko, zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Pan Bartosz Antos służył zawsze pomocą i kontakt przebiegał bezproblemowo, łącznie z kontaktem drogą internetową.

2017-08-01, Beata i Witold Liszkowicz Pokaż pełną opinię w PDF:

Dzięki firmie Saveinvest udało mi się podjąć decyzję o wyborze i zakupie działki, pozostając w tym czasie za granicą, gdzie od 10 lat pracuję. Profesjonalizm , zaangażowanie i życzliwe podejście Saveinvest pozwoliło na rozwianie moich wątpliwości, co było dla mnie szczególnie cenne, gdyż decyzje musiałem podejmować na odległość. Wszelkie działania związane z formalnościami zostały precyzyjnie zaplanowane i wykonane podczas mojego krótkiego pobytu w Polsce. Na każde z postawionych pytań uzyskałem konkretną odpowiedź, a działki wspólnym rozmowom udało mi się zaplanować kolejne kroki co do wymarzonej działki, które będę realizować w ścisłej współpracy z Saveinvest. Bardzo polecam firmę Saveinvest a szczególne podziękowania składam Panu Bartoszowi Antosowi.

2017-03-13, Andrzej Śmigiel Pokaż pełną opinię w PDF:

W ubiegłym roku kupiłem działki w trzech lokalizacjach: w Chłopach, Gąskach, Smołdzinie. Największa obawa jaka mi towarzyszyła podczas zakupu dotyczyła ich wydzielenia. W ciągu roku wszystkie działki zostały wydzielone i jestem ich pełnoprawnym właścicielem. Dziękuje firmie Saveinvest za przeprowadzenie sprawnego procesu wydzielenia działek.

2017-03-01, Paweł Purgal Pokaż pełną opinię w PDF:

W zeszłym roku podjęliśmy decyzję o zakupie działki nad morzem. Dzięki poszukiwaniom udało nam się szczęśliwie trafić na ofertę firmy Saveinvest działek w miejscowości Wytowno. Okazało się, że zajmują się nie tylko samą sprzedażą działek, ale również całym procesem przekształcenia działki rolnej do budowlanej. Mieliśmy trochę obaw czy to pewna inwestycja, ale po kilku rozmowach telefonicznych i uzyskaniu rzetelnych informacji ze strony pracowników Saveinvest pozbyliśmy się wszelkich wątpliwości. Po roku czasu własność została już przeniesiona na mnie i żonę i spokojnie czekamy na dalsze załatwienie sprawy i doprowadzenia naszej działki do postaci budowlanej. Na pewno polecam tę firmę i wszystkich jej pracowników za rzetelność, profesjonalizm, uczciwość i znakomity kontakt. Podejrzewam, że to nie ostatnia wspólna inwestycja z Saveinvest.

2017-11-13, Rafał Kllimczak Pokaż pełną opinię w PDF:

Od jakiegoś czasu zastanawialiśmy się nad inwestycją w działki nad morzem. Będąc na wakacjach nad morzem trafiliśmy na ofertę sprzedaży działek przez firmę Saveinvest. Już pierwszy kontakt z przedstawicielem firmy wywarł na nas bardzo duże wrażenie. Bardzo profesjonalna obsługa, rzetelne informacje i duże pokłady cierpliwości w wyjaśnianiu nam wszelkich wątpliwości. Ze względu na nasz krótki okres przebywania w Polsce bardzo sprawny kontakt mailowy i telefoniczny oraz bardzo szybkie i rzetelne przygotowanie wszelkich formalności w celu finalizacji transakcji. Pierwszy raz spotkaliśmy się w Polsce z firmą, która postawą i profesjonalizmem swoich pracowników oferuje standardy amerykańskie obsługi klienta. Z czystym sumieniem polecamy wszystkim firmę Saveinvest.

2017-09-12, Justyna i Łukasz Szymowołos Pokaż pełną opinię w PDF:

Samemu bez doświadczenia w dziedzinie handlu nieruchomościami, a w szczególności zakupu ziemi, znaleźliśmy w firmie Saveinvest kompetentnego, życzliwego i rzetelnego partnera. Bezproblemowe i szybkie kontakty z pracownikami firmy, pozwoliły sprawnie znaleźć odpowiedź na nasze pytania. Dobrze przygotowana transakcja przebiegła szybko, punktualnie, bez problemu i w profesjonalnej atmosferze do skutku. Wszystkie terminy i obiecane kontakty zostały dotrzymane. Mamy nadzieję na dalszą udana współpracę z firmą Saveinvest na znanym nam poziomie.

2016-12-28, Miłosz Drozd Pokaż pełną opinię w PDF:

Początkowo miałem sceptyczne nastawienie do możliwości podłączenia wody do mojej działki, wiedziałem że wiąże się to z dużymi kosztami i szeregiem formalności do załatwienia. Okazało się, że firma Saveinvest ma wypracowane procedury, sprawdzonych wykonawców, a przede wszystkim zajmuje się całym procesem. Nie musiałem się o nic martwić, a teraz na mojej działce mogę się wybudować!

2016-10-17, Mirosław Wojciechowski Pokaż pełną opinię w PDF:

Polecam współprace z firmą Saveinvest, która zajęła się procesem podłączenia wody do mojej działki. Nie musiałem martwić się wyborem wykonawców ani tracić czasu na zdobywanie zaświadczeń i pozwoleń. Pracownicy wykazali się sumiennością, rzetelnością i zaangażowaniem!

2016-09-21, Elwira Batorska-Kempska, Grzegorz Kempski Pokaż pełną opinię w PDF:

Chciałbym zespołowi Saveinvest podziękować za duże zaangażowanie i udzielenie mnie wyczerpujących informacji dotyczących wydzielenia mojej działki. Cenię Was za to, że jestem informowany na bieżąco o dalszych planach na działkach. Wasze informacje są zawsze wyczerpujące. Jesteście bardzo solidnie i cierpliwi za co Wam dziękuję. Właściciel działki 109/29 Gąski

2016-09-19, Ryszard Długosz Pokaż pełną opinię w PDF:

Bardzo dziękuję za profesjonalne podejście, a co najważniejsze skuteczność. Swoim zaangażowaniem i poświęconym czasem firma Saveinvest zdjęła ze mnie kłopot wynikający z konieczności bycia ciągle do dyspozycji i w gotowości, żeby załatwiać formalności związane z wydzieleniem działki. Doświadczenie i znajomość branży pozwoliły zamknąć sprawę znacznie szybciej niż gdyby w dalszym ciągu borykał się z tym samodzielnie. Życzę wielu klientów i dalszych sukcesów.

2016-09-29, Paweł Mikołajczak Pokaż pełną opinię w PDF:

Firma Saveinvest zajęła się wydzieleniem mojej działki i załatwiła wszelkie formalności, co dla mnie było nieocenione i oszczędziło mi wiele nerwów. Panowie cierpliwie odpowiadali na setki pytań, a wszystko to odbywało się w miłej atmosferze. Sprawy od początku do końca prowadzone były z zaangażowaniem. Życzę wielu klientów - na pewno będą zadowoleni :)

2016-09-29, Dariusz Drzazga Pokaż pełną opinię w PDF:

Szybki i bezproblemowy kontakt pozwalał wyjaśnić i rozwiać wszystkie wątpliwości jeszcze zanim udało mi się je zwerbować. Fachowość i kompetencja Pana Bartosza z każdą rozmową przybliżała mnie do decyzji zakupu. Podczas tych kontaktów udało się wzbudzić sobie zaufanie aby finalizacja transakcji przebiegła sprawnie i bez przeszkód, a doświadczenie zdobyte tym razem pozwoli mi chętniej brać udział w tego typu inwestycjach w przyszłości. Na pewno będę mógł polecić firmę Saveinvest swoim przyjaciołom i znajomym.

2016-04-27, Paweł Horbacz Pokaż pełną opinię w PDF:

Po długich poszukiwaniach dokonaliśmy zakupu wymarzonej działki od firmy Saveinvest. W zimie, w momencie zakupu była to jeszcze działka rolna, wraz z nadejściem wiosny firma Saveinvest przekształciła naszą działkę na budowlaną uzyskując warunki zabudowy. Pracownicy firmy wykazali się zaangażowaniem i pomocą. Szczerze polecamy współpracę z firmą Saveinvest!

2016-04-26, Izabela Góralska Pokaż pełną opinię w PDF:

Jestem pod ogromnym wrażeniem zaangażowania, profesjonalizmu oraz spersonalizowanego podejścia pracowników firmy Saveinvest do klienta; zarówno w fazie doradztwa przed dokonaniem transakcji, podczas załatwiania wszelkich formalności, jak również na etapie po-sprzedażowym. Była to moja pierwsza tego typu inwestycja, ale wszystkie moje pytania i wątpliwości dotyczące zakupu nieruchomości były rozwiewane na bieżąco, w sposób kompetentny i wyczerpujący. Pan Bartosz Antos ustosunkował się do moich preferencji oraz pomógł w dopasowaniu oferty, co ułatwiło mi podjęcie szybkiej decyzji o zakupie działki nad morzem, z której jestem bardzo zadowolona. Jasne i precyzyjne informacje, ciekawa oferta, zaangażowanie, szybki kontakt oraz indywidualne podejście do klienta czynią z Saveinvest firmę godną zaufania. Polecam.

2016-05-17, Małgorzata Drewniak Pokaż pełną opinię w PDF:

(...)Detailreiche Projektplane, Beratungen und Unterstützungen in allen wichtigen Punkten, wie Notar – Termine, amtliche Angelegen heiten und Baupläne gehörten dazu. Super Firma mit zukünftiger nachhaltiger Unterstützung. Selbst, wenn man sprachfreund ist. Ich kann das Unternehmen in jeglicher Hinsicht empfehlen.

2015-03-04, Nadine Schmelter Pokaż pełną opinię w PDF:

Herr Robert Tomaszewski von SaveInvest sp. z o.o. hat mich bei meinen Investment in ein Grundstück in Wodnica, bei Ustka…

2015-12-11, Łukasz Chlipała Pokaż pełną opinię w PDF:

Dziś zakupiliśmy działkę w Jaworku, choć wcześniej nie planowaliśmy zakupu działki. Gdy pojechaliśmy na miejsce, zachwyciło nas! Filmy i zdjęcia nie oddają prawdziwego uroku tego miejsca. Współpraca z firmą SaveInvest przebiegła pomyślnie. Polecamy firmę SaveInvest i Pana Bartosza Antosa jako doradcę kompetentnego i profesjonalnego.

2016-04-23, Małgorzata i Damian Janiaczyk Pokaż pełną opinię w PDF:

Jesteśmy małżeństwem od 9 lat mieszkającym za granicą. Od dawna nosiliśmy się z myślą o zakupie jakiejś nieruchomości w Polsce. Gorąco polecamy firmę SaveInvest – większość formalności załatwialiśmy on-line (panowie bardzo chętnie odpowiadają na dziesiątki pytań). Na szczególną pochwałę zasługuje również indywidualne i bardzo elastyczne podejście do klienta. Bravo SAVEINVEST.

2016-04-28, Małgorzata i Radosław Wrońscy Pokaż pełną opinię w PDF:

SaveInvest jest tym czego szukałem. Jestem bardzo zadowolony z rozwiązań, które firma proponuje klientom.

2016-04-22, Piotr Rękaś Pokaż pełną opinię w PDF:

W zeszłym roku kupiłam w Saveinvest działkę rolną w miejscowości Mielenko. Pracownicy Saveinvest zajęli się jej przekształceniem i uzbrojeniem. Obecnie działka posiada już status działki budowlanej pod „Usługi turystyki”. Dodatkowo działka została również uzbrojona w wodę i prąd. Cała procedura była dla mnie bezobsługowa bo całym procesem zajęli się pracownicy firmy Saveinvest. Sprawny proces inwestycyjny zachęcił mnie do zakupu kolejnych działek. Polecam firmą Saveinvest wszystkim, a zwłaszcza osobom, które nie mają czasu zajmować się sprawami formalnymi.

2016-04-18, Katarzyna Nowicka Pokaż pełną opinię w PDF:

Współpraca z firmą SaveInvest w sprawie zakupu działki w miejscowości Jaworek przebiegła zgodnie z moimi oczekiwaniami. Polecam również kontakt z Panem Bartoszem Antosem, który przebiegał płynnie i bezproblemowo, mimo że działkę kupiłam drogą internetową i telefoniczną.

2016-04-22, Ewa Kuźnicka Pokaż pełną opinię w PDF:

Zakupiłam działkę w miejscowości Jaworek od firmy SaveInvest. Transakcja przebiegła bezproblemowo, jestem bardzo zadowolona z obsługi oraz kontaktu z p. Bartoszem Antosem. Polecam firmę SaveInvest jako profesjonalną i godną zaufania.

2016-04-22, Kamila Kuźnicka Pokaż pełną opinię w PDF:

Nasz znajomy zakupił działkę w firmie Saveinvest i polecił nam w/w firmę jako godnego partnera do zakupu nieruchomości. W dniu dzisiejszym zakupiliśmy działkę nad morzem, transakcja przebiegła szybko i możemy szczecie polecić firmę Saveinvest.

2015-12-28, Paweł i Marta Wojtarowicz Pokaż pełną opinię w PDF:

Jako kupujący jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą. Zakupiliśmy dwie działki w tej firmie. Współpraca przebiegała pomyślnie, pracownicy bardzo rzetelni i godni zaufania. Cały proces zakupu przebiegł bez żadnych problemów. Możemy z pełnym zaufaniem polecić tę firmę.

2015-12-22, M. i K. Urbańscy Pokaż pełną opinię w PDF:

Trzy lata temu kupiliśmy 2 działki w Bibicach, z zakupu oraz obsługi byliśmy bardzo zadowoleni. Teraz kupiliśmy następną działkę w miejscowości nadmorskiej. Polecamy wszystkim firmę Saveinvest.

2015-12-21, Pawlik Artur Pokaż pełną opinię w PDF:

Kolejne działki, kolejne inwestycje - czy może być lepsza referencja niż powracający, zadowolony klient? Pozostaje tylko podziękować za indywidualne podejście i elastyczność, które nie wpływają na niezmienny profesjonalizm.

2015-12-11, Wogórka Bartosz Pokaż pełną opinię w PDF:

Polecam zakup nieruchomości we współpracy z firmą Saveinvest. W trakcie procesu zakupu otrzymałem pełną i wyczerpująca informację odnośnie inwestycji i pomoc w wyjaśnieniu aspektów prawnych.

2015-07-29, Rafał Grosicki Pokaż pełną opinię w PDF:

Kupiliśmy w swoim życiu kilka nieruchomości, ale przysłowiowego "kota w worku" jeszcze nigdy;) Działkę obejrzeliśmy tylko w internecie i nie bardzo byliśmy pewni czy i na ile rzetelnie są przedstawione tam informacje. Postanowiliśmy zaufać firmie Saveinvest i kupiliśmy „kota” ;) Po zawarciu aktu notarialnego pojechaliśmy obejrzeć swój „zakup” i okazało się że kupiliśmy „PERSA” nie „dachowca” ;) Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z zakupu jak i obsługi i doradztwa firmy Saveinvest. Informują rzetelnie, zawsze służą pomocą i radą. Z całego serca polecamy korzystanie z jej usług.

2015-10-08, D. i A. Walasek Pokaż pełną opinię w PDF:

Sześć lat temu kupiliśmy działkę nad morzem, a gdy zmieniły się nasze plany mieliśmy obawy czy uda nam się ją odsprzedać. Gdy zgłosiliśmy działkę do sprzedaży firmie Saveinvest po 3 miesiącach działka została sprzedana!

2015-05-22, Dorota i Przemek, Stargard Szczeciński

Firma godna polecenia, zwłaszcza dla osób, które nigdy nie miały do czynienia z zakupem działek. Jest to nasz pierwszy zakup. Działki szukaliśmy od pewnego czasu i udało się dzięki stronie "OTO DOM". Pracownicy są rzeczowi i bardzo konkretni dzięki którym szybko i skutecznie udało nam się załatwić wszystkie formalności. Kontakt telefoniczny z firmą był natychmiastowy, zakup przebiegł spokojnie i bardzo starannie. Firmie życzymy kolejnych zadowolonych klientów.

2015-03-26, Edyta Wojciechowska Pokaż pełną opinię w PDF:

Polecam firmę Saveinvest jako godną zaufania. Pracownicy firmy zapewniają kompleksową pomoc, bardzo profesjonalną i miłą obsługę.

2015-03-12, Izabela Wawerska Pokaż pełną opinię w PDF:

W październiku 2013 otrzymałem decyzję o zmianie warunków zabudowy działki, którą zakupiłem nad morzem w miejscowości Gąski. Sprawa została przeprowadzona przez firmę Saveinvest, ul. Polna 74 z Zabierzowa, kod pocztowy 32-080. Pragnę podkreślić zaangażowanie firmy Saveinvest w prowadzonej sprawie. Saveinvest wywiązała się z powierzonych zadań rzetelnie i terminowo. Mogę polecić firmę Saveinvest, jako partnera, z którego będziecie Państwo zadowoleni.

2015-03-02, Dariusz Drzazga Pokaż pełną opinię w PDF:

Współpraca z waszą firmą to przyjemność. Jestem usatysfakcjonowana kompleksową obsługą, którą oferujecie swoim klientom. Dzięki waszej organizacji i dobrymi kontaktami sprawy takie jak przekształcenie działki czy doprowadzenie mediów trwają znacznie krócej niż gdyby każdy z osobna załatwiał to indywidualnie. Jesteście firmą godną polecenia.

2015-04-06, Krystyna Sz. Pokaż pełną opinię w PDF:

Pan Bartosz Antos podczas kontaktu telefoniczno-mailowego od początku do końca cierpliwie odpowiadał na wszystkie moje pytania, co w konsekwencji doprowadziło do szczęśliwego sfinalizowania transakcj w profesjonalnej i przyjemnej atmosferze. Polecam Firmę Saveinvest dla każdego niezdecydowanego Klienta.

2014-10-28, Elwis Lewczuk Pokaż pełną opinię w PDF:

Decydując się na kupno działki z firmą Saveinvest od początku byłam mile zaskoczona ich komunikatywnością, życzliwością i zaangażowaniem. Uderzyło mnie, że to jest firma na polskim rynku, która działa według zagranicznych standardów - czyli uśmiech i kompetencja, bez nachalnego narzucania swoich usług. Zadziwiające - firma, która - jak to czuję - stoi po mojej stronie. Bardzo dziękuję i polecam!

2014-11-21, Anna Hardek Pokaż pełną opinię w PDF:

Jako zadowoleni klienci firmy polecamy wszystkim usługi w/w w zakresie zakupu nieruchomości. Jesteśmy mile zaskoczeni podejściem do nas - Klientów, jakością obsługi oraz profesjonalizmem, a co najważniejsze dla nas, dbałością o wszelkie sprawy - kompleksowe doradztwo.

2014-11-13, Anna Zajączkowska Pokaż pełną opinię w PDF:

Kupno działki od Firmy SAVEINVEST było dla nas przyjemnością. Pan Robert Tomaszewski wykazał się profesjonalizmem, kulturą osobistą, stworzył wyjątkowo miłą atmosferę w trakcie kontaktów tel. oraz w momencie zawarcia umowy. Polecamy Firmę SAVEINVEST!

2014-11-12, Grażyna Bytnerowicz

Wspólnie z partnerem poszukiwaliśmy działki nad morzem w Gąskach (od lat spędzamy tu urlop). Firma, którą znaleźliśmy poprzez internet reprezentowana przez p. Bartka i p. Roberta spełniła nasze oczekiwania. Są to młodzi ludzie kompetentni, odpowiedzialni którzy potrafili odpowiedzieć na wszystkie nasze wątpliwości. Dziś 12.09.2014r podpisaliśmy akt notarialny i jesteśmy właścicielami działki rekreacyjnej w Gąskach.

2014-09-12, Jerzy Bosowski i Jadwiga Wójcik Pokaż pełną opinię w PDF:

Po długich poszukiwaniach rzetelnego partnera operującego na rynku nieruchomości gruntowych zdecydowałem się na współpracę z firmą SaveInvest Sp. z o.o. i polecam każdemu, który poważnie myśli o spokojnej i profesjonalnej obsłudze.

2014-08-13, Wojciech Szarek Pokaż pełną opinię w PDF:

Firma godna zaufania, zakupiłam drugą działkę i jestem bardzo zadowolona. Profesjonalna obsługa i wyjątkowa pomoc i doradztwo. Polecam firmę saveinvest wszystkim zainteresowanym zakupem nieruchomości, a firmie życzę samych sukcesów.

2014-07-31, Monika Pokaż pełną opinię w PDF:

Firma godna polecenia, bezproblemowy kontakt, fachowa pomoc o każdej porze dnia. Pracownicy firmy są uczciwi, sympatyczni i otwarci.

2014-07-31, Damian Dudkiewicz Pokaż pełną opinię w PDF:

W dniu 29.07.14r spełniłem swoje marzenia! Wraz ze wspólnikiem dokonałem zakupu działki o pow. 911m2 w Gąskach. Od samego początku wszytko się układało firma jest zaangażowana w pomoc i doradztwo. Polecamy Firmę SaveInvest, jeszcze u Was kupimy wkrótce następną działkę!

2014-07-29, Mateusz Dudek Pokaż pełną opinię w PDF:

Kupiliśmy działkę od firmy SaveInvest w miejscowości Gąski, jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi i całej transakcji. Polecamy firmę wszystkim kupującym.

2014-07-29, Grzegorz Tabaka Pokaż pełną opinię w PDF:

Dokonaliśmy pierwszego zakupu działki. Jesteśmy bardzo zadowoleni z przeprowadzonej transakcji. Firma godna zaufania i polecenia. Człowiek czuje, że ma do czynienia z osobami odpowiedzialnymi i godnymi zaufania. Firmie życzymy wielu zadowolonych Klientów.

2014-06-26, Katarzyna Plotnik Pokaż pełną opinię w PDF:

Firma zdecydowanie godna zaufania. Przy zakupie działki automatycznie oferowana jet pomoc w zakresie przekształcenia gruntu z rolnego na budowlany. Osoby prowadzące sprzedaż reprezentują wysoką kulturę osobistą, są życzliwi i dysponują szeroką wiedzą merytoryczną.

2014-06-18, Piotr Nowosadzki Pokaż pełną opinię w PDF:

W dniu dzisiejszym zakupiliśmy udziały w działce 39/5 w Gminie Ustka. Kontakt z firmą SaveInvest Sp z o.o. w Zabierzowie koło Krakowa oceniam bardzo dobrze. Polecam

2014-06-10, Radosław Wiśniewski Pokaż pełną opinię w PDF:

Firma godna polecenia. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze sposobu kontaktu, który był szybki i konkretny. Nasze wstępne ustalenia zostały zrealizowane i sfinalizowane aktem notarialnym.

2014-06-04, Anna Sopala Pokaż pełną opinię w PDF:

Firma godna zaufania, cały proces sprzedaży nieruchomości okazał się prosty i szybki. Bardzo duże zaangażowanie, bezproblemowy i szybki kontakt telefoniczny i mailowy oraz kompetencje osób prowadzących firmę.

2014-04-29, Tadeusz Mazur Pokaż pełną opinię w PDF:

Firma w pełni wiarygodna -świetny kontakt o dowolnej pasującej kupującemu porze. Wyczerpujące przedstawienie warunków transakcji. Staranność zawarcia umowy nawet zbyt dokładnie - irytujące ale takie mamy prawo :-) Polecam każdemu zainteresowanemu!!!

2014-04-29, Jacek Rutkowski Pokaż pełną opinię w PDF:

Firma godna zaufania, zwłaszcza dla osób, które nigdy nie miały do czynienia z zakupem działek. Kompleksowa pomoc, rzeczowe rady. Pracownicy uprzejmi i przemiły Pan rozmawiający przez telefon p. Bartosz. Zawsze uspokoił moje obawy. Wierzymy, że zakupiona działka okaże się dla nas szczęśliwa, a firmie i przesympatycznym Panom życzę wielu równie zadowolonych Klientów.

2014-04-11, Aneta Gorzelak Pokaż pełną opinię w PDF:

Uprzejmi i konkretni pracownicy firmy pomogli skutecznie i szybko załatwić wszelkie formalności. Zakup przebiegł spokojnie i staliśmy się posiadaczami działki. Jesteśmy usatysfakcjonowani, a firmie życzymy kolejnych zadowolonych klientów.

2014-03-06, Krystyna Jolanta Buła Pokaż pełną opinię w PDF:

Kupno działki to poważny krok i bardzo się cieszymy, że w trakcie poszukiwań odpowiedniego kawałka ziemi, trafiliśmy na firmę SaveInvest. Cały proces zakupu przebiegł bezproblemowo, na każdym etapie mogliśmy liczyć na fachową obsługę i pomoc. Panowie są kompetentni, profesjonalni, wyrozumiali i bardzo sympatyczni:) Szczerze polecamy każdemu zainteresowanemu firmę SaveInvest jako rzetelną i wiarygodną.

2014-02-24, Anna Jurczak Pokaż pełną opinię w PDF:

Pierwszy raz kupiłem działkę od firmy, a nie od osoby prywatnej i jestem bardzo mile zaskoczony. Bardzo rzeczowe wyjaśnienie wszystkich formalności prawnych związanych z kupnem, dobra lokalizacja działek, bardzo dobry kontakt. Pracownicy bardzo sympatyczni, wszystko od początku, aż do sfinalizowania przebiegło jak po sznurku :-) Polecam wszystkim firmę SaveInvest, a firmie życzę wielu równie zadowolonych Klientów.

2014-01-15, Daniel Synowiecki Pokaż pełną opinię w PDF:

Jako początkujący inwestor nie posiadający szerokiej wiedzy i doświadczenia w wyborze oraz sposobie zagospodarowania terenu nawiązaliśmy kontakt z firma SaveInvest. Bardzo fachowa obsługa, w pełni kompetentne osoby obsługujące nasz projekt. Nie napotkaliśmy większych problemów przy dogadywania spraw. Wszystkie wątpliwości, niejasności zostały odpowiednio wyjaśnione lub zmienione. W pełni polecam firmę SaveInvest jako zaufaną i kompetentną w wykonywaniu swoich zadań.

2013-12-23, Piotr Kurenda Pokaż pełną opinię w PDF:

Przedstawiona oferta w sposób rzeczowy i satysfakcjonujący spełniła nasze oczekiwania. Firma budząca zaufanie, pełny perfekcjonizm. Pracownicy uprzejmi, dobrze przygotowani do negocjacji. Życzymy dalszych sukcesów i zadowolonych Klientów.

2013-12-20, Ryszard Lukliński Pokaż pełną opinię w PDF:

Dla mnie, czyli kupującego zakup działki wiąże się z całą listą pytań i obaw co do rzetelności sprzedającego, przyszłości terenu w jakim kupuję ziemię oraz spełnienia wszystkich formalności prawnych z tym związanych. Szukając działki miałem okazję spotkać się z ofertą kilku firm i osób prywatnych, ale to właśnie firma SaveInvest okazała się najbardziej godna zaufania. Szybki i rzeczowy kontakt, atrakcyjna lokalizacja, oraz jasne wyjaśnienie wszystkich niuansów prawnych, które może są proste dla osoby z wykształceniem prawniczym, ale mi wydawały się strasznie zagmatwane - to wszytko dało ostatecznie poczucie satysfakcji z dobrze ulokowanych oszczędności. Dodam, że zakup był poprzedzony przestawieniem oferty kilku działek, analizą sytuacji wszystkich łącznie z prognozą rozwoju okolicy w jakiej się znajdują i oczywiście długim zastanawianiem się z mojej strony ;-) Podsumowując - bardzo polecam współpracę z firmą SaveInvest.

2013-11-13, Adam Macholl Pokaż pełną opinię w PDF:

Miałam przyjemność dokonać zakupu działi nad morzem w miejscowości Smołdzino. Spotkałam się z bardzo rzetelnym i profesjonalnym podejściem ze strony pracowników. SaveInvest. Na wszelkie pytania natychmiast otrzymywałam szczegółowe informacje oraz dokumenty dotyczące stanu prawnego nieruchomości gruntowej. Rekomenduję firmę SaveInvest jako solidną i wiarygodną. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić tę firmę.

2013-10-14, Anna Anioła Pokaż pełną opinię w PDF:

Jako kupujący jestem zadowolony ze sposobu przeprowadzonej transakcji kupna działki w Smołdzinie. Podczas załatwiania wszelkich spraw nie napotkałem na żadne kłopoty, wszelkie niejasności i pytania były należycie wyjaśniane. Uważam, że firma jest godna polecania podczas zakupu działki. Szczególnie doceniam kompetencje i fachowość oraz miłą obsługę.

2013-07-10, Piotr Labuda Pokaż pełną opinię w PDF:

Wir möchten uns recht herzlich für die fantastische Zusammenarbeit bedanken und freuen uns sehr über die reibungslose und erfolgreiche Abwicklung des Projektes. Vielen Dank für die Empfehlung des Grundstückes und die Zeit um all unsere Fragen zu beantworten. Wir freuen uns weiterhin auf eine Zusammenarbeit und möchten uns herzlich Bedanken. Das Grundstück entspricht unseren Erwartungen und die Umgebung sowie die umliegende Infrastruktur ist sehr vielversprechend. Wir hatten eine schnelle und termingerechte Übergabe. Die entsprechenden Unterlagen bezüglich des Bauantrages sind gemäß unseren Wünschen eingetroffen.

2013-07-10, Sylwia Drzymalska und Nadine Schmelter Pokaż pełną opinię w PDF:

Multimare s.c, powstała z zamiarem realizacji najwyższej jakości usług noclegowych związanych z turystyką nadmorską. Długo szukaliśmy odpowiedniego miejsca pod realizację planowanej inwestycji budowy ośrodka wczasowego składającego się z wysokiej klasy pensjonatu i domków drewnianych. Przeglądając różne oferty trafiliśmy na firmę Savelnvest i okazało się, że posiada ona bardzo bogatą ofertę nieruchomości w naprawdę świetnych Iokalizacjach. Na ich stronie internetowej w końcu znaleźliśmy idealną działkę, którą dzieli od morza zaledwie niewielki pas lasu. Profesjonalne podejście na każdym etapie zakupu, świetny kontakt z pracownikiem firmy oraz znajomość potrzeb klienta ułatwiły współpracę. Dzięki Savelnvest jesteśmy posiadaczami nadmorskiej działki, na której właśnie zaczynamy realizować nasz proj ekt.

2012-02-13, Multimare s.c. Pokaż pełną opinię w PDF:

To miał być nasz pierwszy taki zakup. Działki szukaliśmy od pewnego czasu i udało się dzięki stronie dzialkanadmorzem.pl. Wiele rzeczowych informacji rozwiało nasze wątpliwości. Zakup przebiegł spokojnie i staliśmy się posiadaczami długo oczekiwanej działki. Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani a firmie życzymy kolejnych zawodowych klientów.

2012-03-09, Ewelina Łoboda Pokaż pełną opinię w PDF:

Firma godna zaufania, zwłaszcza dla osób, które nigdy nie miały do czynienia z zakupem działek. Kompleksowa pomoc, rzeczowe rady i dobrze informująca strona dzialkanadmorzem.pl ułatwiają współpracę. Pracownicy uprzejmi i towarzyszący podczas załatwiania wszelkich formalności. Dzięki temu czuliśmy się pewniej i spokojniej. Wierzymy, że zakupiona działka okaże się dla nas szczęśliwa a firmie życzymy wielu równie zadowolonych klientów.

2012-02-13, Ewa Wąsik Pokaż pełną opinię w PDF:

Nasz serwis internetowy www.dzialkanadmorzem.pl powstał, aby maksymalnie uprościć klientom znalezienie najlepszej dla nich działki .

Niezwykle bogata oferta, oraz możliwość skorzystania z ofert specjalnych i wielu promocji dodatkowo ułatwia podjęcie tej ważnej decyzji o zakupie swojego kawałka Ziemi.

Zapoznaj się z naszą ofertą już teraz!
Otrzymuj informacje o najnowszych ofertach, zarejestruj się lub zapisz do naszego newslettera. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego
lub kontaktu telefonicznego dostępnego w zakładce “kontakt” oraz na górze strony.

Szukasz najlepszej działki? Bezpłatna pomoc specjalisty

Zadzwoń 500 210 600, lub wypełnij formularz - oddzwonimy do Ciebie!

Po zapoznaniu się z obowiązkiem informacyjnym zawierającym zasady i cele przetwarzania danych przez Saveinvest sp. z o.o.
Informacja o administratorze

Nasi Partnerzy:

Działka nad Morzem | Inwestowanie w nieruchomości | Mielno Molo
informacja o cookies