Domki letniskowe nad morzem na działce rekreacyjnej

Zawsze spędzaliśmy wakacje nad morzem.
Teraz nie musimy przejmować się kosztami zakwaterowania
i rezerwacją terminów.
Wypoczywamy u siebie na działce.

Każdy z nas marzy o posiadaniu własnego, osobistego raju. Miejsca, gdzie można się zaszyć, odpoczywając od zgiełku codzienności – samemu, z rodziną, z przyjaciółmi. Czy można lepiej spełnić te marzenia niż na własnej działce zagospodarowanej zgodnie ze swoimi upodobaniami? Warto skorzystać z szansy stworzenia prywatnej oazy spokoju zaaranżowanej tak, jak tego chcesz i lubisz.

Własna działka nad morzem z domkiem letniskowym w atrakcyjnym miejscu to najlepszy wybór na wypoczynek, szansa oderwania się od problemów, miejsce relaksu, w którym możesz naładować baterie w każdej chwili – bez uprzednich planów i rezerwacji. Czas, byś i Ty znalazł takie miejsce!

Zakup własnej działki w atrakcyjnej lokalizacji i budowa na niej domku letniskowego otworzy przed Tobą szereg nowych perspektyw. To właśnie tu, w przepięknej okolicy, pośród malowniczego krajobrazu i w kontakcie z naturą spędzisz wyjątkowe chwile z bliskimi. Rodzinne wakacje i działka rekreacyjna głęboko zapadną w pamięć Twoim dzieciom i z pewnością będą wspominane z sentymentem i radością przez wiele lat. Razem z przyjaciółmi aktywnie spędzisz tu urlop, korzystając z atrakcji nadmorskich kurortów i uroku piaszczystych plaż. Twoje dzieci będą mogły przyjechać tu na wakacje z grupą znajomych, by zasmakować przygody w niezapomnianej atmosferze. Działka nad morzem to inwestycja w radosny wypoczynek, która będzie cieszyć latami - nie tylko Ciebie, ale także Twoich przyjaciół, dzieci i wnuki.

Odkąd sięgasz pamięcią, najlepszym pomysłem na wakacyjny wypoczynek zawsze był wyjazd nad polskie morze. To tu najlepiej wypoczywa się z rodziną na łonie natury, mając jednocześnie dostęp do licznych atrakcji, w jakie obfituje polskie wybrzeże. Jednocze nie wiesz, że zaplanowanie wakacji wiąże się z wieloma kłopotliwymi obowiązkami, takimi jak dokonanie trafnego wyboru miejsca wyjazdu, spełniającego oczekiwania Twoje i Twoich bliskich, rezerwacja z dużym wyprzedzeniem, często towarzyszące potem rozczarowanie. Jak tego uniknąć? Jak zapewnić sobie zawsze udany urlop, bez przykrych niespodzianek, gwarantujący niczym niezmącony, spokojny wypoczynek? Odpowiedź nasuwa się sama – spędzaj wakacje u siebie! Relaks w zaciszu własnego domku letniskowego, mieszczącego się na atrakcyjnej działce rekreacyjnej, to gwarancja pełnej satysfakcji.

Gwarancja pewnego zysku

Chcielibyśmy rozwiać Twoje wszelkie wątpliwości. Zakup ziemi w ostatnich latach jest szczególnie docenianą przez Polaków formą lokaty kapitału. Potwierdzają to rynkowe dane z ostatnich lat – przykładowo w IV kw. 2011 r. hektar gruntów rolnych kosztował średnio 20,6 tys. zł (dane GUS) czyli o 13,4 proc. więcej, niż w analogicznym okresie 2010 r. Od 2004 r. ceny gruntów rolnych w Polsce wzrosły trzykrotnie i zdaniem ekspertów taka tendencja utrzyma się w kolejnych latach. Reasumując – zakup ziemi jest obecnie najbardziej rentowną formą inwestowania i jest polecanym sposobem zabezpieczenia środków na starość.

Spełniaj marzenia

Tak naprawdę jednak dynamiczny wzrost wartości Twojej działki to tylko cząstka tego, co możesz zyskać mądrze inwestując we własną przyszłość. Prócz pewnego sukcesu na gruncie finansowym, podejmując odważną decyzję, osiągniesz znacznie więcej. Decydując się na inwestycję w nieruchomość zapewnisz sobie warunki do spędzenia drugiej części swojego życia tak, jak można sobie tylko wymarzyć. Spędzaj wspaniały czas z rodziną kiedy tylko chcesz! Wyobraź sobie miny Twoich najbliższych, kiedy to, z powagą godną chwili, oznajmisz, że już wkrótce zamierzasz zbudować hacjendę nad morzem... Po czym to właśnie zrobisz! Dzieci, wnuki, przyjaciele – pomyśl, że to naprawdę świetna rzecz móc ich z przyjemnością zapraszać do siebie. Zaproponuj najbliższym to, co ucieszy Was wszystkich! Wspólne wypady na plażę, gry i zabawy w ogrodzie, wnuki pluskające się w dmuchanym basenie...Te wszystkie piękne chwile są w Twoim zasięgu!
Nie zapominajmy też o walorach zdrowotnych pobytu na wybrzeżu.

Dbaj o zdrowie

O walorach pobytu nad morzem wypowiada się Marek Domański, specjalista medycyny rodzinnej: Pobyt nad morzem jest jak wizyta w barze tlenowym, codziennie od morza wieje wiatr, który niesie czyste i świeże powietrze, wolne od pyłków i zanieczyszczeń - wyjaśnia Marek Domański - każdy łyk tego powietrza to balsam dla dróg oddechowych. Intensywne utlenowanie tkanek zapewnia też fakt, że nad morzem panuje zawsze najwyższe ciśnienie atmosferyczne, a to usprawnia dostawę tlenu do organizmu.Dobremu dotlenieniu organizmu sprzyja to, że nad morzem nasz oddech się pogłębia: po kilku dniach spacerów życiowa część płuc, wykorzystywana przez organizm, powiększa się. Ale morskie powietrze to nie tylko tlen. To także “nawilżacz” oskrzeli i płuc.
- Nad brzegiem morza, gdzie fale uderzają o brzeg, powstaje rodzaj aerozolu solankowego - mówi Marek Domański. - Bardzo małe cząsteczki słonej wody unoszą się w powietrzu. Ten aerozol odżywia śluzówkę dróg oddechowych, stymuluje jej regenerację.

Jesteś wyjątkowym klientem

Już na etapie budowy i zagospodarowywania nieruchomości sam zdecydujesz o każdym szczególe tak, aby ostateczny kształt Twojej „letniej rezydencji” spełniał Twoje, choćby najbardziej urozmaicone i wygórowane, wymagania. W efekcie, dysponując optymalnymi warunkami do wypoczynku, stworzonymi wedle własnej koncepcji, z największą przyjemnością będziesz mógł spędzić wspaniały czas z rodziną czy przyjaciółmi. Wakacje, kiedy tylko chcesz? Jak najbardziej! A może spontaniczny wyjazd na weekend? Teraz będzie to możliwe najmniejszym nakładem sił! Wystarczy się spakować, zatankować samochód, znaleźć klucze do domku i....już za chwilę możesz cieszyć się udanym wypoczynkiem, którego inni mogą Ci tylko pozazdrościć! Wszystkie nasze lokalizacje są starannie dobierane pod kątem przyszłego zagospodarowania, wypoczynku i planowanego rozwoju - zanim zdecydujemy się zaproponować którąś Tobie oglądamy ich setki.

Co jest dla Ciebie najważniejsze?

  • interesujące umiejscowienie działki (bliskość morza, dostępne atrakcje turystyczne, ciekawe otoczenie w postaci licznych terenów zielonych) – już nigdy nie zaznacie wakacyjnej nudy, a Twoje dzieci będą zachwycone różnorodnością dostępnych atrakcji!
  • dobra komunikacja, charakteryzująca się rozwiniętą infrastrukturą drogową oraz łatwym dostępem do sieci połączeń komunikacji publicznej. Teraz szybko i bezpiecznie dojedziesz na miejsce, kiedy tylko dusza zapragnie
  • bliskość nadmorskich kurortów wraz ze stale poszerzającą się ofertą turystyczno–rozrywkową gwarantuje Ci stały wzrost wartości nieruchomości
  • dostępne uzbrojenie działek – zapewniamy koordynację procesu doprowadzenia niezbędnych mediów. Będąc w kontakcie z właścicielami wszystkich okolicznych działek, skutecznie zadbamy o szybką i sprawną realizację tego etapu inwestycji.

Korzystaj z naszego doświadczenia

Fakt posiadania działki jest pierwszym, ale nie jedynym profitem wynikającym z podjęcia współpracy z nami. W dalszej perspektywie, celem przekwalifikowania działki rolnej na budowlaną, przygotowujemy niezbędną dokumentację, dostarczamy do odpowiedniej instytucji, a Twoja rola ogranicza się do złożenia podpisu i oczekiwania na efekty naszych dalszych działań. Na pomoc możesz oczywiście również liczyć na kolejnych etapach realizacji inwestycji, takich jak m.in. uzbrojenie działki czy uzyskanie niezbędnych pozwoleń. A stąd już tylko krok do budowy własnego domu!

Czas spędzony z rodziną jest bezcenny

Własna działka nad morzem to wspaniała okazja do spędzenia wielu niezapomnianych chwil w rodzinnym gronie. Spacer w malowniczej scenerii? A może wspólne gry i zabawy na świeżym powietrzu? To wszystko będzie w zasięgu ręki! Nic nie zastąpi mocy wspomnień z bezcennego czasu, który chciałbyś poświęcić najbliższym. Przypomnij sobie swoje dziecięce lata spędzone u dziadków…
Skakanie po drzewach, harce z psem, wycieczki nad wodę, niekończące się figle w ogrodzie przerywane tylko babcinym nawoływaniem „Dzieci!! Obiad na stole!!”…

Te i inne atrakcje będziesz mógł sam zapewnić swoim pociechom!

Każdy z nas wie, że dzieciństwo to najwspanialszy, beztroski okres w życiu, a teraz możesz zadbać o to, żebyś z rodziną spędzał sielankowe chwile!

Nasz serwis internetowy www.dzialkanadmorzem.pl powstał, aby maksymalnie uprościć klientom znalezienie najlepszej dla nich działki .

Niezwykle bogata oferta, oraz możliwość skorzystania z ofert specjalnych i wielu promocji dodatkowo ułatwia podjęcie tej ważnej decyzji o zakupie swojego kawałka Ziemi.

Zapoznaj się z naszą ofertą już teraz!
Otrzymuj informacje o najnowszych ofertach, zarejestruj się lub zapisz do naszego newslettera. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego
lub kontaktu telefonicznego dostępnego w zakładce “kontakt” oraz na górze strony.

Szukasz najlepszej działki? Bezpłatna pomoc specjalisty

Zadzwoń 500 210 600, lub wypełnij formularz - oddzwonimy do Ciebie!

Po zapoznaniu się z obowiązkiem informacyjnym zawierającym zasady i cele przetwarzania danych przez Saveinvest sp. z o.o.
Informacja o administratorze

Nasi Partnerzy:

Działka nad Morzem | Inwestowanie w nieruchomości | Mielno Molo
informacja o cookies