Jesteś na archiwalnej wersji serwisu.
Zapraszamy na nową stronę www.saveinvest.pl

Zamieszkam tu w przyszłości.

”Słońce, plaża, świeże powietrze i wizyty rozradowanych wnuków
– nie mogliśmy wybrać lepszego miejsca,
by spędzić emeryturę niż nasza działka nad morzem.”

Twoje jutro zależy od tego, co zrobisz dziś. Zadbaj o to, by Twoja przyszłość była spełnieniem marzeń o spokojnym, bezpiecznym i pełnym radości życiu. Jak to zrobić? Doskonałym rozwiązaniem jest zakup własnej działki nad morzem.

Ziemia to nie tylko materialne dobro. Niesie za sobą także znacznie cenniejsze wartości: swobodę, poczucie zakorzenienia i ogromne możliwości, ograniczone jedynie Twoją wyobraźnią. Pozwala stworzyć swój własny raj, gdzie wreszcie będziesz mógł w pełni cieszyć się życiem, realizując swoje pasje i korzystając z zasłużonego wypoczynku. Zbuduj własną oazę spokoju, w której odpoczniesz od zgiełku miasta i zapewnisz sobie relaks, jakiego potrzebujesz. Zamieszkaj nad morzem - w malowniczej i spokojnej okolicy, która pozwoli Ci ukoić zszargane nerwy, odnowić więź z przyrodą i zadbać o zdrowie korzystając z morskiego klimatu znanego z właściwości leczniczych.

Na własnej działce wybudujesz dom zgodnie ze swoimi upodobaniami i planami, stwarzając przestrzeń, o jakiej zawsze marzyłeś. Miejsce to stanie się uwiecznieniem Twoich życiowych planów i pozwoli Ci przeżyć wiele szczęśliwych chwil. Co więcej, będzie to nie tylko Twój raj, ale także spuścizna, którą kiedyś przekażesz swoim dzieciom. Decyzja o zakupie działki i budowie domu obejmuje wiele pokoleń, które odziedziczą po Tobie to miejsce z całą jego wartością materialną i duchową – marzeniami, wspomnieniami, wdzięcznością i miłością. Nie ma lepszego sposobu na uhonorowanie rodziny niż ziemia i dom, gdzie Twoi bliscy zapuszczą korzenie i zdobędą poczucie przynależności.

Twoja działka nad morzem pozwoli Ci nie tylko wypocząć, ale także aktywnie spędzić czas z bliskimi. Pokochają ją Twoi krewni i przyjaciele, spragnieni wypoczynku w promieniach słońca i przygód wśród szumu morskich fal. Piękna okolica, malownicze krajobrazy, bliskość natury i uzdrowiskowy klimat sprawią, że Twoja emerytura będzie okresem wypełnionym wizytami bliskich. Twój dom stanie się ulubionym miejscem spotkań rodzinnych, w którym często będzie pobrzmiewał śmiech odwiedzających Cię wnuków. Spędzą z Tobą niejedne wymarzone wakacje, które zapadną im w pamięci do końca życia i staną się źródłem licznych anegdot, historii rodzinnych i pełnych sentymentu wspomnień.

Bezpieczeństwo finansowe

Posiadanie własnej działki zabezpieczy Twoją przyszłość i uchroni Cię od lęku i zmartwień. Nieruchomości ziemskie to jedna z najbardziej stabilnych form inwestycji. Ziemia jest namacalnym dobrem, którego nie można zniszczyć ani ukraść, a rynek nieruchomości gruntowych jest niezwykle odporny na kryzysy i recesję. Wszystko to sprawia, własna działka to doskonałe zabezpieczenie finansowe, szczególnie istotne w okresie emerytury.

Co konkretnie proponujemy?

Mamy dla Ciebie starannie wyselekcjonowane działki, zlokalizowane w pobliżu nadmorskich kurortów, takich jak Mielno, Ustka czy Kołobrzeg, w niewielkiej odległości od morza, na dobrze skomunikowanym obszarze. Wiedz również, że zakup działki to dopiero początek naszej współpracy, odbywającej się minimalnym nakładem sił z Twojej strony. W dalszej perspektywie, celem przekwalifikowania działki rolnej na budowlaną, przygotowujemy niezbędną dokumentację, dostarczamy do odpowiedniej instytucji,a Twoja rola ogranicza się do złożenia podpisu i oczekiwania na efekty naszych dalszych działań. Na naszą pomoc możesz oczywiście również liczyć na kolejnych etapach realizacji inwestycji, takich jak m.in. uzbrojenie działki czy uzyskanie niezbędnych pozwoleń.

Kupiłeś działkę, ale...

...rozmyśliłeś się i nie chcesz już niczego tam budować. I tak na tym zarobisz! Również w tym przypadku chcielibyśmy rozwiać Twoje wszelkie wątpliwości. Zakup ziemi rolnej w ostatnich latach jest szczególnie docenianą przez Polaków formą lokaty kapitału. Potwierdzają to rynkowe dane z ostatnich lat – przykładowo w IV kw. 2011 r. hektar gruntów rolnych kosztował średnio 20,6 tys. zł (dane GUS) czyli o 13,4 proc. więcej, niż w analogicznym okresie 2010 r. Od 2004 r. ceny gruntów rolnych w Polsce wzrosły trzykrotnie i zdaniem ekspertów taka tendencja utrzyma się w kolejnych latach. Reasumując – zakup ziemi jest obecnie najbardziej rentowną formą inwestowania i jest polecanym sposobem zabezpieczenia środków na starość.

Z badan przeprowadzonych przez instytut Homo Homini w lutym 2012 roku wynika, że aż 65% Polaków uważa, że najlepszym zabezpieczeniem na emeryturę jest posiadanie nieruchomości. Jak wynika z danych opublikowanych przez portal Rzeczpospolita Online, Polacy wyjątkowo cenią sobie zakup ziemi jako najlepsze zabezpieczenie finansowe na emeryturę. Obrazuje to poniższy wykres:

chart1

Ze względu na ograniczoną podaż ziemi jej dostępność z roku na rok jest coraz mniejsza, a co za tym idzie, jej wartość musi rosnąć. Wystarczy niedługi czas i ziemię można sprzedać z minimum 30% zyskiem. Jest to też doskonała metoda na dywersyfikację portfela inwestycyjnego. Na szczególnie wysokie zyski można liczyć inwestując zwłaszcza w atrakcyjne turystycznie lokalizacje, jakimi bez wątpienia są nadmorskie tereny. Powyższe dane tylko potwierdzają, że proponowany przez nas pomysł na lokatę Twojego kapitału gwarantuje Ci bardziej bądź mniej wymierne zyski w przyszłości. Do tych wymierny zaliczyć możesz pewny wzrost wartości nabytego gruntu, czyli wysoka rentowność poczynionej inwestycji, do niewymiernych natomiast bezcenne rewelacyjne miejsce do spędzania czasu z najbliższymi!

chart1

Nasz serwis internetowy www.dzialkanadmorzem.pl powstał, aby maksymalnie uprościć klientom znalezienie najlepszej dla nich działki .

Niezwykle bogata oferta, oraz możliwość skorzystania z ofert specjalnych i wielu promocji dodatkowo ułatwia podjęcie tej ważnej decyzji o zakupie swojego kawałka Ziemi.

Zapoznaj się z naszą ofertą już teraz!
Otrzymuj informacje o najnowszych ofertach, zarejestruj się lub zapisz do naszego newslettera. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego
lub kontaktu telefonicznego dostępnego w zakładce “kontakt” oraz na górze strony.

Szukasz najlepszej działki? Bezpłatna pomoc specjalisty

Zadzwoń 500 210 600, lub wypełnij formularz - oddzwonimy do Ciebie!

Po zapoznaniu się z obowiązkiem informacyjnym zawierającym zasady i cele przetwarzania danych przez Saveinvest sp. z o.o.
Informacja o administratorze

Nasi Partnerzy:

Działka nad Morzem | Inwestowanie w nieruchomości | Mielno Molo
informacja o cookies