Jesteś na archiwalnej wersji serwisu.
Zapraszamy na nową stronę www.saveinvest.pl

Kiedy można oglądać działki?

Na stornie każdego oferowanego terenu jest zakładka "Opis, lokalizacja", dojazd, gdzie umieściliśmy dokładny i wyczerpujący opis dojazdu do danej lokalizacji, a co za tym idzie do każdej działki w danej lokalizacji. Dzięki temu odnalezienie interesującej działki jest niezwykle łatwe i możliwe do zrealizowania we własnym zakresie, w dogodnym dla siebie terminie. Dzięki rzetelnie sporządzonym wskazówkom w postaci map i zdjęć dojazdu 90% klientów trafia do terenu działek samodzielnie bez najmniejszych problemów. W przypadku wątpliwości zapewniamy możliwość umówienia się z naszym przedstawicielem bezpośrednio na danym terenie. Termin spotkania każdorazowo ustalany jest indywidualnie – jeśli chcesz oglądnąć działkę to skontaktuj się z nami.

  • Czy działki są wydzielone w terenie?

    Tak, wszystkie oferowane działki zostały czytelnie oznakowane odpowiednimi tabliczkami, a  na ich rogach umieściliśmy słupki. Dzięki nim bez problemu odnajdziesz granice każdej działki. Tabliczki informacyjne zawierają dane dotyczące wymiarów nieruchomości (powierzchnia, długości boków – naniesione na mapkę ewidencyjną prezentującą kształt działki) oraz numer działki. Ponadto, na każdym terenie znajduje się baner informacyjny przedstawiający mapę całego terenu z zaznaczonymi działkami na sprzedaż. 

  • Działki nad morzem_Kiedy można oglądać działki? zdjęcie1
Odpowiedź była pomocna? Poleć ją! Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? skontaktuj się z nami! »
Wartościowe informacje na Twojego maila:

Szukasz najlepszej działki? Bezpłatna pomoc specjalisty

Zadzwoń 500 210 600, lub wypełnij formularz - oddzwonimy do Ciebie!

Po zapoznaniu się z obowiązkiem informacyjnym zawierającym zasady i cele przetwarzania danych przez Saveinvest sp. z o.o.
Informacja o administratorze

Nasi Partnerzy:

Działka nad Morzem | Inwestowanie w nieruchomości | Mielno Molo
informacja o cookies