Strona główna > oferta działek > Ustka - Lędowo 2000m od morza > działka budowlana w studium nr 17

Ustka - Lędowo - działka nr 17

Rata

1 728 zł

Cena

98 708 zł

Powierzchnia

750 m2

Typ działki: budowlana w studium

wolna

Alert.

Kiedy na działce będe mógł budować?

Działka jest już działką budowlaną w studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania gminy. Studium wpływa bezpośrednio na przeznaczenie działki w przyszłym planie zagospodarowania przestrzennego, który musi być z nim zgodny. W skrócie można powiedzieć, że jeśli działka jest w studium przeznaczona pod budownictwo to w przyszłości w planie będzie także działką budowlaną. To, jak szybko uda nam się przekwalifikować działki na budowlane, zależy od terminu uchwalenia przez gminę Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego. Decyzja o przystąpieniu do opracowywania tego dokumentu podejmowana jest w formie uchwały przez Radę Gminy. Uwzględnia ona prośby mieszkańców, dlatego możemy znacząco wpłynąć na jej postanowienia poprzez składanie wniosków o warunki zabudowy lub podań o przekształcenie działek. Oczywiście, im więcej wniosków - tym ...

Działka jest już działką budowlaną w studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania gminy. Studium wpływa bezpośrednio na przeznaczenie działki w przyszłym planie zagospodarowania przestrzennego, który musi być z nim zgodny. W skrócie można powiedzieć, że jeśli działka jest w studium przeznaczona pod budownictwo to w przyszłości w planie będzie także działką budowlaną. To, jak szybko uda nam się przekwalifikować działki na budowlane, zależy od terminu uchwalenia przez gminę Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego. Decyzja o przystąpieniu do opracowywania tego dokumentu podejmowana jest w formie uchwały przez Radę Gminy. Uwzględnia ona prośby mieszkańców, dlatego możemy znacząco wpłynąć na jej postanowienia poprzez składanie wniosków o warunki zabudowy lub podań o przekształcenie działek. Oczywiście, im więcej wniosków - tym większa szansa na pozytywną decyzję i szybsze przystąpienie do prac związanych z uchwaleniem planu. Jeśli zależy nam na czasie to w tej chwili możemy wybudować na działce tymczasowy obiekt niezwiązany trwale z gruntem lub altanę do 25m2, możemy oczywiście działkę zagrodzić i zagospodarować zielenią, aby w przyszłości drzewa były wyrośnięte. Niezależnie od planów gminy możemy wystąpić z wnioskiem o uzyskanie warunków zabudowy i tym samym przekształceniem działki na budowlaną. Wszystkim naszym klientom oferujemy dodatkowo tego typy usługę łącznie z ciągłym monitorowaniem sytuacji w gminie, która ma na celu przekształcenie działki na budowlaną – skontaktuj się z nami!

rozwiń

Szanowny Kliencie,

Szanując czas naszych Klientów i dbając o aktualność oferty w serwisie wprowadziliśmy możliwość dokonania płatnej rezerwacji działek. Dzięki temu wszystkie rezerwacje na stronie są dokonywane przez osoby rzeczywiście zainteresowane zakupem i dane są aktualne.

Możesz wybrać jeden z trzech rodzajów rezerwacji:

1. Rezerwacja na okres 7 dni z wpłatą zadatku 400 zł, niezależnie od ceny działki. Dzięki temu Klienci mogą spokojnie obejrzeć działkę i mieć pewność, że ktoś inny jej nie podkupi. W ciągu tych 7dni powinna zostać podpisana umowa przedwstępna.

2. Rezerwacja na okres 30 dni z wpłatą zadatku 1000 zł, niezależnie od ceny działki. W ciągu tych 30dni powinna zostać podpisana umowa przedwstępna.

3. Rezerwacja-umowa przedwstępna z wpłatą zadatku 3000 zł. Tutaj indywidualnie ustalamy termin zawarcia aktu notarialnego sprzedaży w zakresie od 30 do nawet 270dni od momentu rezerwacji, także jest czas na uzbieranie reszty gotówki.

Okres Rezerwacji liczony jest od dnia następującego po dniu, w którym Rezerwacja została dokonana, czyli wysłanie wypełnionego formularza i wpłatę zadatku.W przypadku rezygnacji z zakupu działki kwota rezerwacji nie jest zwracana.

Pamiętaj, rezerwacja daje Ci pewność, gwarancję i wyłączność na zakup danej działki po określonej cenie.

Zapraszamy Zespół SaveInvest

Ps. Wszystkie informacje na temat rezerwacji zawarte są w Warunkach Rezerwacji

Jesteś zainteresowany?

Zadzwoń 500 210 600
lub wypełnij formularz

Kup na raty
bez odsetek od 500 zł

Zakup tylko za gotówkę

Szukasz najlepszej działki? Bezpłatna pomoc specjalisty

Zadzwoń 500 210 600,
lub wypełnij formularz
oddzwonimy do Ciebie!

Po zapoznaniu się z obowiązkiem informacyjnym zawierającym zasady i cele przetwarzania danych przez Saveinvest sp. z o.o.
Informacja o administratorze

Inne działki które mogą Cię zainteresować:

Zakup tylko za gotówkę

  • Wolna
  • Zarezerwowana
  • Sprzedana

Nasi Partnerzy:

Działka nad Morzem | Inwestowanie w nieruchomości | Mielno Molo
informacja o cookies