Strona główna > oferta działek > Chłopy k. Mielna - 1500 m od morza > działka budowlana nr 8

Chłopy k. Mielna - działka nr 8

Rata

4 497 zł

Cena

196 968 zł 203 060 zł

Powierzchnia

781 m2

Typ działki: budowlana

wolna

Alert.

Kiedy na działce będe mógł budować?

Jeżeli zależy Ci na szybkim rozpoczęciu budowy lub chcesz wziąć kredyt na kupno działki to jest to właśnie oferta dla Ciebie. Opisywana działka jest działka budowlaną na podstawie uzyskanej przez nas decyzji o warunkach zabudowy. Dzięki temu od razu po zakupie można przystąpić do projektowania i budowania swojego wymarzonego domu lub innych zabudowań, na które pozwala decyzja. Dzięki zakupie działki budowlanej zyskujesz na czasie i nie musisz się martwić całą „papierologią”, która towarzyszy procesowi przekształcania na działkę budowlaną. Niezależnie od tego czy chcesz wybudować domek letniskowy, dom, pensjonat lub inne obiekty polecimy Ci sprawdzonego architekta, który przygotuje projekt budynku i będzie pilotował uzyskanie pozwolenia na budowę, a także doradzimy rzetelnych wykonawców budujących „pod klucz”.

Szanowny Kliencie,

Szanując czas naszych Klientów i dbając o aktualność oferty w serwisie wprowadziliśmy możliwość dokonania płatnej rezerwacji działek. Dzięki temu wszystkie rezerwacje na stronie są dokonywane przez osoby rzeczywiście zainteresowane zakupem i dane są aktualne.

Możesz wybrać jeden z trzech rodzajów rezerwacji:

1. Rezerwacja na okres 7 dni z wpłatą zadatku 400 zł, niezależnie od ceny działki. Dzięki temu Klienci mogą spokojnie obejrzeć działkę i mieć pewność, że ktoś inny jej nie podkupi. W ciągu tych 7dni powinna zostać podpisana umowa przedwstępna.

2. Rezerwacja na okres 30 dni z wpłatą zadatku 1000 zł, niezależnie od ceny działki. W ciągu tych 30dni powinna zostać podpisana umowa przedwstępna.

3. Rezerwacja-umowa przedwstępna z wpłatą zadatku 3000 zł. Tutaj indywidualnie ustalamy termin zawarcia aktu notarialnego sprzedaży w zakresie od 30 do nawet 270dni od momentu rezerwacji, także jest czas na uzbieranie reszty gotówki.

Okres Rezerwacji liczony jest od dnia następującego po dniu, w którym Rezerwacja została dokonana, czyli wysłanie wypełnionego formularza i wpłatę zadatku.W przypadku rezygnacji z zakupu działki kwota rezerwacji nie jest zwracana.

Pamiętaj, rezerwacja daje Ci pewność, gwarancję i wyłączność na zakup danej działki po określonej cenie.

Zapraszamy Zespół SaveInvest

Ps. Wszystkie informacje na temat rezerwacji zawarte są w Warunkach Rezerwacji

Jesteś zainteresowany?

Zadzwoń 500 210 600
lub wypełnij formularz

Kup na raty
bez odsetek od 500 zł

Zostały ostatnie działki!

Kupiłeś działkę i co dalej ? Wyznaczamy nowe standardy obsługi pozakupowej!

Zakup działki nad morzem to dopiero początek naszej współpracy. Współpraca z nami odbywa się minimalnym nakładem sił z Państwa strony – to my przygotowujemy niezbędną dokumentację, my ją dostarczamy do odpowiedniej instytucji, a Państwa rola ogranicza się do złożenia podpisu i oczekiwania na efekt naszych dalszych działań. Doradzimy w zakresie planowanej inwestycji pod domki rekreacyjne, pensjonat lub dom do zamieszkania. Działając wspólnie z pozostałymi właścicielami, skutecznie pomożemy w procesie przekwalifikowania działki, a wszystkie formalności pozostaną na naszej głowie. Pomożemy również w organizacji przedsięwzięć...
Zakup działki nad morzem to dopiero początek naszej współpracy. Współpraca z nami odbywa się minimalnym nakładem sił z Państwa strony – to my przygotowujemy niezbędną dokumentację, my ją dostarczamy do odpowiedniej instytucji, a Państwa rola ogranicza się do złożenia podpisu i oczekiwania na efekt naszych dalszych działań. Doradzimy w zakresie planowanej inwestycji pod domki rekreacyjne, pensjonat lub dom do zamieszkania. Działając wspólnie z pozostałymi właścicielami, skutecznie pomożemy w procesie przekwalifikowania działki, a wszystkie formalności pozostaną na naszej głowie. Pomożemy również w organizacji przedsięwzięć, takich jak doprowadzenie mediów, budowa drogi, ogrodzenia czy placu zabaw, polecimy sprawdzonych i rzetelnych wykonawców, żebyście Państwo mieli czas dla rodziny, a uniknęli ciągłych nerwów i permanentnych poprawek. Wspólna inicjatywa gwarantuje maksymalną redukcję kosztów oraz oszczędność cennego czasu!
rozwiń

Ile mogę zyskać?

Podstawową zaletą inwestycji w działki rekreacyjne /rolne jest jej stabilność. Z roku na rok, bez żadnych działań z naszej strony ich wartość rośnie. Dodatkowo działki nad morzem cieszą się znacznie większym zainteresowaniem i będzie ono stale wzrastać. Dla wytrawnych inwestorów, oczekujących dużych zysków, bardzo istotną kwestią jest przekwalifikowanie ziemi z rolnej na budowlaną i uzbrojenie terenu. Pamiętaj, że wszystkie nasze działki dobieramy tak, aby można było je przekształcić, maksymalizując zyski naszych klientów. Proces przekształcenia i uzbrojenia...
Podstawową zaletą inwestycji w działki rekreacyjne /rolne jest jej stabilność. Z roku na rok, bez żadnych działań z naszej strony ich wartość rośnie. Dodatkowo działki nad morzem cieszą się znacznie większym zainteresowaniem i będzie ono stale wzrastać. Dla wytrawnych inwestorów, oczekujących dużych zysków, bardzo istotną kwestią jest przekwalifikowanie ziemi z rolnej na budowlaną i uzbrojenie terenu. Pamiętaj, że wszystkie nasze działki dobieramy tak, aby można było je przekształcić, maksymalizując zyski naszych klientów. Proces przekształcenia i uzbrojenia ziemi przyniesie korzyści, które z pewnością zadowolą każdego inwestora. Dzięki tym zabiegom ziemia może zyskać na wartości nawet 300%, co przy założeniu, że potrwa to maksymalnie 3 -6 lat, da realne zyski na poziomie ok. 60% rocznie. Pamiętaj! - inwestycja w nieruchomości ziemskie to odporna na kryzysy forma lokowania kapitału. Dzięki niej zainwestowane przez Ciebie środki będą naprawdę bezpieczne.
rozwiń

Co można postawić bez pozwolenia na budowę…

Zgodnie z literą prawa, bez pozwolenia na budowę na każdej działce można postawić: wolno stojący parterowy budynek gospodarczy, wiatę i altanę oraz przydomową oranżerię (ogrody zimowe) o powierzchni zabudowy do 35 m2. Ponadto, specjalnej zgody nie wymaga budowa: tymczasowych obiektów budowlanych niepołączonych trwale z gruntem (domek letniskowy, przyczepa holenderska) i przewidzianych do rozbiórki lub przeniesienia w inne miejsce w terminie określonym w zgłoszeniu, o którym mowa w art. 30 ust. 1 Prawa Budowlanego, ale nie później niż przed upływem 120...

Zgodnie z literą prawa, bez pozwolenia na budowę na każdej działce można postawić: wolno stojący parterowy budynek gospodarczy, wiatę i altanę oraz przydomową oranżerię (ogrody zimowe) o powierzchni zabudowy do 35 m2. Ponadto, specjalnej zgody nie wymaga budowa: tymczasowych obiektów budowlanych niepołączonych trwale z gruntem (domek letniskowy, przyczepa holenderska) i przewidzianych do rozbiórki lub przeniesienia w inne miejsce w terminie określonym w zgłoszeniu, o którym mowa w art. 30 ust. 1 Prawa Budowlanego, ale nie później niż przed upływem 120 dni od dnia rozpoczęcia budowy określonego w zgłoszeniu; Proszę mieć w pamięci, że wszystkie działki w naszej ofercie, jeśli w tej chwili jeszcze nie są budowlane, to spełniają wszelkie warunki, by zostać przekwalifikowane w niedługim czasie. Przekształcenie tych obszarów przez gminę okaże się znacznie łatwiejsze dzięki bliskości zabudowań, dostępowi do mediów, bezpośredniemu sąsiedztwu terenów posiadających już status budowlanych, drodze publicznej prowadzącej do działek i ich odpowiednim wymiarom.

rozwiń

Szukasz najlepszej działki? Bezpłatna pomoc specjalisty

Zadzwoń 500 210 600,
lub wypełnij formularz
oddzwonimy do Ciebie!

Po zapoznaniu się z obowiązkiem informacyjnym zawierającym zasady i cele przetwarzania danych przez Saveinvest sp. z o.o.
Informacja o administratorze

Inne działki które mogą Cię zainteresować:

Zostały ostatnie działki!

  • Wolna
  • Zarezerwowana
  • Sprzedana

Nasi Partnerzy:

Działka nad Morzem | Inwestowanie w nieruchomości | Mielno Molo
informacja o cookies