Jesteś na archiwalnej wersji serwisu.
Zapraszamy na nową stronę www.saveinvest.pl

Poradniki

Planowanie zakupu nieruchomości i jego realizacja od zawsze wiązała się z licznymi
niewiadomymi i kruczkami prawnymi.
Wychodząc naprzeciw tym pytaniom, postanowiliśmy uruchomić cykl poradników
w których opiszemy wiele aspektów związanych z nieruchomościami.

Działka u styku morza, jeziora i lasu, niedaleko najpopularniejszego nadmorskiego kurortu? Czego chcieć więcej?!

Wymarzona działka nad morzem, która spełni nasze, nawet najbardziej wygórowane i zróżnicowane oczekiwania, dostępna jest teraz na wyciągniecie ręki! O urokach położonej na mierzei dzielnicy Mielna oraz o jej potencjale inwestycyjnym i rekreacyjnym opowie Bartosz Antos z portalu www.mielnomarina.pl.   

 

Wyobraź sobie, że spoglądasz przez okno swojego, prywatnego domku nad morzem i widzisz piękne, spokojne jezioro, malowniczy las, a z oddali dobiega rytmiczny i kojący szum bałtyckich fal. Wyobraź też sobie, że na własnym molo cumujesz łódkę, podziwiasz zachodzące słońce, Twoje dzieci bawią się na prywatnym placu zabaw, a od najbliższej plaży czy przystani rybackiej dzieli Cię kilkuminutowy spacer. Czy marzenia nie zaprowadziły nas za daleko? Jak pokazuje przykład działek zlokalizowanych w dzielnicy Mielna na mierzei wcale nie! To wszystko (a nawet więcej) zapewni rekreacyjny i inwestycyjny potencjał działek u styku morza, jeziora, w sąsiedztwie lasu, nieopodal jednego z najpopularniejszych nadmorskich kurortów, czyli Mielno Marina by Saveinvest.

 

Lokalizacja między dwoma dużymi zbiornikami wodnymi (morzem Bałtyckim i Jeziorem Jamno) oraz sąsiedztwo lasów sprawia, że okolica jest nie tylko niezwykle urokliwa, ale również ma prozdrowotny mikroklimat i jeszcze więcej leczniczego jodu. Wyjątkowo świeże powietrze sprawia, że nasz organizm bardzo szybko się regeneruje, a rozległe piaszczyste plaże i ścieżki pieszo-rowerowe sprzyjają relaksującym spacerom wczasowiczów.

 

Gdy będziemy mieć już dość plażowania i zmęczy nas szum morza możemy wybrać jedną z licznych, czekających na nas atrakcji: żeglować łódkami po jeziorze, poszaleć na skuterach wodnych lub trochę spokojniej, popłynąć tramwajem wodnym "Koszałek" do Koszalina, bądź do centrum Mielna. Co więcej, Jamno wyjdzie naprzeciw także oczekiwaniom miłośników wędkarstwa – aż roi się tu m.in. od węgorzy, szczupaków, sandaczy i leszczy.

 

Położenie działek w prestiżowej i spokojnej dzielnicy nadmorskiego kurortu Mielno, pomiędzy morzem i jeziorem, pośrodku lasu sprawia, że jest to najbardziej wyjątkowa lokalizacja na polskim wybrzeżu. Tu zrealizujesz swoje marzenia o beztroskim, spokojnym wypoczynku z dala od zgiełku ludzkiego.

 

To tutaj, czyli na mierzei, przeprowadzisz także intratne inwestycje, które zadbają o zabezpieczenie przyszłości finansowej - nie tylko Twoje, ale także i Twoich bliskich! Wszystko za sprawą wspaniałej lokalizacji, czyli usytuowania działek w bliskim sąsiedztwie jednego z najpopularniejszych nadmorskich kurortów Mielna oraz Jeziora Jamno z bogatą ofertą sportów wodnych – informuje Bartosz Antos z portalu www.mielnomarina.pl. Mielno to jeden z najbardziej znanych polskich kurortów, który odwiedzany jest przez miliony turystów (szacuje się, że ponad 9 mln rocznie) – ze względu na urzekającą plażę oraz imponującą, biegnącą wzdłuż niej, promenadę spacerową. Co więcej, Mielno nieustannie się rozwija (czym przyciąga zarówno turystów, jak i inwestorów). W styczniu 2017 r. uzyskało ono status miasta, co umożliwiło m.in. staranie się o dodatkowe pieniądze i korzystanie z unijnych  programów przez lokalnych przedsiębiorców.

 

Oprócz ograniczonej ilości jakże wartościowych działek nad morzem o ich potencjale inwestycyjnym decyduje także fakt, że już w kwietniu 2018 roku zostanie oddana do użytku droga ekspresowa S6 do Szczecina, a dalej autostrada do Krakowa czy Berlina, dzięki czemu czas podróży skróci się w sezonie nawet o kilka godzin. Można zatem spodziewać się jeszcze większego zainteresowania odwiedzających, wzmożenia już i tak pokaźnego, “turystycznego ruchu”. 

 

Mielno Marina by Saveinvest to możliwość spełnienia marzeń o rodzinnym wypoczynku, poczuciu bezpieczeństwa i luksusu, a przede wszystkim świetna okazja na bezpieczną i zyskowną inwestycję, która zadba o przyszłość finansową całej Twojej rodziny!

 

 

Saveinvest Sp. z o.o.

www.mielnomarina.pl

Działki nad morzem_Działka u styku morza, jeziora i lasu, niedaleko najpopularniejszego nadmorskiego kurortu? Czego chcieć więcej?!  zdjęcie1
Wartościowe informacje na Twojego maila:
Spodobał Ci się artykuł? Poleć go!

Czy wiesz, że 65% Polaków uważa, że najlepszym zabezpieczeniem na
emeryturę jest posiadanie nieruchomości? »

Szukasz najlepszej działki? Bezpłatna pomoc specjalisty

Zadzwoń 500 210 600, lub wypełnij formularz - oddzwonimy do Ciebie!

Po zapoznaniu się z obowiązkiem informacyjnym zawierającym zasady i cele przetwarzania danych przez Saveinvest sp. z o.o.
Informacja o administratorze

Nasi Partnerzy:

Działka nad Morzem | Inwestowanie w nieruchomości | Mielno Molo
informacja o cookies